Executive Master in International Business (100% online) - francuski Track

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Executive Master in International Business (EMIB) to internetowy program obejmujący 14 kursów zarządzania i projektu przywództwa na koniec Master. Kursy te zapewnią ci niezbędne umiejętności w wielu obszarach strategicznych firmy działającej na rynkach międzynarodowych.

DOŁĄCZ DO ELITE HANDLU MIĘDZYNARODOWEGO

 • Metodologia 100% online wybierz język każdego kursu (angielski / francuski)
 • ESCP Europe Edukacja i sieć: Łącznie 60 punktów ECTS
 • Najlepsze programy nauczania w klasie w 6 kampusach ESCP Europe
 • Całkowicie skoncentrowany na uczeniu się w miejscu pracy dzięki wysokiej jakości e-learningowi multimedialnemu
 • Treści HTML5 dostępne z dostępem do wielu urządzeń za pośrednictwem komputerów, tabletów i smartfonów

WCZESNY PTASIE

Na każdy rok szkolny (w kwietniu, wrześniu i styczniu) oferujemy stypendia (Early Birds). Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

WYPOWIEDZI OD NASZYCH STARYCH STUDENTÓW

Eric Kouessi Sossou

Szef Departamentu Bankowości Korporacyjnej, Afrykański Bank dla Przemysłu i Handlu (BAIC)

Repub. z Beninu / Afryki Zachodniej

Ten program zmienił moje życie, mój sposób widzenia rzeczy ... teraz widzę duże”

„Jakość wydziału EMIB jest bezkonkurencyjna: wszyscy są wysoce doświadczonymi specjalistami i ekspertami w różnych dziedzinach. Bycie częścią EMIB ma ogromny wpływ na moją codzienną pracę. Zdobyłem wiele nowej wiedzy i narzędzi w zakresie zarządzania, finansów, strategii, planowania biznesowego i wielu innych aspektów. Zmienił się również mój sposób myślenia: jestem teraz krytycznym myślicielem, który ma nowy sposób planowania moich działań i patrzenia na rzeczy w bardziej strategiczny sposób. Teraz widzę duże!

Łysa Margaux

Africa Project Manager
TOTAL SA

Francja / USA

Wybrałem program EMIB, ponieważ chciałem mieć pewność, że mogę skupić się na mojej karierze i pracy, zachowując pełną elastyczność w badaniach wysokiej jakości”

„Odkąd zacząłem program, czuję, że ewoluuję, ponieważ mogę rozwijać projekty, które teraz wykonuję. Mogę zagłębić się w szczegóły pytań i prowadzić lepsze rozmowy z różnymi obszarami.

Poziom wydziału w ESCP Europe jest bardzo wysoki. Nie tylko musimy dużo pracować z quizami, pracą domową, ale nauczyciele są dla nas bardzo dostępni przez e-mail lub telefon, a także chcą wysyłać nam gazety, aby dać nam trochę więcej czasu, abyśmy mogli lepiej zrozumieć nasze kursy. ".

Jia Wu

Zastępca szefa handlu elektronicznego
ECOVACS Robotics, Niemcy

Chiny

Dzisiaj ludzie potrzebują doświadczeń międzykulturowych i wielokulturowych i naprawdę uważam, że prawdziwym atutem tego rodzaju programu jest spotkanie tak wielu ludzi z całego świata”

„W dzisiejszych czasach ludzie coraz bardziej potrzebują doświadczeń międzykulturowych i wielokulturowych. Jedną z mocnych stron tego programu jest poznanie wielu interesujących ludzi z całego świata. W EMIB będziesz uczyć się od każdego z nich w zakresie kultury i biznesu oraz w zakresie wymiany dobrych praktyk i wzajemnej pomocy. Jako student EMIB spotkałem wielu interesujących ludzi, którzy pomogli mi poszerzyć moje pole działania. ”

Roberto Castañeda

Senior Manager, Global Customer Operations, Grupa EXPEDIA

Salwador

Ten program koncentruje się na uczeniu się przez działanie. To, czego się uczysz, odnosi się bezpośrednio do pola ”

„Wybrałem ten program z powodu jego reputacji, elastyczności i możliwości zastosowania. Ten program jest ukierunkowany na uczenie się przez działanie. To, czego się uczysz, odnosi się bezpośrednio do pola. Był to dla mnie główny decydent, kiedy wybrałem ten program.

Chociaż jest to program online, poziom interakcji jest bardzo wysoki, a informacje zwrotne są bardzo spersonalizowane. Bardzo podoba mi się fakt, że otrzymujesz wiele informacji zwrotnych na temat każdej misji, a także pozwala ci zobaczyć, jakie zastosowanie ma Twoja codzienna praca. Nie tylko wiele się uczysz od nauczycieli, ale także wiele się uczysz o uczestnictwie, różnych uczestnikach, wszystkich różnych debatach i wezwaniach do uczestnictwa, które podejmują nauczyciele.

Z całą pewnością mogę powiedzieć, że staję się pełniejszym profesjonalistą dzięki całej wiedzy zdobytej w klasie. ”

Riccardo Mariani

Kierownik projektu
Fondazione Italia Uganda Onlus

Włochy

Polecę program EMIB ambitnym ludziom, którzy chcą poprawić swoją sytuację zawodową”

„Jedną z wartości dodanych tego programu jest fakt, że udało mi się wprowadzić w życie to, czego się nauczyłem prawie natychmiast. To dało mi ogromny profesjonalizm. Kolejną wartością dodaną jest wielonarodowość i wielokulturowość EMIB. Jest wielu ludzi z różnych krajów i bardzo pomaga zdobyć różne perspektywy i sposoby działania. Ponadto osobiste doświadczenie innych uczestników oraz możliwość nawiązania bliższych relacji z wykładowcami jest ważną wartością EMIB. ”

CZY JESTEŚ GOTOWY DO WYZWANIA?

Szkolimy Cię jako profesjonalistę, zapewniając najlepsze narzędzia do analizy biznesowej.

W praktyczny sposób zdobędziesz wszystkie umiejętności potrzebne do zarządzania i zarządzania firmą o międzynarodowym zasięgu.

Zdobyć umiejętności i techniki zarządzania niezbędne do komunikacji, zarządzania i negocjacji w kontekście globalnym.

 • 1. PODJĘCIE aktualne wyzwania w dziedzinie zarządzania międzynarodowego, przyjmując rolę decydenta wykonawczego w rzeczywistych scenariuszach biznesowych.
 • 2. POCIĄG I ROZWIJAĆ wszystkie umiejętności potrzebne do prowadzenia działalności gospodarczej w środowisku wielokulturowym, wykorzystując ćwiczenia i sytuacje, w których uczestnicy stają przed wyzwaniem pracy w kontekście globalnym, obok różnych kultur.
 • 3. PODZIEL SIĘ DOŚWIADCZENIA z uczestnikami z całego świata, zawsze z fachową pomocą nauczycieli wysokiego szczebla z różnych dziedzin, dziel się wiedzą, wiedzą i doświadczeniami poprzez praktyczne, dydaktyczne i interaktywne media.

Nasza wiedza i doświadczenie odnoszą się do Twoich zawodowych potrzeb

Nasz prestiż i reputacja są uznawane przez rankingi Financial Times Business School. ESCP Europe zajmuje 4 miejsce na świecie pod względem Master in Management.

Cztery kursy i dwa dyplomy do wyboru w jednym programie EMIB / Executive Master in International Business

#NO WYBÓR ESCP Europe EMIB / EXECUTIVE MASTER W MIĘDZYNARODOWYM BIZNESIE, ZYSKUJESZ:

 1. Jeden z najlepszych programów do zarządzania biznesem online w jednej z najlepszych szkół biznesu w Europie
 2. Skuteczna międzynarodowa sieć do nauki w wielokulturowej klasie
 3. Elastyczność oferowana przez ten 100% program online zapewnia dostęp do materiałów szkoleniowych 24/7
 4. Dostarczone przez profesorów magisterskich z sieci profesorów z 6 kampusów ESCP Europe
 5. Metodologia uczenia się przez działanie, z podejściem pedagogicznym, które zmienia się z praktyki na teorię i pozwala na natychmiastowe zastosowanie nowej wiedzy w środowisku zawodowym

Założona w 1819 roku ESCP Europe jest jedną z najstarszych i największych szkół biznesu na świecie. Jego misją jest szkolenie następnego pokolenia ponadnarodowych przedsiębiorców, przygotowanie ich do wykorzystania możliwości oferowanych przez różnorodność kulturową.

Tylko 1% szkół biznesowych na całym świecie ma potrójną akredytację , a ESCP Europe jest jedną z nich, z AACSB, EQUIS i AMBA. Potrójnie Akredytowane

BERLIN, LONDYN, MADRID, PARYŻ, TURYN, WARSZAWA - 6 MIEJSKICH CAMPSUS ESCP Europe

Scharakteryzowana przez strukturę wielokanałową, model ESCP Europe odzwierciedla istotę naszej europejskiej tożsamości. Dzięki 6 kampusom zlokalizowanym w dużych miastach europejskich, ESCP Europe aktywnie przyczynia się do rozwoju europejskiej kultury menedżerskiej i oferuje swoim uczniom wyjątkowe szkolenia z zarządzania międzykulturowego.

50 000 absolwentów pracujących w 150 krajach na całym świecie

5000 menedżerów w programach szkoleniowych każdego roku

140 profesorów aktywnych w badaniach reprezentujących ponad 20 narodowości

120 akademickich sojuszy w Europie i na świecie

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Established in 1819, ESCP Europe is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunitie ... Czytaj więcej

Established in 1819, ESCP Europe is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Pokaż mniej
Hiszpania online , Madryt + 1 Więcej Mniej

Akredytacje