Filter
Dyplom studiów podyplomowych
Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Po ukończeniu licencjat, studenci mają możliwość zarabiania na studia podyplomowe, które pomaga zapewnić bardziej dogłębną wiedzę w określonym stężeniu. Wielu studentów decyduje się zakończyć ten program edukacyjny w celu poprawy ich perspektyw zawodowych lub specjalizują się w ich miejscu pracy zestawów umiejętności.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Zarządzanie zamówieniami, Kształcenie na odległość

KNect365

Centrum Prawa Europejskiego w King's College London ma przyjemność ogłosić szczegóły dotyczące programu nauczania na odległość na lata 2017-2018, prowadzącego do uzyskani ... [+]

O

Centrum Prawa Europejskiego w King's College London ma przyjemność ogłosić szczegóły dotyczące programu nauczania na odległość na lata 2017-2018, prowadzącego do uzyskania dyplomu magistra / magistra w zakresie zamówień publicznych w UE oraz w globalnym kontekście.

Zapewnia naukę w jednym z wiodących na świecie ośrodków prawa europejskiego i jest studiowany na podstawie nauczania na odległość, dzięki czemu unika się decydującego czasu spędzonego poza biurem. Ukończenie tego rygorystycznego programu zapewni ci przewagę na konkurencyjnym rynku pracy. Ten program dołącza do pakietu uznanych i odnoszących sukcesy studiów podyplomowych na odległość, oferowanych przez King's College London, w tym prawo konkurencji UE; Prawo Unii Europejskiej i Wielka Brytania, UE... [-]

Wielka Brytania London
October 2019
8 miesięcy
Online
Czytaj więcej po polsku