Executive W Business Artificial Intelligence

Three Points Digital Business School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Executive W Business Artificial Intelligence

Three Points Digital Business School

Era digitalizacji zmieniła się i zmienia sposób, w jaki produkujemy, komunikujemy się, a nawet sposób, w jaki działają miasta. Pojęcia Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe są coraz częściej obecne w sektorach tak różnych, jak sektor technologii, sektor zdrowia lub sektor finansowy.

Sztuczna inteligencja otwiera drzwi do wydajności, dokładności i redukcji ryzyka. Szacuje się, że sektor sztucznej inteligencji przekształci rynek pracy, tworząc ponad 2,3 miliona nowych możliwości zatrudnienia związanych z tą dziedziną. Oznacza to, że pracownicy w erze cyfrowej muszą dostosowywać się do nowych wyzwań, takich jak reagowanie na inteligentne zachowanie maszyn, zdolność rozumienia ich języka i komunikowania się z sieciami powiązanych urządzeń.

Executive w sztucznej inteligencji trzech punktów Digital Business School pozwala uczniom poznać pojęcia i niezbędne elementy sztucznej inteligencji w celu przeprowadzenia udanych projektów w tej dziedzinie. W egzaminie studenci obejrzą trzy duże bloki. Blok inicjacyjny, w którym zrozumieją kluczowe elementy sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. W drugim bloku, dotyczącym implementacji, studenci omówią takie aspekty, jak rozumowanie, przetwarzanie języka naturalnego, sieci neuronowe i systemy wieloagentowe. Pozwoli to im zrozumieć działanie i zastosowanie sztucznej inteligencji. Na koniec uczniowie obejrzą blok specjalizacyjny, w którym będą mogli wybrać między zdobyciem profilu technicznego, pogłębieniem w technologiach aplikacji sztucznej inteligencji lub profilu przedsiębiorczości przedsiębiorcy i przekazać wizję biznesową do wiedzy zdobytej w Master. Na koniec należy podkreślić, że niezwykle praktyczny charakter programu umożliwia studentowi natychmiastowe zastosowanie wiedzy zdobytej podczas studiów magisterskich.

Cele i korzyści

Celem Executive Art of Business Artificial Intelligence jest:

 • Dostarczenie podstaw sztucznej inteligencji wszystkim profesjonalistom, którzy widzą, jak aplikacje w uczeniu maszynowym w swoich sektorach zmieniają sposób zarządzania modelami biznesowymi, zdobywając niezbędną wiedzę techniczną do prowadzenia projektów Sztucznej Inteligencji.
 • Zanurz się w podstawach i kluczowych koncepcjach Sztucznej Inteligencji, a także metodach i technikach stosowanych w rozwiązywaniu problemów w terenie.
 • Poznaj główne algorytmy i modele statystyczne związane z uczeniem maszynowym, aby móc je wdrożyć w rozwiązywaniu problemów w różnych obszarach przemysłu.
 • Zapoznaj się z pojęciem rozumowania, a także jego typologiami (nadzorowanymi i nienadzorowanymi), aby wiedzieć, jakie techniki i narzędzia mogą być używane w zależności od tego.
 • Zdobądź podstawową wiedzę na temat koordynacji inteligentnych agentów.
 • Umiejętność prowadzenia projektów Sztucznej Inteligencji nie tylko z technicznego punktu widzenia, ale także z zarządzania.

Program jest opracowywany w 7 modułach, począwszy od października każdego roku i rozwijanych w ciągu 6 miesięcy. Do tego dochodzi prawdziwy projekt biznesowy, który rozpocznie się pod koniec pierwszego modułu i który będzie przebiegał przez cały czas trwania programu, a także warsztat zarządzania projektami.

Uczniowie będą dzielić wspólną przestrzeń wirtualną, ze wspólną bazą treści i wyspecjalizowaną częścią, będącą w stanie wybrać od pierwszego momentu pomiędzy dwiema trasami: Biznesową lub Technologiczną.

Student trasy w Biznesie nie będzie miał zajęć programistycznych, a egzamin przedmiotów nie będzie wymagał programowania ani równań

Student planu technologicznego będzie uczestniczył w programowaniu programowym, które w żadnym przypadku nie będzie wykonywane jako część niezależnego przedmiotu, lecz jako "recytacja" tych samych tematów.

Prace studentów każdej z tras biznesowych zostaną przejrzane przez studentów projektu technologicznego i odwrotnie, w celu przedyskutowania trudności technologicznych związanych z koncepcjami biznesowymi planu podróży służbowych, a także przedyskutowaniem opłacalności i marketingu propozycje technologiczne

Część praktycznych ćwiczeń programu będzie opierała się na uruchomieniu z technologicznego punktu widzenia lub z Biznesowego punktu widzenia pomysłów i projektów przedstawionych przez każdą z tras.

Projekt kursu będzie różny dla dwóch tras:

 • Biznes
  • Dla firmy opartej na silnej inwestycji w sztuczną inteligencję zostanie opracowany 10-letni plan biznesowy
  • Projekt doradztwa biznesowego w prawdziwym przypadku biznesowym
 • Technologiczny
 • Opracowany zostanie plan programowy dla skomplikowanej aplikacji sztucznej inteligencji

Struktura programu (* podlega zmianom)

Przed rozpoczęciem roku akademickiego dostępny jest moduł wprowadzający ułatwiający zarządzanie platformą i ustanawiający filmowanie do modelu uczenia się "on-line".

Moduły są pogrupowane w trzy bloki przewodników, na których obraca się cały program, a które są następujące:

 • Blok I. - Podstawy, w których definiowane są pojęcia Sztucznej Inteligencji i uczenia maszynowego.
 • Blok II.- Specjalizacja, gdzie przedstawiono pojęcia i kluczowe elementy sztucznej inteligencji, a także ich zastosowanie w różnych sektorach
 • Blok III.- Zarządzanie dużymi projektami sztucznej inteligencji, w których prezentowane są koncepcje i elementy niezbędne do realizacji projektów Sztucznej Inteligencji.

Profil uczestników

Moduły kursu są przeznaczone dla profesjonalistów z różnych sektorów, którzy dążą do przyspieszenia rozwoju kariery zawodowej i rozumieją ważną rolę, jaką nabywa sztuczna inteligencja:

 • Menedżerowie i kierownicy projektów, którzy chcą zwiększyć swoją zdolność zarządzania, aby podejmować projekty związane ze sztuczną inteligencją.
 • Osoby posiadające doświadczenie lub powołanie w dziedzinie sztucznej inteligencji, które chcą rozwijać swoje przygotowanie akademickie.
 • Konsultanci i specjaliści z branży sztucznej inteligencji, którzy chcą przygotować, zaktualizować i uzupełnić swój profil, tym samym budując swoją pozycję konkurencyjną na rynku

Zaleca się, aby uczniowie mieli profil z następujących dziedzin: informatyka, ekonomia, administracja biznesu, matematyka lub inne specjalizacje, które zawierają silny komponent analityczny

perspektywy kariery

W Three Points Digital Business School stawiamy na szkolenia jako motor zmian, rozwoju i poprawy osobistej i zawodowej. Zastosowanie kompetencji wypracowanych przez Executive w dziedzinie zawodowej przyczyni się do rozwoju i doskonalenia organizacji w oparciu o podstawowe wartości Three Points The Digital Business School.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język hiszpański


Ostatnia aktualizacja April 25, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2018
Duration
Czas trwania
6 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Hiszpania - Spain Online
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2018
Hiszpania - Spain Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą