Opis programu

Program ten obejmuje dogłębne naukowe podejście do zarządzania zdrowiem i dobrostanem, reprodukcją, zachowaniem, odżywianiem i ćwiczeniami dla koni. Dowiesz się również, jak praktycznie zastosować naukowe podejście, aby poprawić zdrowie koni, dobrostan i wydajność.

Nasz program online jest pierwszym i jedynym programem Equine Science, który ma być prowadzony w międzynarodowym centrum doskonałości weterynaryjnej. Zapewnia studentom szczegółową wiedzę i zrozumienie nauk koni i ich zastosowań i jest doskonałym przygotowaniem do poprawy kariery zawodowej lub przyszłych niezależnych badań, takich jak doktorat.

Nauka online

Nasza internetowa technologia uczenia się jest w pełni interaktywna, nagradzana i umożliwia komunikację z wysoko wykwalifikowaną kadrą nauczycielską w zaciszu własnego domu lub w miejscu pracy.

Nasi studenci online nie tylko mają dostęp do doskonałych zasobów Edynburga, ale również stają się częścią wspierającej społeczności internetowej, skupiającej studentów i wykładowców z całego świata.

Struktura programu

Część wykładowa programu składa się z serii kursów, a ostatni rok poświęcony jest rozprawie.

Kursy certyfikatów i dyplomów:

 • Analiza metod analizy danych (Equine Science)
 • Trawienie i żywienie koni
 • Equine Behavior and Welfare
 • Equine Orthopedics
 • Koprodukcja koni
 • Equitation Science
 • Fizjologia ćwiczeń koni

Ostateczna rozprawa z maksymalnie 9000 słów pozwoli ci analizować i przedstawiać zebrane przez siebie dane z badań. Możesz też przeprowadzić badanie dokumentacji, aby zbadać i rozwinąć własny obszar zainteresowania.

Czas trwania programu

Pełny program studiów magisterskich może zostać ukończony w ciągu dwóch lat, jeśli studenci będą chcieli uczyć się kilku kursów w tym samym czasie, więc wszystkie kursy są ukończone w ciągu jednego roku, a drugi rok poświęcony jest projektowi rozprawy doktorskiej.

Ewentualnie, ukończenie pełnego programu MSc może zająć do 6 lat. Istnieje również możliwość ukończenia studiów na studiach podyplomowych Equine Science lub dyplomu.

Podyplomowe Studia Zawodowe

Podyplomowy rozwój zawodowy (PPD) skierowany jest do pracujących profesjonalistów, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę w ramach studiów podyplomowych, bez czasu i finansowego zaangażowania pełnego Masters, Studiów Podyplomowych lub Podyplomowych Certyfikatów.

Możesz wziąć maksymalnie 50 punktów kredytowych kursów w ciągu dwóch lat w naszym systemie PPD. Prowadzą one do przyznania przez uniwersytet w Edynburgu podyplomowych kredytów akademickich. Ewentualnie, po roku nauki, możesz przekazać swoje kredyty i kontynuować naukę w kierunku wyższej nagrody na Masters, studia podyplomowe lub studia podyplomowe. Chociaż kursy PPD mają różne daty rozpoczęcia w ciągu roku, możesz rozpocząć studia magisterskie, studia podyplomowe lub studia podyplomowe w miesiącu wrześniu. Czas poświęcony na naukę PPD zostanie odjęty od czasu, jaki upłynął do ukończenia studiów magisterskich, studiów podyplomowych lub studiów podyplomowych.

Możliwości zawodowe

Absolwenci tego bogatego w badania, nauczanego MSc będą przygotowani do zatrudnienia w placówkach badawczych, takich jak uniwersytety i instytucje badawcze; przemysł, taki jak firmy paszowe, stadniny koni, farmaceutyki i firmy doradcze; organizacje rządowe, takie jak ADAS i DEFRA; organizacje dobroczynne, takie jak RSPCA, WSPA i WHW.

Wymagania wstępne

Wielka Brytania: 2: 1 dyplom z wyróżnieniem lub jego międzynarodowy odpowiednik w dziedzinie weterynarii lub nauk biologicznych, z przedmiotami takimi jak zoologia, nauka o zwierzętach / zwierzętach lub farmacja / farmacja.

Możemy również rozpatrzyć Twój wniosek, jeśli masz stopień naukowy, który jest poniżej kwalifikacji 2.1 lub stopień z przedmiotu nienaukowego, jeśli posiadasz poziom 2 lub wyższy od kwalifikacji British Horse Society i / lub masz minimum 3 lata doświadczenie w pracy lub opiece nad końmi. Możesz być przyjęty na poziomie certyfikatu lub dyplomu tylko w pierwszej instancji. Przed złożeniem wniosku skontaktuj się z zespołem programu Equine Science Program.

Wymagania w języku angielskim

Wszyscy kandydaci muszą mieć jedną z następujących kwalifikacji jako dowód zdolności do posługiwania się językiem angielskim:

 • studia licencjackie lub magisterskie, które były nauczane i oceniane w języku angielskim w większości anglojęzycznych krajów określonych przez brytyjskie wizy i imigracje

 • IELTS Academic: łącznie 6,5 (co najmniej 6,0 w każdym module)

 • TOEFL-iBT: łącznie 92 (co najmniej 20 w każdym module)

 • PTE (A): ogółem 61 (co najmniej 56 w każdej z sekcji "Umiejętności komunikacyjne", sekcja "Umożliwianie umiejętności" nie jest brana pod uwagę)

 • CAE i CPE: łącznie 176 (co najmniej 169 w każdym module)

 • Trinity ISE: ISE II z wyróżnieniem we wszystkich czterech komponentach

Stopnie nauczane i oceniane w języku angielskim nie mogą mieć więcej niż trzy lata na początku programu studiów. Testy językowe nie mogą mieć więcej niż dwa lata na początku twojego programu studiów.

Stypendia i finansowanie

Obywatele Wielkiej Brytanii, osoby o ustalonym statusie, a także niektórzy obywatele UE, którzy nie są rezydentami w Wielkiej Brytanii, mogą kwalifikować się do otrzymania pożyczki podyplomowej na pokrycie opłat - aw niektórych przypadkach także kosztów utrzymania.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Zobacz 13 więcej kursów w The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine »

Ostatnia aktualizacja Październik 24, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 9, 2019
Duration
2 - 6 lat
Zaoczne
Cena
15,500 GBP
(MSc). 10,335 GBP (PgDip). 5,170 GBP (PgCert).
Deadline
Sie 30, 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 9, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sie 30, 2019

Sie 9, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sie 30, 2019
Data końcowa