Executive MBA w energii

Michael F. Price College of Business, University of Oklahoma

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Executive MBA w energii

Michael F. Price College of Business, University of Oklahoma

Cała energia, tylko energię: 15 miesięcy MBA głównie w Internecie

W ciągu ostatnich 100 lat, University of Oklahoma zajmuje poczesne miejsce, kształcąc studentów do kariery w branży zarządzania energią, w szczególności w zakresie zarządzania ropy i gazu. Od dużych firm naftowych do niezależnych w Stanach Zjednoczonych można znaleźć absolwentów OU na każdym poziomie tych organizacji, w tym wiele na poziomie wykonawczym. położenie geograficzne OU to siedzi na skrzyżowaniu głównych rurociągów i znajduje się zaledwie kilka mil w dół drogi z liderów wiercenia kierunkowego, co University of Oklahoma wyjątkową możliwość oferowania MBA w zarządzaniu ropy i gazu.

Aby pomieścić harmonogramach pracy zawodowej w przemyśle energetycznym, EMBA w Programie Energii na Uniwersytecie w Oklahomie jest dostarczana głównie w Internecie. Aby zapewnić silne powiązania między kohorty, istnieją trzy twarzą w twarz tygodniowe pobyty, w tym jeden w Londynie, UK.

Program studiów jest przeznaczony do tworzenia obecnych i przyszłych liderów w branży energetycznej. Program oferuje Państwu podstaw biznesowych dostosowanych specjalnie dla profesjonalistów energii, globalnego spojrzenia na energię i wykonawczej coachingu kariery, aby zwiększyć swoje umiejętności przywódcze. I dostawa głównie on-line pozwala na wykonanie go z dowolnego miejsca na świecie.

EMBA w Energy - Przywództwo i międzynarodowe z EMBA Programu na Vimeo.

Globalne Perspektywy

Przemysł energetyczny jest coraz bardziej globalny. Główni producenci i konsumenci są z różnych części świata. Zatem globalizacja podaży i popytu, wahając cenie i różnych przepisów i polityki wpływają na branżę. łańcucha dostaw w branży często przekracza granice państw i kontynentów. Struktura organizacji energii - Nocs, supermajors, niezależni - mają swoje konsekwencje globalnych, podobnie jak odniesienia używany olej cenowej. Tak więc, lider w branży energetycznej znacznie korzyści z posiadania globalnej perspektywy.

Executive MBA w Energy

Zaprojektowany w połączeniu z branży energetycznej, EMBA w Energii dostarcza światowej klasy MBA przyszłych liderów energetycznych, które jest dostarczane głównie w Internecie. To może być najlepsza inwestycja kiedykolwiek zrobić w swojej karierze.

Co można zyskać w programie EMBA

Nasz program studiów EMBA oferuje unikalny program treningowy, który jest:

  • Cała energia, cały czas: Energia to nie tylko wyspecjalizowanym celem tego programu Executive MBA-to jedyny ostrości. Wszystkie treści Oczywiście angażuje się wyłącznie z zagadnieniami branży energetycznej.
  • Elastyczność: Kwalifikacja jednostki mogą prowadzić studia on-line, na swój czas. Nasz program jest zaprojektowany z myślą o napiętych harmonogramów.
  • Przyspieszona: masz możliwość zarobienia EMBA w 15 krótkich miesięcy badań i zaledwie trzech tygodniowych pobytów.
  • Uznany za jakość: ou cenę College of Business jest akredytowany przez Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) w uznaniu jej rygor i znaczenie.
  • Expert-LED: OU zwerbował branży doświadczonych wykładowców do EMBA, którzy są przygotowani, aby inspirować i wyzwanie ze świadomej perspektyw.
  • Network-Enhancing: Opracowanie ważne kontakty w branży energetycznej wśród swoich kolegów, instruktorów i globalna sieć energii liderów, którzy są dumni, że OU absolwentów.
  • Doświadczenie: The University of Oklahoma posiada ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie zapewniające elastyczny, wysokiej jakości edukacji specjalnie do kadry kierowniczej i innych przewodów w przemyśle energetycznym.

Finansowanie

Zwrot Corporate

Ponieważ program ten skupia się specjalnie dla przedsiębiorstw energetycznych, firma może rozważyć wprowadzenie pełnego lub częściowego wsparcia czesnego. Przygotowanie wniosku o sponsoringu korporacyjnego lub wniosek o zwrot czesnego jest ważnym krokiem. Proszę skontaktować się z nami, a nasz zespół MBA energii może zapewnić wsparcie na przechodząc ten proces.

Pomoc finansowa

University of Oklahoma w biurze pomocy finansowej pomaga studentom poprzez dostarczanie informacji na temat nauki i możliwości pomocy finansowej dostępnej na Uniwersytecie w Oklahomie. Proszę zobaczyć pomoc finansową, jeśli jesteś zainteresowany.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Michael F. Price College of Business, University of Oklahoma
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
15 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
77,400 USD
Information
Deadline
Contact school
Locations
Stany Zjednoczone - Norman, Oklahoma
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Contact school
Data zakończenia Contact school
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Norman, Oklahoma
Termin nadsyłania zgłoszeń Contact school
Data zakończenia Contact school