Exceltrack Bachelor of Science in Business Administration

Kaplan University Online

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Exceltrack Bachelor of Science in Business Administration

Kaplan University Online

Są dostępne kariery w zarządzaniu w prawie każdym przemyśle, oferuje różnorodne możliwości dla ubiegających się o pracę z prawem wiedzy, umiejętności i referencje. Jeśli jesteś gotowy na rozwój kariery w zarządzaniu, zdobywając dyplom z zarządzania przedsiębiorstwem poprzez ExcelTrack Kaplan University mogą przygotować się z wiedzy i umiejętności związanych z dzisiejszym konkurencyjnym środowisku biznesowym.

Program ten otrzymał akredytację programową z Rady Akredytacyjnej dla szkół biznesu i programów (ACBSP). ACBSP promuje ciągłą poprawę i rozpoznaje doskonałości w zakresie akredytacji programów edukacyjnych biznesowych na całym świecie.

Najważniejsze cechy programu

Bachelor of Science in Business Administration programu skupia się na pomaganiu rozwijać wiedzę i umiejętności, aby stać się skutecznym, sprawnym menedżerem.

Dzięki naszej kompleksowej nauczania, będziesz miał możliwość:

 • Skupienie się na rozwijaniu umiejętności krytycznego myślenia i komunikacji, a także rozwijanie kompetencji technicznych, aby stać się skutecznym liderem biznesu
 • Uzyskać szczegółowe zrozumienie funkcji biznesowych, w tym zasoby ludzkie, marketing, operacje, finansów i rachunkowości
 • Zbadaj zachowanie grupy i uczyć się do rozwoju i budowania zespołu umiejętności podejmowania decyzji
 • Ukończyć kurs zwieńczeniem, w którym można wykazać swoją zdolność do stosowania pojęć wyuczone do rzeczywistych scenariuszy zarządzania przedsiębiorstwem

Jakie są kariera?

Nieważne, czy jesteś przygotowuje się do stanowisk kierowniczych entry-level lub chcesz rozwijać swoją obecną karierę, stopień wykonania ExcelTrack licencjata administracji biznesu mogą pomóc kwalifikują się do możliwości zarządzania w różnych dziedzinach, w tym marketingu, finansów, zasobów ludzkich, lub rachunkowości. Pomyślne zakończenie programu mogą również dostarczyć fundacji naukowej niezbędnej do dalszego swoje wykształcenie powyżej poziomu licencjata.

Program

ExcelTrack Bachelor of Science in Business Administration składa się z 168 kursów pojedynczych kredytowych, jak również staż i oczywiście zwieńczeniem (6 punktów każdy). Kursy obejmują:

 • Corporate finance
 • Badania marketingowe
 • Conflict Management oraz Team Dynamics
 • Operations Management
 • Project Management I
 • Systemów Informacyjnych Zarządzania
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
2,200 USD
w semestrze
Locations
Stany Zjednoczone - USA Online
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - USA Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą