Międzynarodowy Master BIM Manager

Informacje ogólne

Opis programu

O Wiki

Master Reference in Building Information opiera się na domenie wiodących narzędzi BIM na rynku do zarządzania informacjami i dokumentacją w całym cyklu życia projektu. Ponadto nabywane są umiejętności modelowania, koordynacji, interoperacyjności, wdrażania i zarządzania metodologią BIM w dużych, średnich i małych projektach budowlanych.

Bezpieczeństwo, szybkość, kryteria i rentowność projektów.

Specjalizacja w BIM jest dostępna online i koncentruje się na użytkownikach języka portugalskiego zlokalizowanych we wszystkich częściach świata, zapewniając tym samym wymianę doświadczeń i nawiązywanie kontaktów między nauczycielami i specjalistami na poziomie krajowym i międzynarodowym. Ponadto metodologia e-learningu pozwala uczniom na większą elastyczność i dostosowanie szkolenia do osobistej rutyny i życia zawodowego.

Projekcja kariery

Skuteczność metodologii BIM, wraz z konkurencyjnością sektora AECO, zwiększa zapotrzebowanie na specjalistów posiadających kwalifikacje technologiczne i zdolność do pracy w sposób multidyscyplinarny i oparty na współpracy. Dlatego profil BIM Managera jest wymagany i ceniony w branży.

Rozwój studenta podczas Mistrza jest coraz większy i stopniowy, dając możliwość dotarcia do profili Specjalisty BIM, Koordynatora BIM, Eksperta BIM i Menedżera BIM. Po zakończeniu studenci osiągają nowe wyżyny w karierze.

  • 78% Studentów zatrudnionych w sektorze AECO
  • 23% wzrost wynagrodzenia
  • 36% Więcej możliwości zawodowych
  • 96% studentów poleciłoby

Treści akademickie

BLOK 1: Specjalista BIM

BLOK 2: Ekspert BIM

BLOK 3: Zarządzanie BIM

BLOK 4: Wdrożenie BIM

BLOK 5: Konkretne zastosowania

Przypadek sukcesu

Leonardo Acquarone jest architektem i urbanistą. BIM Manager ukończył I edycję International Master BIM Manager w Zigurat. Rozpoczął swoją karierę od projektów architektury ulotnych centrów handlowych, a dziś jest menedżerem BIM w AECOM.

To tylko jeden z kilku przykładów sukcesów wśród studentów Zigurat. Wielu naszych studentów rozpoczyna pracę w uznanych międzynarodowo firmach w sektorze AECO.

Nasza unikalna metoda uczenia się

Od początku istnienia Zigurat zapewnia szkolenia / specjalizacje łączące wiedzę akademicką z wymaganiami zawodowymi. Z tego powodu współpracuje z wpływowymi i szanowanymi organizacjami branżowymi i profesjonalistami, aby zapewnić wciągające doświadczenie w branży AECO.

  • Prawdziwe projekty, które zmieniają świat
  • Wskazówki dotyczące działania lub „uczenia się przez działanie”
  • Wykorzystanie i wpływ technologii w inżynierii lądowej i architekturze
  • Współpraca między rówieśnikami
Ostatnia aktualizacja Lipiec 2019

Informacje o uczelni

Zigurat is a Global Business School focused on Innovation and Technology. We offer a range of programs, including masters, corporate training and events, tailored to professionals and businesses needs ... Czytaj więcej

Zigurat is a Global Business School focused on Innovation and Technology. We offer a range of programs, including masters, corporate training and events, tailored to professionals and businesses needs. Zigurat’s programs are dynamic and based on the experience and knowledge share of a faculty board, that are digital industry leaders. Driven by a multicultural and talented team, looking to change the educational sector, contribute to the development of society, through disruptive training and digital transformation. Pokaż mniej