Przeczytaj oficjalny opis

Program nauczania na odległość Master Health Economics (M. A.) to studia magisterskie nieprzerwany i buduje nabyta wiedzę stosownego stopnia licencjata. Absolutnie idealne dla studiów są absolwenci studiów licencjackich Health Economics (B. A.) lub podobne programy. Z ekspertyzy vertiefendem ekonomii zdrowia, można być kreatywnym w wykonywaniu jako szanowanego eksperta konkretne zadania w zakresie zarządzania ośrodkach zdrowia po pomyślnym zakończeniu studiów. Kurs ma na celu nadania im gruntowną wiedzę zawodową naukowej i umiejętności analityczne i metodologiczne w dziedzinie ekonomiki zdrowia. Pod koniec zarobić międzynarodowym ceniony stopień naukowy "Master of Arts", który znajduje się bezpośrednio pod doktoratu.

Z programu studiów magisterskich jesteś w stanie, między innymi:

  • wykorzystać wiedzę zdrowia-gospodarczych jako odzwierciedlenie wiedzy i wiedzy instrumentalnej i zastosować go do rozwiązania problemów praktycznych
  • nowe koncepcje interwencji rozwijać (w przybliżeniu w zakresie dostawy)
  • analizy i projektowania procesów organizacyjnych i zarządczych
  • organizacje i instytucje zdrowotne doradztwo
  • rozwiązywaniu problemów na różnych poziomach zarządzania i podejmowania decyzji w sektorze zdrowia i przejęcia odpowiedzialności za zarządzanie

Zawartość studyjne

Magister Health Economics (M. A.) uczy wiedzy poszukiwane połączeniu zdolności do analizy sytuacji gospodarczej, w celu określenia możliwości i rozwijać indywidualne strategie - w połączeniu z ogólnego zarządzania know-how i umiejętności osobistych. Wiele praktycznych treści mają być objęte w celu zapewnienia z jednej analiz i koncepcji naukowego punktu widzenia, z drugiej strony, aby skutecznie rozwiązywać problemy praktyczne. Rynek opieki zdrowotnej z jego specyficznych nieefektywności oraz kosztów, dystrybucji i problemów jakościowych zostaną w pełni uwzględnione w badaniu. Konsekwentne ukierunkowanie Aplikacja jest więc podana przy każdym temacie.

Problemy techniczne Practice istotne są:

  • Nowa ekonomia instytucjonalna i strategiczny controlling
  • zarządzania podażą w celu oszacowania przyszłych ścieżek kontrolnych pojęć i metod opieki
  • Pytania badawcze dotyczące finansowania i podaży w celu identyfikacji możliwości poprawy systemu opieki zdrowotnej oraz do podjęcia odpowiednich zmian
  • Analizy kosztów i korzyści w zakresie opieki zdrowotnej, np. Jako ekonomicznej oceny zdrowia i metod pomiaru jakości życia

Jeśli celem wyższe, wtedy Magister Health Economics (MA) jest logicznym wyborem dla Bachelor Health Economics (BA) lub porównywalnym stopniu.

wymagania wstępne

Na badaniu Health Economics Masters (M. A.) Musisz dowód pomyślnego ukończenia Health Economics Bachelor (B. A.) lub podobnego programu. Kandydaci z innych stopni licencjackich może zaczynać się od późniejszej kwalifikacji (kurs przygotowawczy) z badania. Następujące kursy przygotowawcze są dostępne dla poszczególnych kwalifikacji wstępnej dostępnych: praktyczna znajomość branży zdrowia lub wiedzy zarządzania dla branży medycznej.

Start: dowolny czas realizacji: Pod koniec kursu zdobędziesz uznanych międzynarodowo Master Degree of Arts w Zakładzie Ekonomiki Zdrowia. Z tego stopnia przyznawane są na wiodącej pozycji w branży medycznej kwalifikowaną.

Czas trwania badania

Zwykły okres studiów wynosi 24 miesięcy lub 32 miesięcy (120 punktów).

badanie Test

Rejestrując się na stronie Apollon Hochschule można przetestować przez 4 tygodnie studiujących za darmo. W ciągu tego okresu, możesz zalogować się w każdej chwili cofnąć. Następnie pojawiają się żadne koszty dla Ciebie.

akredytacja

Program Magister Health Economics (MA) jest przez Międzynarodową Agencję do zapewnienia jakości i akredytacji programów studiów i instytucji (FIBAA) poświadczone.

darmowe rozszerzenie

Maksymalnie 50% wybranego wariantu studiów (12 lub 16 miesięcy).

Program prowadzony przez:
Niemiecki

Zobacz 4 więcej kursów w Apollon Hochschule »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
24 - 32 miesięcy
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa