Przeczytaj oficjalny opis

Cała energia, tylko energię: 15 miesięcy MBA głównie w Internecie

W ciągu ostatnich 100 lat, University of Oklahoma zajmuje poczesne miejsce, kształcąc studentów do kariery w branży zarządzania energią, w szczególności w zakresie zarządzania ropy i gazu. Od dużych firm naftowych do niezależnych w Stanach Zjednoczonych można znaleźć absolwentów OU na każdym poziomie tych organizacji, w tym wiele na poziomie wykonawczym. położenie geograficzne OU to siedzi na skrzyżowaniu głównych rurociągów i znajduje się zaledwie kilka mil w dół drogi z liderów wiercenia kierunkowego, co University of Oklahoma wyjątkową możliwość oferowania MBA w zarządzaniu ropy i gazu.

Aby pomieścić harmonogramach pracy zawodowej w przemyśle energetycznym, EMBA w Programie Energii na Uniwersytecie w Oklahomie jest dostarczana głównie w Internecie. Aby zapewnić silne powiązania między kohorty, istnieją trzy twarzą w twarz tygodniowe pobyty, w tym jeden w Londynie, UK.

Program studiów jest przeznaczony do tworzenia obecnych i przyszłych liderów w branży energetycznej. Program oferuje Państwu podstaw biznesowych dostosowanych specjalnie dla profesjonalistów energii, globalnego spojrzenia na energię i wykonawczej coachingu kariery, aby zwiększyć swoje umiejętności przywódcze. I dostawa głównie on-line pozwala na wykonanie go z dowolnego miejsca na świecie.

EMBA w Energy - Przywództwo i międzynarodowe z EMBA Programu na Vimeo.

Globalne Perspektywy

Przemysł energetyczny jest coraz bardziej globalny. Główni producenci i konsumenci są z różnych części świata. Zatem globalizacja podaży i popytu, wahając cenie i różnych przepisów i polityki wpływają na branżę. łańcucha dostaw w branży często przekracza granice państw i kontynentów. Struktura organizacji energii - Nocs, supermajors, niezależni - mają swoje konsekwencje globalnych, podobnie jak odniesienia używany olej cenowej. Tak więc, lider w branży energetycznej znacznie korzyści z posiadania globalnej perspektywy.

Executive MBA w Energy

Zaprojektowany w połączeniu z branży energetycznej, EMBA w Energii dostarcza światowej klasy MBA przyszłych liderów energetycznych, które jest dostarczane głównie w Internecie. To może być najlepsza inwestycja kiedykolwiek zrobić w swojej karierze.

Co można zyskać w programie EMBA

Nasz program studiów EMBA oferuje unikalny program treningowy, który jest:

  • Cała energia, cały czas: Energia to nie tylko wyspecjalizowanym celem tego programu Executive MBA-to jedyny ostrości. Wszystkie treści Oczywiście angażuje się wyłącznie z zagadnieniami branży energetycznej.
  • Elastyczność: Kwalifikacja jednostki mogą prowadzić studia on-line, na swój czas. Nasz program jest zaprojektowany z myślą o napiętych harmonogramów.
  • Przyspieszona: masz możliwość zarobienia EMBA w 15 krótkich miesięcy badań i zaledwie trzech tygodniowych pobytów.
  • Uznany za jakość: ou cenę College of Business jest akredytowany przez Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) w uznaniu jej rygor i znaczenie.
  • Expert-LED: OU zwerbował branży doświadczonych wykładowców do EMBA, którzy są przygotowani, aby inspirować i wyzwanie ze świadomej perspektyw.
  • Network-Enhancing: Opracowanie ważne kontakty w branży energetycznej wśród swoich kolegów, instruktorów i globalna sieć energii liderów, którzy są dumni, że OU absolwentów.
  • Doświadczenie: The University of Oklahoma posiada ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie zapewniające elastyczny, wysokiej jakości edukacji specjalnie do kadry kierowniczej i innych przewodów w przemyśle energetycznym.

Finansowanie

Zwrot Corporate

Ponieważ program ten skupia się specjalnie dla przedsiębiorstw energetycznych, firma może rozważyć wprowadzenie pełnego lub częściowego wsparcia czesnego. Przygotowanie wniosku o sponsoringu korporacyjnego lub wniosek o zwrot czesnego jest ważnym krokiem. Proszę skontaktować się z nami, a nasz zespół MBA energii może zapewnić wsparcie na przechodząc ten proces.

Pomoc finansowa

University of Oklahoma w biurze pomocy finansowej pomaga studentom poprzez dostarczanie informacji na temat nauki i możliwości pomocy finansowej dostępnej na Uniwersytecie w Oklahomie. Proszę zobaczyć pomoc finansową, jeśli jesteś zainteresowany.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Michael F. Price College of Business, University of Oklahoma
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
15 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
77,400 USD
Deadline
Contact school
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Data końcowa
Contact school
Termin nadsyłania zgłoszeń
Contact school

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Contact school
Data końcowa
Contact school