Filter
Globalne MBA
Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Globalny program MBA to opcja na poziomie studiów magisterskich dla studentów, którzy już mają tytuł licencjata. Programy koncentrują się na uczeniu studentów o różnych obszarach działalności gospodarczej z koncentracją na globalnym biznesie.

Co to jest globalny MBA w MBA? Globalny MBA to program studiów magisterskich, który uczy studentów o globalnych lub międzynarodowych tematach biznesowych. Studenci mogą dowiedzieć się o złożoności prowadzenia działalności gospodarczej w innych krajach, a także studiować prawo handlowe dotyczące międzynarodowego biznesu. Studenci mogą zdobywać zaawansowane umiejętności biznesowe, takie jak zarządzanie zasobami ludzkimi, finanse i marketing. Przywództwo jest również przedmiotem większości programów. Uczniowie mogą otrzymać szansę na wyostrzenie swoich umiejętności przywódczych poprzez praktyczne aplikacje podczas trwania programu.

Korzyści z podjęcia globalnego programu MBA obejmują zdobywanie umiejętności, które mogą pomóc uczniowi pracować lepiej z tymi z różnych kultur i uzyskać głębsze zrozumienie tradycji kulturowych. Ponadto uczniowie mogą zdobyć umiejętności krytycznego myślenia i kreatywności. Programy mogą również pomóc uczniom poznać strukturę organizacyjną.

Koszt Global MBA w MBA może się różnić. Różnice w szkołach i programach mają wpływ na faktyczne koszty, dlatego uczniowie powinni zawsze kontaktować się z biurem finansowym szkoły.

Po ukończeniu programu studenci są zwykle przygotowywani do zajmowania stanowisk kierowniczych w przedsiębiorstwach lub organizacjach. Studenci mogą pracować jako menedżerowie lub kierownicy w istniejącej firmie lub mogą rozpocząć własną działalność. Umiejętności przywódcze i biznesowe zdobyte dzięki tego rodzaju programowi mogą pomóc uczniom podjąć pracę na takich stanowiskach, jak kierownik globalnego łańcucha dostaw, wielonarodowy menedżer ds. Marketingu lub doradca ds. Międzynarodowej polityki handlowej.

Studenci mogą zdobyć tytuł MBA MBA w różnych szkołach, w tym w niektórych z nich. Kursy online mogą umożliwić uczniom naukę na zajęciach i planach rodzinnych. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Zigurat Global Institute of Technology

Digital Business Global MBA został zaprojektowany dla profesjonalistów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności technologiczne i decyzyjne oraz dodać zróżnicowaną wartość ... [+]

Przerwij przemysł

Digital Business Global MBA został zaprojektowany dla profesjonalistów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności technologiczne i decyzyjne oraz dodać zróżnicowaną wartość w celu zwiększenia ich konkurencyjności na rynku globalnym.

Podstawowym celem Digital Business Global MBA jest wskazanie, w jaki sposób przedefiniować sposób, w jaki organizacja osiąga wyniki dzięki cyfryzacji. Skupimy się na tym, jak cyfrowa transformacja będzie miała pozytywny wpływ na wszystkie poziomy i działy organizacji, w tym marketing, sprzedaż, zakupy, logistykę, zasoby ludzkie i inne działy. Dzięki ukończeniu programu uczestnicy będą lepiej rozumieli innowacyjną metodologię i sposób, w jaki narzędzia cyfrowe mogą poprawić strategie i procesy biznesowe. Ostateczny projekt koncentruje się na pełnej transformacji cyfrowej istniejącej firmy... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
London School Of International Business - LSIB

Program pozwala zwiększyć wydajność korporacyjnej poprzez uczenie znaczenie struktury organizacyjnej, kultury, motywacji, kreatywności i przywództwa. ... [+]

Spearhead Zmiany organizacyjne, Pielęgnować Innowacje z progresją MBA

Program pozwala zwiększyć wydajność korporacyjnej poprzez uczenie znaczenie struktury organizacyjnej, kultury, motywacji, kreatywności i przywództwa. To pozwala zbadać reakcje strategiczne organizacji na szybko zmieniającym się globalnym środowisku biznesowym i pomaga w zrozumieniu strategie i procesy wykorzystywane do zarządzania międzynarodowych przedsiębiorstw w różnych sytuacjach geograficznych i kulturowych.

Najważniejsze fakty dotyczące naszego MBA Online

Program online z ucznia w relacji do wydziału zaledwie 15: 1 LSIB ma profesorów światowej klasy, pochodzące z najlepszych instytucji. Wielu profesorów również praktyczne doświadczenie w prowadzeniu i rozwijającym się przedsiębiorstwom. Stan techniki £ 1 mln Learning Management System (LMS) z 24 X 7 uptime. W pełni uznawane i globalnie akceptowane stopnia. Nasza MBA jest najbardziej istotne i zaprojektowane zgodnie z potrzebami i wymogami dzisiejszych firm całym świecie. Z zaletą studiowania w pracy, zawsze i wszędzie, można uzyskać przewagę kosztową i sam stopień, który jest podany w czasie do pełnych studentów na kampusie uniwersyteckim. Dlaczego Online MBA ... [-]
Wielka Brytania London
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku