Read the Official Description

Magister online MIF (MBA Healthcare Management) Zarządzania Zdrowia ma na celu przeszkolenie specjalistów specjalizujących się w zarządzaniu i administracji w sektorze zdrowia w Hiszpanii, których wydatki stanowią ponad 9,6% PKB. Sektor ten przeżywa transformację, gdzie postępy naukowe, nowe technologie, warunki demograficzne populacji, prawodawstwa, budżetu i polityki finansowej między innymi czynnikami, wymagają właściwego zarządzania zasobami w celu zapewnienia trwałego systemu opieki zdrowotnej. Ta transformacja sektora zdrowotnego jako bezpośredniej konsekwencji potrzebę nowych wyspecjalizowanych profesjonalistów w dziedzinie zarządzania, zarządzania i administracji szpitalnej opieki zdrowotnej zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.

W tym kontekście, MBA Zarządzanie Healthcare umożliwia im sprawne zarządzanie i wykonywanie funkcji i porady administracyjnych w placówkach opieki zdrowotnej, zarówno na całym świecie i we wszystkich jej obszarach: marketingu, finansów, zasobów ludzkich, logistyki, planowania strategicznego, jakość, odpowiedzialność zdrowia itp

Po ukończeniu MBA magistra studentów zarządzania zdrowia będzie miał wiedzę, aby zrozumieć obecną sytuację w systemie ochrony zdrowia, odpowiedzialności etycznej i potrzeb satysfakcji klienta w celu zdominowania wszystkich istniejących modeli zdrowotnych. Zdobędziesz narzędzia i opanować techniki i modele zarządzania klinikach i szpitalach.

W MFI chcemy dołączyć do Magister zarządzania Zdrowie wsparcia akademickiego na Uniwersytecie Camilo José Cela, dając tym ostatnim właściwy stopień uniwersytecki.

Będąc studentem dowolnego zarządzania zdrowiem kursu szkoły MFI oferuje studentom dostęp do ofert pracy i praktyk.

CELE Master in Business Administration (MBA) - specjalnych Healthcare Zarządzania

Opracowanie wytycznych i umiejętności analityczne dla właściwego zarządzania. W naszej Szkole Zarządzania Zdrowia będzie również nauczyć się:

 • Opracowanie najważniejsze obszary, które musi opanować menedżerów ochrony zdrowia w celu rozwiązania zarządzania organizacjami zdrowia wydajnie jak marketing terenu, zasobów ludzkich, finansów, logistyki, jakości, odpowiedzialności zdrowia, planowania strategicznego i nowych trendów w zarządzaniu zdrowia.
 • Opracowanie wytycznych i umiejętności analityczne dla skutecznego zarządzania biznesowego i poprawić swoją zawodową przyszłość.
 • Posiadanie podstawowej wiedzy ramy koordynacji i przywództwa w ramach
 • organizacji opieki zdrowotnej.
 • Zrozumieć obecną sytuację w systemie ochrony zdrowia, potrzeby zadowolenie klienta i etycznej odpowiedzialności zarządzania zdrowiem i znajomość środowiska politycznego, społecznego i gospodarczego, w którym różne istniejące modele zdrowia działać.
 • Opanowanie planowania strategicznego i fazy, w której jest podzielona i znać podstawowe pojęcia związane z jakością i działów kadr.
 • Zrozumieć znaczenie funkcji logistycznej we wszystkich organizacjach zdrowotnych i opanować podstawową wiedzę z zakresu inżynierii szpitalnej i zaawansowanych technik zarządzania w celu konserwacji.
 • Analizowanie sytuacji stabilności systemu opieki zdrowotnej, z punktu opieki i wymogami finansowymi, a także określić charakterystykę różnych modeli opieki zdrowotnej, które współistnieją w systemie ochrony zdrowia.

Metodologia i ocena

METODOLOGIA

Master in Healthcare Management (MBA) zaopatrzona jest w pełni dostępnych metodologii przez dostawę online.

 • Tryb Online: Wirtualna Campus dostępne w dowolnym miejscu i czasie.
 • Tryb Odległość: Książki i materiały w formacie tekstowym z treścią.

Oprócz studiowania MBA zarządzanie zdrowiem w każdym oferuje bezpłatne sposoby:

 • Klasy Online: poprzez nasze wirtualne platformy będą mieli dostęp do życia lekcje on-line. Interakcja z nauczycielami i zadawania pytań. Również w przypadku, gdy nie mogą uczestniczyć, trzeba będzie wszystkie nagrane sesje być widziana ponownie.
 • Wirtualny Kampus: Głównym punktem szkolenia online MIF. Udogodnienia obejmują wszystkie materiały i treści szkoleniowych. Dzięki nauce dostępu intuicyjne i łatwe.
 • Eksperci Korepetycje: Profesjonaliści z branży znajdą prywatnego korepetytora, zwrócą się w treningu, towarzysząc wam w całej swojej całej karierze. Możesz skontaktować się z nimi telefonicznie, osobiście, czatach i forach tutoriale.
 • Biblioteka Wirtualna: bezpłatny dostęp do ponad 9000 referencji związanych ze światem biznesu i zarządzania zdrowiem.
 • Seminaria i aktualności. specjalistów z branży podzielą się swoją wiedzą i wydarzenia omówione aktualne problemy. Dzięki naszej mistrzowskiej i okrągłych stołach można zrobić w sieci z innymi specjalistami i studentów.

OCENA

Student ma ćwiczenia Samoocena każdego modułu programu treningowego, aby pomóc mierzyć postępy w ich badaniu. Również uzyskanie tytuły Mistrza przez MIF Business School i Mistrza przez University Camilo José Cela podlega przepuszczanie twarz egzamin lub online, zapotrzebowanie studentów.

Perspektywy kariery

Pod koniec naszego MBA będzie gotowy służyć jako:

 • Reżyser i dyrektor handlowy w sektorze zdrowia
 • konsultant strategiczny w obszarze finansowym, gospodarczym i technologicznej przedsiębiorstw związanych ze zdrowiem
 • Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
 • Business Development Manager
 • przedsiębiorca

zagwarantowane i wymiana praktyk zatrudnienia

MFW Business School, poprzez swoją stronę internetową i praktyk zatrudnienia gwarantuje studentów MBA na kierunku zarządzanie zdrowiem praktyk w firmach. warunki zapytania.

Wśród firm, które MFW utrzymuje umowy o współpracy edukacyjnych dla szkolenia w pracy, należą:

Partners117

Cena i stypendia

W MIF zaoferować naszym studentom doskonałe zaplecze płatności:

 • Grant w wysokości do 65%
 • Finansowania do 12 miesięcy bez odsetek lub interwencji banku (patrz warunki)
 • Płatność: Gotówka (rabat 5%) / raty bez odsetek
Program taught in:
Język hiszpański

See 39 more programs offered by IMF Business School »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
12 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,600 EUR
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment