iesf1

The Atlantic Business School jest uczelnia dąży do zapewnienia szkoleń, zarówno na studiach, jak i Mistrza poziomie MBA i studiów podyplomowych w dziedzinie nauk gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem finansów, podatków, marketingu, Zasobów ludzie, zarządzania międzynarodowego, systemy informacyjne, jakość, środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo.

The Atlantic Business School dąży do utworzenia wyższego personelu wyposażonego zorganizowanego szkolenia, jakości i znaczenia, obejmujący solidne szkolenie naukową połączoną z prawdziwym praktycznego składnika. Po zakończeniu swoich studiów, studenci będą przygotowani do prowadzenia działalności gospodarczej lub stworzenie i rozwój biznesu, będziesz wiedzieć, aby analizować konkretne problemy w życiu gospodarczym, ze szczególnym doświadczeniem w zakresie wybranych specjalności.

Wymagania dostępu

Doświadczenie zawodowe

odbiorcami

Świadomi znaczenia, jakie przyjęła w szkoleniu menedżerów i przedsiębiorców do dwudziestego pierwszego wieku, Atlantic Business School oferuje program MBA skierowany specjalnie dla menedżerów lub firm, które nie posiadają stopień tabelach: Executive MBA dla Na nielicencjonowane rzeczywistością, a w czasie, gdy nie jest wysiłkiem Towarzystwa portugalskiej kierunku rozwoju umiejętności i wiedzy ogólnej, jest szczególnie istotne dla zaprojektowania i opracowania zaawansowanego zarządzania programem, dostępnym dla wielu przedsiębiorców, menadżerów i zarządów firm portugalskich oni nie mają formalnego akademickiego bazę szkoleniową jest to kluczowy okazja dla wszystkich menedżerów, niezależnie od ich podstawowego szkolenia, którzy chcą zaprojektować swoją karierę lub firmę na nowe horyzonty. The Atlantic Business School Executive MBA jest doskonałą platformą i decydujący krok do uruchomienia w przyszłości w innych poziomach zdolności, kompetencji i innowacyjności.

program

moduł I

Zasady (3ECTS)

moduł II

Principles of Corporate Finance (3ECTS)

moduł III

Przywództwo i rozwoju osobistego (6ECTS)

moduł IV

Emocjonalny Zarządzanie zasobami ludzkimi (6ECTS)

moduł V

Strategia na Systemów Informacyjnych (6ECTS)

moduł VI

Ekonomiczny dla menedżerów (6ECTS)

moduł VII

Marketing strategiczny (6ECTS)

moduł VIII

Digital Marketing and Business w Internecie (6ECTS)

moduł IX

Przypadki strategii biznesowej (40ECTS)

moduł X

Ateliers Communication (2ECTS)

moduł XI

Seminars (6ECTS)

moduł XII

Warsztaty (10ECTS) Do określenia zależności od potrzeb tkwiących w każdym rozpatrywanym przypadku i / lub wybrać z wszystkich opcjonalnych warsztatów zaprezentowanych w programie MBA

metodologia

Przyjęte metody są typowe dla szkoły biznesu zbudowanego zgodnie z filozofią pochodzących od obecnej praktyki w najlepszych szkół w Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych. Organy zarządzające Atlantic Business School utrzymać znaczną proaktywność w związku z obawami o formatach i metodologii nauczania praktykowane w Atlantic Business School, pokazując swój charakter Business School, zawsze twarzą do zastosowania w środowisku biznesu, umiejętności nabyte przez studentów wzdłuż ścieżki akademickiej.

ewaluacja

W Atlantic Business School są prawdziwe case studies uprzywilejowany, realizacja projektów o różnym charakterze, rozwój indywidualnych lub grupowych projektów, gier symulacyjnych, między innymi.

Testy mogą być przeprowadzone osobiście, online czy może odnosić się do rozwoju różnych indywidualnych i / lub grupy.

tutorzy

Panel nauczyciele przedmiotu jest utworzony głównie przez profesjonalistów ze świata biznesu i środowisk akademickich, które mogą przenosić rzeczywiste doświadczenie zawodowe studentów i praktyczne przykłady doświadczeń wynikających z jego działalności gospodarczej.

Dr. Adelino Cunha; Prof. Doktor Jorge Sequeira; Prof. Henrique że; Prof. Dra. Ana Lisa Moutinho; Prof. João Monteiro; Prof. Dr Elizabeth Serra; Dr. Vasco Marques; Prof. Dr. Jan Paweł Peixoto; Dra. Fátima Araújo; Prof. Dr. Carlos Magno; Dra. Cristina Azevedo.

Perspektywy kariery

Jest to kluczowy okazja dla wszystkich menedżerów, niezależnie od ich podstawowego szkolenia, którzy chcą zaprojektować swoją karierę lub firmę na nowe horyzonty. Executive MBA Atlantic Business School jest doskonałą platformą i decydujący krok do uruchomienia w przyszłości w innych poziomów zdolności, kompetencje i innowacyjność.

Program prowadzony przez:
Portuguese (Brazil)

Zobacz 44 więcej kursów w IMF Business School Portugal »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
2500 godziny
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa