Filter
Dyplom studiów podyplomowych
Wielka Brytania Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Studia podyplomowe jest jednostką edukacyjną studiów, który wymaga około jednego do dwóch lat nauki, aby zarobić. Studenci mogą wybrać, aby zarobić dyplomy podyplomowe w celu zakwalifikowania się do awansu zawodowego lub poszerzyć swoją wiedzę w wybranych dziedzinach.

Menedżerowie projektów można znaleźć w wielu różnych branżach, takich jak firmy budowlane i samorządów. W każdej chwili duża organizacja inicjuje projekt, który wymaga koordynacji między różnymi służbami, zarządzanie projektem może być głównym atutem, aby utrzymać projekt działa sprawnie i zgodnie z planem.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Zarządzanie projektem, Wielka Brytania, Kształcenie na odległość

University of Essex Online

Poznaj najnowsze techniki i narzędzia potrzebne do realizacji udanych projektów dzięki naszemu podyplomowemu dyplomowi z zarządzania projektami. Podnieś swoją wiedzę i um ... [+]

Przegląd

Nasz Dyplom studiów podyplomowych w zakresie zarządzania projektami będzie opierać się na twojej obecnej wiedzy i doświadczeniu, angażując się w działania, które pozwolą ci odnieść twoje doświadczenie do współczesnych idei i praktyk w globalnym kontekście. Daje ci umiejętności i wiedzę, aby rozwijać swoją karierę w wielu różnych organizacjach i branżach.

Opracowany przez ekspertów tematycznych ten zaawansowany program obejmuje szereg ambitnych tematów, zasad, teorii i praktyk w ramach zarządzania projektami. Poszerzanie obecnego myślenia w szerokim zakresie zagadnień związanych z obszarem przedmiotowym oraz teoretyczne i praktyczne badanie czynników niezbędnych do skutecznego zarządzania projektami w dzisiejszym globalnym i wysoce konkurencyjnym środowisku.... [-]

Wielka Brytania UK Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
16 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Essex Online

Skuteczne zarządzanie projektami jest podstawową umiejętnością w szybko zmieniającym się świecie ropy i gazu. Ten konkurencyjny przemysł wymaga efektywnego wykorzystania ... [+]

Zarządzanie projektem PG Dip (ropa i gaz)

Skuteczne zarządzanie projektami jest podstawową umiejętnością w szybko zmieniającym się świecie ropy i gazu. Ten konkurencyjny przemysł wymaga efektywnego wykorzystania wszystkich zasobów i narzędzi w celu dostarczania opłacalnych i wysokiej jakości usług energetycznych, a dogłębne zrozumienie wyzwań, przed jakimi staje przyszłość dostaw energii, ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia długoterminowego sukcesu.

Ten krótki kurs podyplomowy * wprowadza kluczowe koncepcje zarządzania projektami dla osób obecnie pracujących w sektorze naftowym i gazowym, jednocześnie rozwijając umiejętności zawodowe w zakresie komunikacji, zarządzania czasem, przywództwa i pracy zespołowej.... [-]

Wielka Brytania UK Online
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
16 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku