ONLINESTUDIES.PL

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Studia podyplomowe jest jednostką edukacyjną studiów, który wymaga około jednego do dwóch lat nauki, aby zarobić. Studenci mogą wybrać, aby zarobić dyplomy podyplomowe w celu zakwalifikowania się do awansu zawodowego lub poszerzyć swoją wiedzę w wybranych dziedzinach.

programy zarządzania pomóc w przygotowaniu studentów do wejścia na poziomie pozycji poprzez nauczanie różnych zasad zarządzania. Często są to rozwiązywanie problemów, zachowania organizacyjne i podejmowania decyzji. Zarządzanie kursy mogą również skupić się na nauczaniu umiejętności przywódcze niezbędne do zostania menedżerem.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

8 Wyniki z Studia z zarządzania, Wielka Brytania, Kształcenie na odległość Filter

Poziom 7 dyplomu w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)
Online W pełnym wymiarze godzin 6 - 9 miesiące Sierpień 2019 Wielka Brytania UK Online

Dyplom magistra w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa na poziomie 7 przeznaczony jest dla menedżerów, którzy mają autorytet i osobiste inspiracje do przełożenia strategii organizacyjnej na efektywne wyniki operacyjne. Kwalifikacja wymaga, aby menedżerowie opierali się na ich strategicznym zarządzaniu i umiejętnościach przywódczych oraz skupili się na wymaganiach wdrożenia strategii organizacji.

Poziom 7 dyplomu w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)
Online W pełnym wymiarze godzin 6 - 9 miesiące Sierpień 2019 Wielka Brytania UK Online

Dyplom w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw na poziomie 7 przeznaczony jest dla menedżerów, którzy mają autorytet i osobistą inspirację do przełożenia strategii organizacyjnej na skuteczne wyniki operacyjne w dziedzinie biznesu i produkcji.

Dyplom studiów podyplomowych w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa w Internecie

UK Home Learning College
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online + 1 więcej

OTHM Poziom 7 Dyplom Zarządzania Strategicznego Przywództwa i program jest przeznaczony dla menedżerów, którzy mają władzę i osobistej inspiracji przełożenia strategii organizacji do skutecznego działania operacyjnego. Kwalifikacja wymaga menedżerów budować na swoich strategicznych zarządzania i umiejętności przywódczych i skupić się na wymaganiach realizacji strategii organizacji.

PG Dip Project Management

University of Essex Online
Online Zaoczne 16 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania UK Online

Poznaj najnowsze techniki i narzędzia potrzebne do realizacji udanych projektów dzięki naszemu podyplomowemu dyplomowi z zarządzania projektami. Podnieś swoją wiedzę i umiejętności dzięki kursowi na niepełny etat, który zagwarantuje, że staniesz na drodze do satysfakcjonującej kariery menedżerskiej.

PG Dip Biznes i zarządzanie

University of Essex Online
Online Zaoczne 16 miesiące Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Colchester

Nasz dyplom podyplomowy w zakresie biznesu i zarządzania oferuje zaawansowane kwalifikacje, które mają na celu wyposażenie absolwentów w dogłębne zrozumienie współczesnych koncepcji i technik zarządzania. Zyskasz zaufanie w strategicznych obszarach, w tym podejmowaniu decyzji finansowych, przywództwie w praktyce i zarządzaniu w różnych kulturach.

Zarządzanie projektem PG Dip (ropa i gaz)

University of Essex Online
Online Zaoczne 16 miesiące Wrzesień 2019 Wielka Brytania UK Online

Skuteczne zarządzanie projektami jest podstawową umiejętnością w szybko zmieniającym się świecie ropy i gazu. Ten konkurencyjny przemysł wymaga efektywnego wykorzystania wszystkich zasobów i narzędzi w celu dostarczania opłacalnych i wysokiej jakości usług energetycznych, a dogłębne zrozumienie wyzwań, przed jakimi staje przyszłość dostaw energii, ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia długoterminowego sukcesu. Ten krótki kurs podyplomowy wprowadza kluczowe koncepcje zarządzania projektami dla osób obecnie pracujących w sektorze naftowym i gazowym, jednocześnie rozwijając umiejętności zawodowe w zakresie komunikacji, zarządzania czasem, przywództwa i pracy zespołowej.

PG Dip Business and Management (Business Analytics)

University of Essex Online
Online Zaoczne 16 miesiące Wrzesień 2019 Wielka Brytania UK Online

W świecie biznesu coraz bardziej definiowanym i zależnym od danych, solidne zrozumienie wyzwań i możliwości w zakresie analityki biznesowej to świetny sposób na wyróżnienie się spośród innych w swojej branży i zwiększenie zdolności do prowadzenia skutecznych zmian w firmie. Ten krótki kurs podyplomowy * nie jest kursem matematycznym ani kodowaniem. Jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy chcą zrozumieć wykorzystanie danych w marketingu, sprzedaży, obsłudze klienta, rozwoju rynku, finansach i wielu innych. Zwiększy to twoją pewność w pracy z różnymi typami danych, a także zapewni podstawy w ogólnych technikach zarządzania.

PG Dip Business and Management (Oil and Gas)

University of Essex Online
Online Zaoczne 16 miesiące Wrzesień 2019 Wielka Brytania UK Online

Zdobądź specjalistyczną wiedzę menedżerską na temat przemysłu naftowego i gazowego, rozwijając jednocześnie swoje umiejętności interpersonalne i zaufanie do sytuacji biznesowych. Aby odnieść sukces w wysoce konkurencyjnej i szybko rozwijającej się branży ropy naftowej i gazu, efektywne umiejętności biznesowe i zarządcze są atutem. Ten krótki kurs podyplomowy online i w niepełnym wymiarze godzin * pomaga rozwijać te umiejętności, jednocześnie poszerzając wiedzę na temat ciągle zmieniającej się branży.