Opis programu

Nasz internetowy program edukacji klinicznej korzysta z naszej światowej sławy ekspertyzy, aby zwiększyć twoje umiejętności nauczania i oceny uczniów w środowisku klinicznym.

Jest to idealny program dla osób pełniących funkcje edukacyjne w odniesieniu do pracowników służby zdrowia i lekarzy weterynarii, w tym lekarzy, pielęgniarek, lekarzy dentystów, psychologów klinicznych, terapeutów zajęciowych, osób zajmujących się edukacją weterynaryjną lub związanych z nimi naukowców (biomedycznych lub społecznych).

Naszym celem jest pomóc Ci zastanowić się i podzielić się swoimi przemyśleniami na temat Twojej praktyki, jednocześnie zwiększając wiedzę na temat stosowania teorii edukacyjnych i dowodów z literatury. W rezultacie nauczysz się wiedzy i umiejętności potrzebnych do dostarczania, rozwijania i badania wysokiej jakości edukacji klinicznej we własnej dyscyplinie.

Program ten jest powiązany z NHS Education for Scotland i University's Global Health Academy.

Po ukończeniu studiów podyplomowych i spełnieniu kryteriów kwalifikacyjnych będziesz mógł ubiegać się o przyjęcie do Akademii Wyższej Edukacji.

Jesteśmy członkami Akademii Wychowawców Medycznych, a po ukończeniu studiów podyplomowych i spełniając ich kryteria kwalifikacyjne, możesz ubiegać się o członkostwo poprzez skróconą trasę.

Program jest również akredytowany przez Royal Australasian College of Surgeons.

Nauka online

Nasza wielokrotnie nagradzana technologia nauki online jest w pełni interaktywna i umożliwia komunikację z wysoko wykwalifikowaną kadrą nauczycielską w zaciszu własnego domu lub w miejscu pracy.

Nasi studenci online nie tylko mają dostęp do doskonałych zasobów Edynburga, ale również stają się częścią wspierającej społeczności internetowej, skupiającej studentów i wykładowców z całego świata.

Prowadzimy internetowe dni otwarte, w których potencjalni studenci i kandydaci mogą spotkać się z niektórymi tutorami i studentami oraz doświadczyć internetowych sal samoprzylepnych.

Struktura programu

Istnieją trzy kursy na etapie certyfikacji i trzy na etapie dyplomu. Po tym następuje twoja teza w trzecim roku.

Dostarczamy wykłady i tutoriale w trybie online. Będziesz musiał korzystać z samodzielnego uczenia się, forum dyskusyjnego, samouczków, prezentacji dla rówieśników i innych podobnych działań e-learningowych, aby pomóc w wykorzystaniu materiałów kursu i jak najwięcej skorzystać z nich.

Przyspieszone trasy są dostępne w dyskusji z zespołem programowym.

Rok 1: certyfikat

Oferowane wcześniej kursy obejmują:

  • Zasady nauczania i uczenia się
  • Ocena, egzaminy i ustawienie standardowe
  • Program nauki

Rok 2: dyplom

Będziesz studiować Badania w Kształceniu Klinicznym wraz z 2 przedmiotami do wyboru. Zapoznaj się z poniższymi linkami do struktury programu, aby wybrać przedmioty do wyboru (opcjonalne).

Należy pamiętać, że zajęcia fakultatywne będą prowadzone w zależności od zapotrzebowania. Zostaniesz powiadomiony z wyprzedzeniem, jeśli wymagany jest inny wybór kursu.

Rok 3: mistrzowie

Raport z badań około 15 000 słów. Możesz zgłosić to jako artykuł do publikacji wraz z komentarzem pomocniczym.

Możliwości zawodowe

Ten program został zaprojektowany, aby zwiększyć twoje szanse jako nauczyciela i instruktora zdrowia ludzi i zwierząt.

Promuje on wysokiej jakości edukację kliniczną, pomagając ci zastanowić się i podzielić się spostrzeżeniami na temat twojej praktyki, zrozumieć i zastosować teorie edukacyjne i dowody z literatury oraz pomóc ci rozwinąć solidne podstawy w edukacji klinicznej i badaniach edukacyjnych, na których możesz zbudować swoją edukację. kariera akademicka.

Wymagania wstępne

Podstawowe kwalifikacje kliniczne, takie jak MBChB, BVS, BDS, Bachelor of Nursing lub Wielka Brytania 2: 1, odnoszą się do odpowiedniego przedmiotu lub ich międzynarodowych odpowiedników.

Rozpatrzymy również Twój wniosek, jeśli posiadasz kwalifikacje w dziedzinie nauk biomedycznych lub pozauniwersyteckie kwalifikacje zawodowe, takie jak zarejestrowana pielęgniarka generalna, z odpowiednim doświadczeniem klinicznym.

Musisz obecnie nauczać w warunkach klinicznych lub edukacyjnych.

Wymagania w języku angielskim

Wszyscy kandydaci muszą mieć jedną z następujących kwalifikacji jako dowód zdolności do posługiwania się językiem angielskim:

  • studia licencjackie lub magisterskie, które były nauczane i oceniane w języku angielskim w większości anglojęzycznych krajów określonych przez brytyjskie wizy i imigracje
  • IELTS Academic: łącznie 6,5 (co najmniej 6,0 w każdym module)
  • TOEFL-iBT: łącznie 92 (co najmniej 20 w każdym module)
  • PTE (A): ogółem 61 (co najmniej 56 w każdej z sekcji "Umiejętności komunikacyjne", sekcja "Umożliwianie umiejętności" nie jest brana pod uwagę)
  • CAE i CPE: łącznie 176 (co najmniej 169 w każdym module)
  • Trinity ISE: ISE II z wyróżnieniem we wszystkich czterech komponentach

Stopnie nauczane i oceniane w języku angielskim nie mogą mieć więcej niż trzy lata na początku programu studiów. Testy językowe nie mogą mieć więcej niż dwa lata na początku twojego programu studiów.

Stypendia i finansowanie

Uniwersytet w Edynburgu oferuje niewielką liczbę stypendiów dla wybitnych kandydatów. Są bardzo konkurencyjne.

Pożyczki podyplomowe rządu Wielkiej Brytanii

Obywatele Wielkiej Brytanii, osoby o ustalonym statusie, a także niektórzy obywatele UE, którzy nie są rezydentami w Wielkiej Brytanii, mogą kwalifikować się do otrzymania pożyczki podyplomowej na pokrycie opłat - aw niektórych przypadkach także kosztów utrzymania.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Zobacz 13 więcej kursów w The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine »

Ostatnia aktualizacja Październik 23, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 9, 2019
Duration
1 - 6 lat
Zaoczne
Cena
13,800 GBP
(MSc). 9200 GBP (PgDip). 4600 GBP (PgCert).
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
At least one month prior to entry
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 9, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
At least one month prior to entry

Sie 9, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
At least one month prior to entry
Data końcowa