Executive Master w zarządzaniu hotelami, restauracjach i firmach spożywczych

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Sektor turystyczny od dziesięcioleci jest jednym z podstawowych sektorów rozwoju społeczno-gospodarczego kraju. W ubiegłym roku sektor zwiększył się o 3%, generując ponad 53 000 miejsc pracy. A w nim sektor hotelarski jest kluczowym elementem turystyki i jednym z tych, które odnotowały większy wzrost w ostatnich latach.

W tym kontekście, wraz z rozwijającym się sektorem, który stale wymaga wyszkolonych specjalistów do działania na stale zmieniającym się rynku, powstaje Executive Master w Hotel Management and Restoration, prowadzony przez The Ostelea School of Tourism

Magister, opracowany w oparciu o metodologię online, może zostać ukończony w ciągu 12 miesięcy, dzięki elastycznemu modelowi uczenia się, który dostosowuje się do potrzeb uczestników.

Jeśli chcesz się rozwijać lub rozwijać zawodowo w sektorze hotelarskim i mieć wykształcenie wyższe, ale nie masz czasu na naukę lub chcesz pogodzić życie rodzinne i zawodowe ze swoim szkoleniem, to jest to mistrz, którego potrzebujesz.

Po ukończeniu otrzymasz potrójny tytuł magistra wydany przez University of Lleida, EAE Business School i Ostelea.

Program podzielony jest na 45 wspólnych punktów z planem skierowanym na funkcję kierowniczą o niezwykle praktycznym znaczeniu, w którym wiedza łączy się z rozwojem osobistym i zawodowym studenta. Konto także, z końcową pracą magisterską 15 punktów, która jest uzupełniana kolejno różnymi modułami i materiałami.

Powody, by studiować Executive Master w zarządzaniu hotelami, restauracjach i firmach spożywczych

 • Sektor z możliwościami zawodowymi: Możesz uzyskać dostęp lub skonsolidować się na profesjonalnym poziomie w jednym z sektorów, które rozwinęły się i najbardziej rozwinęły w ostatnich latach, zarówno w kraju, jak i na świecie.
 • Praktyczna metodologia: W oparciu o praktyczne przypadki, aby poznać najlepsze strategie i najlepsze techniki, oferuje praktyczną wartość, której firmy wymagają dzisiaj.
 • Ciągła ocena: kiedy 75% jednostek - grupa i samokształcenie z każdego modułu - zostało zaliczonych, a ostateczny projekt został zatwierdzony, student otrzymuje potrójny stopień: Ostelea, Szkoła Turystyki
 • Wydział Naukowy Ostelea: Tworzą go profesorowie uniwersyteccy i profesjonaliści o uznanym prestiżu w branży. Wykładowcy, nasi dyrektorzy programowi, którzy zaprojektowali programy i spersonalizowane obserwacje ucznia przez cały kurs, są gwarancją jakości oferowanej przez mistrza tym, którzy to robią.

Zalecany profil

Magister jest skierowany do absolwentów, inżynierów, architektów, inżynierów technicznych, architektów technicznych, a także absolwentów i absolwentów, najlepiej z ponad trzyletnim doświadczeniem zawodowym w branży turystycznej, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zarządzania obiekty hotelowe i restauracyjne. Zwłaszcza ci, którzy nie mają czasu na uczęszczanie na zajęcia lub chcą, aby ich praca i życie rodzinne były zgodne z ich szkoleniem, korzystając z elastyczności metodyki nauczania, w ramach której opracowywane są programy magisterskie.

cele

Executive Master w firmach hotelarskich i restauracyjnych pozwoli Ci:

 • Zwiększenie lub zdobycie wiedzy i umiejętności zarządzania niezbędnych do uzyskania pozycji odpowiedzialnych w branży hotelarskiej i turystycznej
 • Uzupełnij i zwiększ swoją dotychczasową wiedzę na temat zarządzania, strategii i zarządzania hotelem.
 • Rozwijaj swoją karierę zawodową jako kierownik hotelu lub menedżer, asystent menedżera lub zastępca kierownika.
 • Zna cechy i działanie różnych działów firm cateringowych oraz główne strategie stosowane w promocji i zarządzaniu marką w sektorze hotelarskim.
 • Zdefiniuj klucze do przygotowania planów strategicznych i ich zastosowania do natychmiastowego działania w krajowych i międzynarodowych środowiskach hotelowych i restauracyjnych.

program

Executive Master w zarządzaniu hotelami, cateringu i gastronomii

 • Struktura rynku turystycznego, strategia i legalność
 • Operacje, jakość i zasoby ludzkie
 • Finanse
 • Marketing i marketing
 • Innowacje, przedsiębiorczość i umiejętności menedżerskie
 • Koniec projektu głównego

kariera

Celem tego magistra jest przygotowanie wykwalifikowanych specjalistów do zarządzania hotelami i firm cateringowych. Badając treści proponowane przez centrum, zdobędziesz ogólne pojęcie o strukturze i finansach w sektorze turystycznym. Zostaniesz przeszkolony w zakresie zarządzania talentami i innowacjami, zarządzania strategicznego i wdrażania operacji w sektorze hotelowym. i przywrócenie. Ponadto poznasz techniki marketingowe oraz marketing hotelowy i restauracyjny, między innymi umiejętności. Po ukończeniu mistrz, uczeń może ćwiczyć jak:

• Menedżer hotelu lub firma restauracyjna.
• Odpowiada za dział korporacyjny sieci hotelowej
• Szef działu hotelowego grup biznesowych.
• Odpowiedzialny za podział żywności i napojów (żywność

Kanały kariery zawodowej służą jako miejsce spotkań studentów, absolwentów i firm współpracujących oraz innych grup biznesowych, które wymagają od profesjonalistów z branży przeszkolonych w Ostelea.

miareczkowanie

Uczestnik, który pomyślnie ukończy program otrzyma POTRÓJNY TYTUŁ:

 • Magister zarządzania hotelami i gastronomii przez The Ostelea, School of Tourism
 • Tytuł magistra w zarządzaniu hotelami i restauracjami firmy EAE Business School.
 • Stopień z Uniwersytetu Lleida.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Nuestra misión es contribuir al desarrollo social, económico y cultural de forma sostenible de la industria, a través de la formación de directivos, profesionales del sector. Estamos comprometidos con ... Czytaj więcej

Nuestra misión es contribuir al desarrollo social, económico y cultural de forma sostenible de la industria, a través de la formación de directivos, profesionales del sector. Estamos comprometidos con la innovación e impulsamos el vínculo entre empresas del sector y Ostelea para nutrir al mercado de nuevas soluciones. Pokaż mniej
Madryt , Barcelona , Hiszpania online + 2 Więcej Mniej