Dyplom w dziedzinie strategii cyfrowej

Informacje ogólne

Opis programu

Specjalizacja polega na tym, że kiedy nie chcesz już więcej grać w cyfrową grę marketingową, chcesz nią kierować. Aby to zmienić. Ten dynamiczny kurs marketingu w wyszukiwarkach internetowych daje umiejętności, know-how, strategię i techniki pozwalające na taką zmianę. Zostań członkiem i połącz się z branżą i niesamowitymi możliwościami. Oto siła Big Picture. Moc myślenia, prowadzenia, tworzenia.

Pod przewodnictwem światowych mistrzów doradztwa branżowego, w tym: 125988_Skjermbilde2019-11-15kl.20.29.38.png

Nie tylko robisz kurs. Dołączasz do rozmowy.

Wciągamy Cię do gry i trzymamy tam

Nasze kursy przynoszą wiodącą myśl i praktykę - i od momentu zapisania się na kurs, stajesz się również członkiem DMI, co oznacza, że masz dostęp do niezrównanego zestawu narzędzi dla swojej kariery.

Pierwszy rok ZA DARMO ze wszystkimi kursami 150 € Odnowienie każdego roku.

Gorące treści kursu

Pobierz najnowsze oprogramowanie szkoleniowe za pośrednictwem naszej platformy do nauki.

Uznany na całym świecie certyfikat

Uznany na całym świecie certyfikat na przeprowadzkę

Utrzymuj swój status i umiejętności rok do roku

Ciągły rozwój zawodowy gwarantowany, zawsze w grze.

Zestawy narzędzi

Najnowsza zawartość i zestawy narzędzi, dzięki którym zawsze będziesz w grze.

Wibrująca społeczność

Połącz się i dołącz do ponad 47 000 członków na całym świecie w sieci DMI.

Sprawdź swoje umiejętności diagnostyczne

Porównaj swoje umiejętności z zawodową konkurencją i pozostań na szczycie swojej gry.

Czego się nauczę

Dajemy Ci sposób myślenia i narzędzia, aby stać się wiodącym graczem na scenie cyfrowej. Utwórz potężną i dynamiczną strategię cyfrową. Zobacz, jak przejawia się w rzeczywiste, zmieniające biznes działania. Moduły są elementami składowymi - wiedzy, twojej wizji, wiodącego Certyfikowanego Specjalisty ds. Marketingu Cyfrowego - Strategii Cyfrowej

Moduły
 • Tradycyjna komunikacja
 • Komunikacja cyfrowa
 • Kanały cyfrowe
 • Automatyzacja
 • Budżet
 • Big Data
 • Przywództwo cyfrowe
 • Formułowanie strategii
Wprowadzenie

Informacje o module

Doprowadzamy naukę do myślenia. Stworzyliśmy 3i Framework, który ma pomóc Ci wybrać najlepszą strategię cyfrową dla Twojej organizacji i sprawić, by się ona wydarzyła. 3i jest elegancki i rygorystyczny. To jest transformujące. I będziesz pod wrażeniem. Ten moduł wprowadza ten sprytny kawałek mózgów. Później moduły rozwijają się na nim.

 • Podstawowe pojęcia leżące u podstaw metodologii DMI 3i
 • Kluczowe elementy skutecznej strategii cyfrowej
 • Poradniki dotyczące opracowywania strategii biznesowej
 • Zarządzanie strategiczne, dalekowzroczne spojrzenie na trwały, rosnący sukces
Tradycyjna komunikacja

Informacje o module

Zatrzymajmy się na chwilę, aby docenić wspaniałą, zmieniającą świat tradycję naszej dyscypliny. Klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Propozycja wartości zachowała swoją wartość przez dziesięciolecia. Wiedz, że twoi odbiorcy (badania) wciąż stanowią wyzwanie w życiu marketera. Klasyczna mieszanka marketingowa, podróż klienta, komunikacja i kreatywne planowanie, strategia medialna i zwiększanie wydajności marki również pozostaną. Jednak przyszedł czas na technologię cyfrową. I to wszystko zmieniło. Jak czytamy, robimy zakupy, oglądamy filmy, randki, gotujemy. Nasze zachowanie i styl życia zostały wypaczone wokół cudownych możliwości, jakie daje nam technologia. Podejmowanie decyzji to nie to samo. O tym mówimy, gdy mówimy o zakłóceniach. I to jest ekscytujące. W tym modelu badamy, w jaki sposób klasyka marketingowa nadal zakotwicza każdą kampanię - jednak współczesna kampania cyfrowa jest znacznie bardziej fantastycznym naczyniem. Wnikamy głęboko w to, jak nasza technologia zmienia wrażenia konsumentów i jak musimy reagować.

Komunikacja cyfrowa

Informacje o module

Żyjemy w niezwykłych czasach. Możliwości są tak duże, rozległe i różnorodne jak sieć WWW. Wyzwanie też jest większe. Rynki są wyrafinowane i rozdrobnione. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, Twoi najbardziej znają Twojego konsumenta (i Twoje kanały cyfrowe). Tutaj patrzymy na: podstawy planowania komunikacji cyfrowej, poprawiające ROI, rozumiejące odbiorców. Gdzie można je znaleźć? Jak ich zaangażować? budżetowanie strategii cyfrowej i skuteczne przeglądanie zasobów, pomiar i analiza strategii cyfrowej.

Kanały cyfrowe

Informacje o module

Facebook, Linkedin, Instagram, Twitter, Snapchat i tak dalej. Rozmnażają się i rozmnażają. Jednak w tej wielkiej rozproszeniu i fragmentacji istnieje także wielka szansa. Ten moduł obejmuje strategie przychodzące i wychodzące, planowanie w różnych mediach, miks kanałów cyfrowych oraz marketing mobilny marketing w mediach społecznościowych. Właściwy, terminowy i interesujący marketing treści to, co, jak i dlaczego marketing e-mailowy w wyszukiwarkach, marketing afiliacyjny oraz najlepsza praktyka automatyzacji marketingu i wyświetlania reklam wideo. Ponieważ mamy oczy do zobaczenia.

Automatyzacja

Informacje o module

Automatyzacja nie bije inspiracji, ale z pewnością sprawia, że życie marketera jest łatwiejsze i bardziej ekscytujące. Oto supermocarstwo, działające cicho i doskonale pod twoje rozkazy, w dzień iw nocy. Zobacz, jak inteligentne firmy zwiększają swoją przewagę dzięki oprogramowaniu CRM w celu lepszego wspierania sprzedaży, rozwoju leadów i wiele więcej. Kluczowe pojęcia w automatyzacji marketingu Automatyzacja w zakresie generowania, zarządzania i pielęgnowania potencjalnych klientów Komunikacja - zautomatyzowane, ale wciąż prawdziwe i odpowiednie dane z Automatyki do analizy i raportowania potencjalnych klientów.

Budżet

Informacje o module

Pieniądze sprawiają, że marketing się kręci. Ale wartość jest tam, gdzie jest. Ten model opisuje, jak osiągnąć maksymalny zwrot z inwestycji dla danego budżetu. Następnie należy rozważyć inne cenne źródło, ludzki talent. Eksploruj: Kluczowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy planowaniu budżetu marketingowego Ustawianie tego budżetu marketingowego Jak monitorować i optymalizować budżet podczas realizacji kampanii Element ludzki. Rekrutuj, trenuj i utrzymuj najlepszych ludzi.

Big Data

Informacje o module

Coś z „dużym” w tytule stało się fascynujące, prawda? Jeśli cień jest zły? Skąd. Zmieńmy zło na skuteczne, ponieważ to, co mamy tutaj, jest skarbnicą przekonujących ludzkich zachowań. Cała ludzkość jest w danych. Co jest głębokie i ciemne, niepoważne, jasne, banalne i niezwykłe. Tajemnice ludzkiego serca i egzystencji. I to jest świetne. Wyzwanie polega jednak na przekształceniu tego skarbca ludzkości w sens - znaczenie handlowe. Ale nie obawiaj się, mamy wokół to kilka pomysłów i praktyk, które będą skuteczne. Big Data

Przywództwo cyfrowe

Informacje o module

Jak wspomniano powyżej, żyjemy w niezwykłych czasach, które wymagają niezwykłych przywódców. To znaczy ty. Poprowadzisz przejście od pozostałości tradycyjnego marketingu do odważnego, nowego świata marketingu cyfrowego, który pomagasz wymyślić. I będziesz prowadził z ostrą jak brzytwa myślą i strategią. Zabierzesz swoją markę i swoją organizację do miejsc, o których jeszcze się nie śniło.

Formułowanie strategii

Informacje o module

Do tej pory przeszedłeś długą drogę. Jesteś (prawie) gotowy do działania, wykreślania nowych i niezbadanych Pathways neuronowych i rynków cyfrowych. Stoisz na skraju najnowocześniejszych rozwiązań i jesteś już prawie gotowy do rozprzestrzeniania się nowych cyfrowych super-skrzydeł i szybowania. Ale najpierw najlepszy moduł strategiczny; najlepsza strategia.

Program jest skierowany na:

 • Ostrzy i doświadczeni gracze cyfrowej gry sprzedażowej i marketingowej, którzy już nie są zadowoleni z bycia zwykłymi graczami. Chcesz prowadzić grę. Chcesz to zmienić
 • Specjaliści ds. Sprzedaży Kierownicy Marketingu. Liderzy zespołów. Konsultanci biznesowi i programiści. Specjaliści, którzy posunęli się tak daleko, jak to możliwe, bez specjalistycznych umiejętności - i planują to naprawić
 • Przedsiębiorcy, którzy chcą być bardziej przedsiębiorczy
 • Ci, którzy zdają sobie sprawę ze specjalizacji, dają ci prawdziwą, wyraźną, namacalną przewagę konkurencyjną - dzięki której możesz przebić się przez konkurencję
 • Inspirowane osoby zmieniające karierę
 • Utalentowani ludzie, którzy wiedzą, że Certyfikacja otwiera drzwi

Ponad 47 000 członków na całym świecie ufa DMI w rozwoju kariery.

 • 92% naszych członków stwierdziło, że nasz kurs miał pozytywny wpływ na ich karierę.
 • 81% naszych członków otrzymało awans po ukończeniu jednego z naszych kursów.
 • 88% naszych członków pracuje na szczeblu wyższym lub wyższym.

Teraz nazywamy to wsparciem

Myślimy o wszystkim. Nawet dla ciebie spakowaliśmy. Wrzuciliśmy fora, bazę wiedzy oraz gotowy i chętny zespół wsparcia, aby ułatwić Ci podróż.

Nauczyciele klasowi

Nasi eksperci i zaangażowani nauczyciele pochodzą z prawdziwego środowiska cyfrowego. Znają tę grę.

Społeczność połączona

Członkostwo oznacza dołączenie do dynamicznej sieci odtwarzaczy cyfrowych DMI. Połącz się z prawdziwym wglądem i możliwościami.

Grupa wsparcia

Cokolwiek to jest, mamy to ubezpieczone. To jest wsparcie 360 stopni. Zespół jest tam, kiedy ich potrzebujesz.

Odpowiedzi na pytania A potem niektóre

Wszystko, co musisz wiedzieć o zdobywaniu cyfrowych supermocarstw, łączeniu się z umysłem talentu cyfrowego za pośrednictwem portalu członkostwa, budowaniu tytanowej kariery z trwałą akredytacją, jak przejąć wszechświat i nie tylko.

Czy muszę mieć doświadczenie marketingowe?

Każdy może ubiegać się o Certyfikowanego Specjalistę ds. Marketingu Cyfrowego - Strategia Cyfrowa

Ile będzie kosztował kurs?

Certyfikowany specjalista ds. Marketingu cyfrowego - strategia cyfrowa

Gdzie będą uznawane moje kwalifikacje?

Nasze kwalifikacje są światowej klasy. Dzięki temu możesz zabrać ze sobą kwalifikacje Digital Marketing Institute , bez względu na to, gdzie zabierze Cię ekscytująca kariera.

Kto powinien wziąć udział w tym kursie?

Ten program jest skierowany do wszystkich osób zaangażowanych w planowanie strategii cyfrowej dla ich organizacji lub osób, które prawdopodobnie będą zaangażowane w tę dziedzinę w przyszłości i chciałyby kompleksowego zrozumienia tej dziedziny. Ten certyfikat jest odpowiedni dla każdego poziomu umiejętności lub doświadczenia i ma na celu przygotować Cię do zaangażowania się w strategię i planowanie w ramach ogólnej domeny marketingu cyfrowego.

Jak oceniany jest program?

Certyfikowany specjalista ds. Marketingu cyfrowego - strategia cyfrowa

Ostatnia aktualizacja Listopad 2019

Informacje o uczelni

The Digital Marketing Institute is the global certification standard in digital marketing and digital selling education. To date, over 47k people in 135 countries have studied with the Digital Marketi ... Czytaj więcej

The Digital Marketing Institute is the global certification standard in digital marketing and digital selling education. To date, over 47k people in 135 countries have studied with the Digital Marketing Institute, making ours the most widely taught digital certification standard in the world. At the Digital Marketing Institute, we have made it our mission to transform the skills and knowledge of digital professionals on a global scale. There are three core reasons for this. The first is to advance the careers of marketers and sellers, the second is to address the digital skills shortage to ensure businesses have a capable and agile workforce. The final reason is to provide educators with professional certifications that can nurture future generations. We’re as passionate as we are ambitious, and the journey has only just begun. Pokaż mniej