Przeczytaj oficjalny opis

Badanie

Również w hotelu sprawia, że ​​ogromna różnica, czy ktoś pracuje nad lub niewykwalifikowanych, lub posiada kwalifikacje zawodowe!

Aby włączyć wykwalifikowanych i niewykwalifikowanych kwalifikacje siły roboczej zawodowych Izby Handlowej jako hotel / -frau Izby Gospodarczej, Hotel Fernschule Poppe & Neumann oferuje unikalne w Niemczech szansę nadrobić to w niepełnym wymiarze godzin kursu nauczania na odległość i bez utraty zarobków.

perspektywy

Przy kursie kształcenia na odległość hotel Fernschule Poppe & Neumann i kwalifikacje zawodowe jako hotel / -frau CCI zaoferować szeroko zakrojone szanse na rynku pracy:

 • Dyplom zawód (certyfikat CCI)
 • Większe uznanie w pracy
 • awans społeczny - lepiej potencjalne zyski
 • możliwości rozwoju i kariery w hotelu

Środkami sprawdzić hotelu / -frau CCI jest zmieniaczy kariery często pierwszym krokiem w kierunku dalszych celów szkoleniowych: Kolejna modernizacja szkolenie do Hotel Master może być kolejnym przystankiem na drodze po drabinie kariery nawet z tobą. Skorzystaj z tej szansy!

Kurs skierowany jest do zmieniaczy kariery, wykwalifikowanych i niewykwalifikowanych pracowników / wewnątrz rodziny i pracowników z co najmniej 34 miesięcy doświadczenia w pracy w hotelu.

treść kursu

Stan certyfikat i zatwierdzony kurs / do hotelu / -frau CCI charakteryzuje się dojrzałą, oparte na profesjonalnych dokumentów studyjnych praktyka. Podobnie jak wszystkie nauki na odległość Neumann & Poppe jest również CCI Lehrgangshotel / -frau zaprojektowany do zatrudnienia i szkoleń można optymalnie zorganizować.

wielodyscyplinarny część

 • Kontaktach z gośćmi, doradztwo i sprzedaż
 • Sprzęt, maszyny, towary konsumpcyjne, metod pracy i higiena
 • Powierzchnia kuchni
 • obszar usług
 • zarządzanie zapasami, organizacja biura i komunikacja
 • Reklama, promocja sprzedaży i usług biznesowych

Złożyć części szczegółowej

 • Przyjmowanie oraz organizacja w Wirtschaftsdienst
 • Marketing i kolejność przetwarzania

Zulassungssvoraussetzungen

Mają czas testowania co najmniej 4 ½ lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego oznacza to, że można już zacząć doświadczenie zawodowe 34 miesięcy z kształcenia na odległość, jak kontynuować pracę podczas studiów, a więc mają czas testowania niezbędne doświadczenie zawodowe.

czas trwania badania i koszt

Organizacja czasu

Nauczanie na odległość (20 miesięcy)

W tej fazie dystans trakcie uczenia otrzymasz miesięczny lekcji. Materiał kursu przygotowuje do egzaminu z / do hotelu / -frau IHK.

Seminarium (8 dni)

W seminarium intensyfikacji osiem dni będzie w pełni przygotowany do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Seminarium kończy się egzaminem pisemnym IHK.

Egzamin ustny i praktyczny jest zwykle o Sześć tygodni później w zamian.

bazowy

Zawsze można założyć - oczywiście zaczyna się co miesiąc na 1 lub 15

Opłaty za studia

Czesne to € 85.00 miesięcznie (całkowity koszt € 1,700.00)

okres Normal

Normalny okres kursu wynosi 20 miesięcy.

Oczywiście można - bez dodatkowych kosztów - albo skrócić kształcenia na odległość indywidualnie i rozciągliwość. Zależy tylko od tego, ile czasu trzeba się uczyć i oczywiście fakt, że spełniają wymogi dopuszczenia w momencie badania.

Finansowanie i promocja

miesięczna rata

Na Poppe & Neumann płacić czesne w zaciszu miesięcznych stóp kursu.

zapisać podatków

Można uzupełnić do 4,000.00 € rocznie na treningu w Poppe & Neumann podatku jako wydatki związane. Za to dostaniesz na koniec roku kalendarzowego zaświadczenie za rok rekompensaty podatku od wynagrodzeń.

Bildungsscheck

Aby przeciwdziałać zbliżającym niedobór wykwalifikowanych pracowników, wiele państw uruchomiły własne środki finansowe z Europejskiego Funduszu Społecznego. Jako uznanej placówce oświatowej, można skorzystać z tej specjalnej dotacji na pokrycie kosztów szkolenia.

Program prowadzony przez:
Niemiecki

Zobacz 11 więcej kursów w Hotelfernschule Poppe+Neumann »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Paź 2019
Duration
20 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,700 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa