Sektor turystyczny od dziesięcioleci jest jednym z podstawowych sektorów rozwoju społeczno-gospodarczego kraju. W ubiegłym roku sektor zwiększył się o 3%, generując ponad 53 000 miejsc pracy. A w nim sektor hotelarski jest kluczowym elementem turystyki i jednym z tych, które odnotowały większy wzrost w ostatnich latach.

W tym kontekście, wraz z rozwijającym się sektorem, który stale wymaga wyszkolonych specjalistów do działania na stale zmieniającym się rynku, powstaje Executive Master w Hotel Management and Restoration, prowadzony przez The Ostelea School of Tourism

Magister, opracowany w oparciu o metodologię online, może zostać ukończony w ciągu 12 miesięcy, dzięki elastycznemu modelowi uczenia się, który dostosowuje się do potrzeb uczestników.

Jeśli chcesz się rozwijać lub rozwijać zawodowo w sektorze hotelarskim i mieć wykształcenie wyższe, ale nie masz czasu na naukę lub chcesz pogodzić życie rodzinne i zawodowe ze swoim szkoleniem, to jest to mistrz, którego potrzebujesz.

Po ukończeniu otrzymasz potrójny tytuł magistra wydany przez University of Lleida, EAE Business School i Ostelea.

Program podzielony jest na 45 wspólnych punktów z planem skierowanym na funkcję kierowniczą o niezwykle praktycznym znaczeniu, w którym wiedza łączy się z rozwojem osobistym i zawodowym studenta. Konto także, z końcową pracą magisterską 15 punktów, która jest uzupełniana kolejno różnymi modułami i materiałami.

Powody, by studiować Executive Master w zarządzaniu hotelami, restauracjach i firmach spożywczych

 • Sektor z możliwościami zawodowymi: Możesz uzyskać dostęp lub skonsolidować się na profesjonalnym poziomie w jednym z sektorów, które rozwinęły się i najbardziej rozwinęły w ostatnich latach, zarówno w kraju, jak i na świecie.
 • Praktyczna metodologia: W oparciu o praktyczne przypadki, aby poznać najlepsze strategie i najlepsze techniki, oferuje praktyczną wartość, której firmy wymagają dzisiaj.
 • Ciągła ocena: kiedy 75% jednostek - grupa i samokształcenie z każdego modułu - zostało zaliczonych, a ostateczny projekt został zatwierdzony, student otrzymuje potrójny stopień: Ostelea, Szkoła Turystyki
 • Wydział Naukowy Ostelea: Tworzą go profesorowie uniwersyteccy i profesjonaliści o uznanym prestiżu w branży. Wykładowcy, nasi dyrektorzy programowi, którzy zaprojektowali programy i spersonalizowane obserwacje ucznia przez cały kurs, są gwarancją jakości oferowanej przez mistrza tym, którzy to robią.

Zalecany profil

Magister jest skierowany do absolwentów, inżynierów, architektów, inżynierów technicznych, architektów technicznych, a także absolwentów i absolwentów, najlepiej z ponad trzyletnim doświadczeniem zawodowym w branży turystycznej, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zarządzania obiekty hotelowe i restauracyjne. Zwłaszcza ci, którzy nie mają czasu na uczęszczanie na zajęcia lub chcą, aby ich praca i życie rodzinne były zgodne z ich szkoleniem, korzystając z elastyczności metodyki nauczania, w ramach której opracowywane są programy magisterskie.

cele

Executive Master w firmach hotelarskich i restauracyjnych pozwoli Ci:

 • Zwiększenie lub zdobycie wiedzy i umiejętności zarządzania niezbędnych do uzyskania pozycji odpowiedzialnych w branży hotelarskiej i turystycznej
 • Uzupełnij i zwiększ swoją dotychczasową wiedzę na temat zarządzania, strategii i zarządzania hotelem.
 • Rozwijaj swoją karierę zawodową jako kierownik hotelu lub menedżer, asystent menedżera lub zastępca kierownika.
 • Zna cechy i działanie różnych działów firm cateringowych oraz główne strategie stosowane w promocji i zarządzaniu marką w sektorze hotelarskim.
 • Zdefiniuj klucze do przygotowania planów strategicznych i ich zastosowania do natychmiastowego działania w krajowych i międzynarodowych środowiskach hotelowych i restauracyjnych.

program

Executive Master w zarządzaniu hotelami, cateringu i gastronomii

 • Struktura rynku turystycznego, strategia i legalność
 • Operacje, jakość i zasoby ludzkie
 • Finanse
 • Marketing i marketing
 • Innowacje, przedsiębiorczość i umiejętności menedżerskie
 • Koniec projektu głównego

kariera

Celem tego magistra jest przygotowanie wykwalifikowanych specjalistów do zarządzania hotelami i firm cateringowych. Badając treści proponowane przez centrum, zdobędziesz ogólne pojęcie o strukturze i finansach w sektorze turystycznym. Zostaniesz przeszkolony w zakresie zarządzania talentami i innowacjami, zarządzania strategicznego i wdrażania operacji w sektorze hotelowym. i przywrócenie. Ponadto poznasz techniki marketingowe oraz marketing hotelowy i restauracyjny, między innymi umiejętności. Po ukończeniu mistrz, uczeń może ćwiczyć jak:

• Menedżer hotelu lub firma restauracyjna.
• Odpowiada za dział korporacyjny sieci hotelowej
• Szef działu hotelowego grup biznesowych.
• Odpowiedzialny za podział żywności i napojów (żywność

Kanały kariery zawodowej służą jako miejsce spotkań studentów, absolwentów i firm współpracujących oraz innych grup biznesowych, które wymagają od profesjonalistów z branży przeszkolonych w Ostelea.

miareczkowanie

Uczestnik, który pomyślnie ukończy program otrzyma POTRÓJNY TYTUŁ:

 • Magister zarządzania hotelami i gastronomii przez The Ostelea, School of Tourism
 • Tytuł magistra w zarządzaniu hotelami i restauracjami firmy EAE Business School.
 • Stopień z Uniwersytetu Lleida.
Program prowadzony przez:
Język hiszpański

Zobacz 6 więcej kursów w OSTELEA | Distancia »

Ostatnia aktualizacja July 25, 2018
Ten kurs jest Online, Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
15,200 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa