Read the Official Description

EMBA w Ochrony Zdrowia i Zarządzania Bezpieczeństwa

Nadchodzące terminy rozpoczęcia: 06 stycznia, 3 marca

Witamy w pierwszym w Kanadzie Executive MBA w Bezpieczeństwo i higiena pracy (BHP) Leadership! Ten wizjoner nowy program został opracowany wspólnie i jest obsługiwany przez Canadian Society of Safety Engineering (CSSE).

* CSSE CHSC członkowie certyfikatem przyznaje się 1-kurs zaawansowany pozycję i nie są zobowiązane do podjęcia B Level fakultatywne.

Dlaczego to program

Rola bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) jednostki w organizacji stale i znacząco rośnie na znaczeniu w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, w wielu organizacjach jest przekazywanych do funkcji operacyjnej.To jest zasłużony, jako dowody wyraźnie wskazują, że dobrze zaprojektowane i dobrze zarządzane BHP programy przyczyniają się do pracowników o wiele zdrowsze, bardziej zadowoleni i bardziej wydajni, przypadkowo ze znacznym upside finansowego dla organizacji. Jednak wielu, jeśli nie większość, kierownicy jednostek BHP wzrosły do ​​swoich stanowisk kierowniczych bez uprzedniego pomaturalnego kształcenia w zakresie zarządzania i stawić czoła wyzwaniom związanym z podwójnego deficytu potencjalnej wydajności i zmniejszenie prawdopodobieństwa promocji w gremiach kierowniczych. Zatem program ten został opracowany, aby sprostać tym wyzwaniom poprzez poprawę szkół policealnych Krajobrazowy góry-mobile BHP menedżerów i kadry kierowniczej.

Dla kogo Program ten jest przeznaczony

Nasz internetowy Executive MBA z naciskiem Ochrony Zdrowia i Zarządzania Bezpieczeństwa jest przeznaczona dla zaawansowanych kariery specjalistów i menedżerów BHP jednostek, którzy aspirują do prowadzenia ich działalności w kierunku znacznie wyższej wydajności. Zaczyna się od pokrycia fundamentalnych zasadniczych zarządzania, takich jak finansowe, analityczne i umiejętności podejmowania decyzji i wiedzy organizacji 's podstawowych funkcji i interakcji. Program idzie znacznie dalej. Skupia rdzeń jest na technikach przywódczych, szczególnie wspólne przywództwo w ​​złożonym kontekście wielu podmiotów i celami wielu, to zwiększa to nacisk rdzenia z serii kursów liczbę specjalistycznych koncentruje się wyłącznie na potrzeby BHP przywódców.

Naszym celem jest przygotowanie advanced-zawodowych specjalistów i menedżerów na stanowiskach kierowniczych, a także przygotowanie ich do sukcesu w tych pozycjach, bez przerywania ich tempa kariery. Aby osiągnąć nasz cel edukacyjny zatrudniamy różnych technik i narzędzi edukacyjnych, w tym niektóre z najbardziej zaawansowanych nauczania i uczenia się aplikacji internetowych dostępnych, a starannie zaprojektowany pakiet kursów prowadzonych w harmonogramie ukierunkowane i elastyczne.

Timeline

Istnieje czternaście kursy: dziesięć kursy podstawowe, trzy kursy specjalistyczne, w tym jeden elekcyjny, a jeden integracja projektu zwieńczeniem. Kursy są zakończone w ciągu siedmiu tygodni na czas obrad formacie.Jeśli kursy są podejmowane w typowym siedem tygodni na czas obrad formacie, czas trwania programu MBA jest dwa lata, pięć miesięcy.

Online Experience

Aby zmaksymalizować doświadczenie edukacyjne w ramach programu nasi uczniowie będą uczestniczyć w "na żywo " seminariów i / lub konferencje z doświadczonymi liderami z globalnych organizacji. Nasi studenci i pracownicy naukowi nie są ograniczone granicami, zapewniając nowe doświadczenie edukacyjne, które pozwala uczniom, że z perspektywy międzynarodowej podczas pracy na studiach przypadków i projektów z innymi kolegami z całego świata.

Program ma również na celu integrację wiedzy w całej dziedzinach.Studenci prowadzić dziennik / portfolio w całym swoim programie, gromadzenie projektów i zadań w miarę osiągania przez program i za pomocą tej wcześniejszej pracy jako materiał zasobów dla ich ostatecznego projektu. Istnieją również szczególne działania portfolio i zadania w ramach programu, w którym uczniowie mają łączyć lub porównać wiedzę całej kursów.

Warunki przyjęcia

Osoby, które chcą ubiegać się w Executive MBA w Leadership Occupational Health & Safety korzystnie mieć licencjat, ale musi mieć co najmniej pięcioletnie doświadczenie zawodowe, w tym dwa lata w zarządzaniu.

Czesne
Czesne za Executive Master of Biznes Administration Program Degree jest 24,500 dolarów CDN. Studenci mogą płacić czesne kurs-at-a-time lub w ratach. 
Program taught in:
Język angielski

See 6 more programs offered by Sandermoen School of Business »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
29 miesięcy
Cena
24,500 CAD
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019