ONLINESTUDIES.PL

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Studia podyplomowe jest jednostką edukacyjną studiów, który wymaga około jednego do dwóch lat nauki, aby zarobić. Studenci mogą wybrać, aby zarobić dyplomy podyplomowe w celu zakwalifikowania się do awansu zawodowego lub poszerzyć swoją wiedzę w wybranych dziedzinach.

programy zarządzania pomóc w przygotowaniu studentów do wejścia na poziomie pozycji poprzez nauczanie różnych zasad zarządzania. Często są to rozwiązywanie problemów, zachowania organizacyjne i podejmowania decyzji. Zarządzanie kursy mogą również skupić się na nauczaniu umiejętności przywódcze niezbędne do zostania menedżerem.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

6 Wyniki z Zarządzanie, Wielka Brytania, Kształcenie na odległość Filter

Dyplom studiów podyplomowych w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa w Internecie

UK Home Learning College
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online + 1 więcej

OTHM Poziom 7 Dyplom Zarządzania Strategicznego Przywództwa i program jest przeznaczony dla menedżerów, którzy mają władzę i osobistej inspiracji przełożenia strategii organizacji do skutecznego działania operacyjnego. Kwalifikacja wymaga menedżerów budować na swoich strategicznych zarządzania i umiejętności przywódczych i skupić się na wymaganiach realizacji strategii organizacji.

Poziom 7 dyplomu w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)
Online W pełnym wymiarze godzin 6 - 9 miesięcy August 2019 Wielka Brytania UK Online

Dyplom magistra w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa na poziomie 7 przeznaczony jest dla menedżerów, którzy mają autorytet i osobiste inspiracje do przełożenia strategii organizacyjnej na efektywne wyniki operacyjne. Kwalifikacja wymaga, aby menedżerowie opierali się na ich strategicznym zarządzaniu i umiejętnościach przywódczych oraz skupili się na wymaganiach wdrożenia strategii organizacji.

Poziom 7 dyplomu w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)
Online W pełnym wymiarze godzin 6 - 9 miesięcy August 2019 Wielka Brytania UK Online

Dyplom w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw na poziomie 7 przeznaczony jest dla menedżerów, którzy mają autorytet i osobistą inspirację do przełożenia strategii organizacyjnej na skuteczne wyniki operacyjne w dziedzinie biznesu i produkcji.

PG Dip Project Management

University of Essex Online
Online Zaoczne 16 miesięcy October 2019 Wielka Brytania UK Online

Poznaj najnowsze techniki i narzędzia potrzebne do realizacji udanych projektów dzięki naszemu podyplomowemu dyplomowi z zarządzania projektami. Podnieś swoją wiedzę i umiejętności dzięki kursowi na niepełny etat, który zagwarantuje, że staniesz na drodze do satysfakcjonującej kariery menedżerskiej.

PG Dip Biznes i zarządzanie

University of Essex Online
Online Zaoczne 16 miesięcy Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Colchester

Nasz dyplom podyplomowy w zakresie biznesu i zarządzania oferuje zaawansowane kwalifikacje, które mają na celu wyposażenie absolwentów w dogłębne zrozumienie współczesnych koncepcji i technik zarządzania. Zyskasz zaufanie w strategicznych obszarach, w tym podejmowaniu decyzji finansowych, przywództwie w praktyce i zarządzaniu w różnych kulturach.

Dyplom studiów podyplomowych w zakresie zamówień publicznych w UE oraz w kontekście globalnym

KNect365
Online 8 miesięcy October 2019 Wielka Brytania London

Centrum Prawa Europejskiego w King's College London ma przyjemność ogłosić szczegóły dotyczące programu nauczania na odległość na lata 2017-2018, prowadzącego do uzyskania dyplomu magistra / magistra w zakresie zamówień publicznych w UE oraz w globalnym kontekście.