Read the Official Description

EMBA w Social Enterprise Leadership

Nadchodzące terminy rozpoczęcia Październik 28, 6. Styczeń

Dlaczego ten program jest potrzebny

Social Enterprise (SE) jest na ogół rozumie się firma działa lub posiadanych przez organizację non-profit, z siedzibą przynajmniej częściowo uzupełnić jego finansowania ze środków publicznych i darowizn charytatywnych. Rozwój sektora przedsiębiorstw społecznych jest silny, a zapotrzebowanie na liderów, zdolnych i doświadczonych jeszcze silniejszy. Ale prowadzi takich firm jest zapewne bardziej skomplikowane niż prowadzenie działalności na zysk - zamiast jednego ostrość na rentowność, kierownictwo Przedsiębiorstwa społeczne muszą osiągnąć "blended wartość" zwrot z inwestycji, Zrównoważenie rentowności z misją społeczną.Tak więc, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na liderów SE i złożoności przywództwa SE, nasz internetowy program Executive MBA został opracowany z radą niektórych z wiodących praktyków Kanady do spełnienia szczególnych potrzeb sektora.

Dla kogo przeznaczony jest ten program

Nasz internetowy Executive MBA z naciskiem na Leadership Przedsiębiorczości Społecznej przeznaczony jest dla zaawansowanych kariery specjalistów i menedżerów przedsiębiorstw społecznych, którzy aspirują do prowadzenia ich działalności w kierunku znacznie wyższej wydajności. Zaczyna się od pokrycia podstawowych zasadniczych zarządzania, takich jak finansowe, analityczne i umiejętności podejmowania decyzji i wiedzy organizacji 's podstawowych funkcji i interakcji. Program idzie znacznie dalej.Skupia rdzeń jest na technikach kierowniczych, zwłaszcza wspólne przywództwo w złożonym kontekście podwójnych celów i zainteresowanymi stronami wielu, ale zwiększa to nacisk rdzenia z serii kursów specjalistycznych koncentruje się wyłącznie na potrzebach społecznych liderów korporacyjnych.

Naszym celem jest przygotowanie advanced-zawodowych specjalistów i menedżerów na stanowiskach kierowniczych, a także przygotowanie ich do sukcesu w tych pozycjach, bez przerywania ich tempa kariery. Aby osiągnąć nasz cel edukacyjny zatrudniamy różnych technik i narzędzi edukacyjnych, w tym niektóre z najbardziej zaawansowanych nauczania i uczenia się aplikacji internetowych dostępnych, a starannie zaprojektowany pakiet kursów prowadzonych w harmonogramie ukierunkowane i elastyczne.

Timeline

Istnieje czternaście kursy: dziesięć kursy podstawowe, trzy kursy specjalistyczne, w tym jeden elekcyjny, a jeden integracja projektu zwieńczeniem. Kursy są zakończone w ciągu siedmiu tygodni na czas obrad formacie. Jeśli kursy są podejmowane w typowym siedem tygodni na czas obrad formacie, czas trwania programu EMBA jest dwa lata, pięć miesięcy.

Online Experience

Aby zmaksymalizować doświadczenie edukacyjne w ramach programu nasi uczniowie będą uczestniczyć w "na żywo " seminariów i / lub konferencje z doświadczonymi liderami z globalnych organizacji. Nasi studenci i pracownicy naukowi nie są ograniczone granicami, zapewniając nowe doświadczenie edukacyjne, które pozwala uczniom, że z perspektywy międzynarodowej podczas pracy na studiach przypadków i projektów z innymi kolegami z całego świata.

Program ma również na celu integrację wiedzy w całej dziedzinach. Studenci prowadzić dziennik / portfolio w całym swoim programie, gromadzenie projektów i zadań w miarę osiągania przez program i za pomocą tej wcześniejszej pracy jako materiał zasobów dla ich ostatecznego projektu. Istnieją również szczególne działania portfolio i zadania w ramach programu, w którym uczniowie mają łączyć lub porównać wiedzę całej kursów.

aspx "> Warunki przyjęcia

Osoby, które chcą ubiegać się w Executive MBA w Leadership Przedsiębiorczości Społecznej będzie korzystnie mieć licencjat, ale musi mieć co najmniej pięcioletnie doświadczenie zawodowe, w tym dwa lata w zarządzaniu.

Czesne

Czesne za Executive Master of Biznes Administration Program Degree jest 24,500 dolarów CDN. Studenci mogą płacić czesne kurs-at-a-time lub w ratach.

Program taught in:
Język angielski

See 6 more programs offered by Sandermoen School of Business »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
29 miesięcy
Cena
24,500 CAD
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019