Filter
Dyplom absolwenta
Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Dyplom ukończenia studiów online może być bardzo korzystny dla tych, którzy zarabiają. Po ukończeniu jednego z tych programów szkolnictwa wyższego uczniowie mogą twierdzić, że posiadają określone umiejętności i wiedzę branżową lub dyscyplinę, co czyni je bardziej rynkowymi w sile roboczej.

Czym jest dyplom ukończenia szkoły wyższej? Postępowanie tego typu dyplomu jest tylko opcją dla tych, którzy już posiadają licencjat. Programy te są specyficzne dla pewnych dyscyplin i dziedzin kariery oraz koncentrują się na rozwijaniu wiedzy i umiejętności w tym zakresie. Studenci zazwyczaj uczęszczają na kursy, które wymagają kombinacji teoretycznych i praktycznych zastosowań ich wiedzy. Studenci mogą spodziewać się wykorzystania systemów zarządzania nauczaniem do komunikowania się ze swoimi instruktorami, zgłaszania zajęć i uczestnictwa w forach dyskusyjnych z rówieśnikami. Wszystkie zajęcia mają na celu dostarczenie studentom umiejętności, które muszą wyróżniać się w wybranym zakresie.

Jedną z zalet uzyskania dyplomu absolwenta jest potencjalny wpływ, jaki ma na karierę osoby. Posiadanie tego typu certyfikacji ilustruje potencjalnym pracodawcom, że student ma nie tylko umiejętności, ale także poświęcony samodoskonaleniu.

Koszt wprowadzenia dyplomu online dyplomu może różnić się w zależności od kilku czynników. Studenci powinni zasięgnąć porady od działu rekrutacji w swojej przyszłej szkole, aby otrzymać szczegółowe informacje.

Liczba perspektyw zawodowych dla absolwentów jest tak duża, jak liczba dziedzin i dyscyplin, w których dana osoba może uzyskać dyplom. Od rolnictwa po zoologię i wszystko między nimi, dyplom ukończenia szkoły może przygotować uczniów do praktycznie każdej kariery. Oprócz rozwijania perspektyw na rynku pracy, uzyskanie dyplomu ukończenia szkoły może pomóc studentom zdobyć stopień magistra. W rzeczywistości wiele programów magisterskich wykazuje dyplom ukończenia szkoły jako warunek wstępu.

Gdy osoba zna dziedzinę kariery, którą chce wejść, nadszedł czas, aby znaleźć program online absolwent, który spełnia jego potrzeby. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Results

Online Business School

Dyplom na poziomie licencjackim 6 120. Dyplom w zarządzaniu biznesem i administracją składa się z 10 modułów i 6 zadań pisemnych, a każdy moduł składa się z około 40 godz ... [+]

Dyplom na poziomie licencjackim 6 120. Dyplom w zarządzaniu biznesem i administracją składa się z 10 modułów i 6 zadań pisemnych, a każdy moduł składa się z około 40 godzin nauki z przewodnikiem. Podczas wypełniania internetowego dyplomu biznesowego studenci będą mieli dostęp do różnych materiałów do nauki, takich jak pomoc nauczyciela i webinaria, forum do nauki społecznej i dodatkowe materiały pomocne w ukończeniu kursu biznesowego dla absolwentów.

Kurs ten będzie najbardziej odpowiedni dla osób, które mają co najmniej 25 lat i mają 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym i nie mają wykształcenia, ale chcą uczyć się na studia MBA lub studia podyplomowe. Po pomyślnym ukończeniu kursu, Studenci będą mogli zapisać się na nasz podyplomowy dyplom Level 7 w zakresie zarządzania strategicznego lub szereg innych kursów podyplomowych.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
700 - 900 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
KNect365

Zyskaj swoją karierę dzięki internetowemu studiom podyplomowym w zakresie cen transferowych. ... [+]

ORozwijanie umiejętności i umożliwianie uczniom zdobywania wiedzy w obszarze o znacznym zainteresowaniu komercyjnym, co zwiększy szanse uczniów na znalezienie zatrudnienia w tym obszarzeOpracuj dogłębne i praktyczne zrozumienie cen transferowychZbadaj najnowsze zmiany polityki i traktowanie podatkowe złożonych transakcji cen transferowych, z którymi organizacje muszą się uporać w coraz bardziej wymagającym otoczeniu regulacyjnymPodjęcie elastycznego, alternatywnego rozwiązania do tradycyjnych programów na terenie kampusu, dostosowanych do potrzeb profesjonalistów pracujących w obszarach opisanych poniżej i studiowanych w 100% w trybie ONLINEPopraw swoje szanse zawodowe, zdobywając kwalifikacje na wysokim poziomie, bez uszczerbku dla zobowiązań związanych z pracą i zdobądź umiejętności zawodowe i praktyczne doświadczenie, które firmy dziś szukająWyniki nauki... [-]
Wielka Brytania London
October 2019
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
Australian National University (ANU) - Law

Czas trwania GDLP wynosi zaledwie sześć miesięcy w pełnym wymiarze godzin, a program jest dostarczany niemal całkowicie online. Pierwszym krokiem na Pathway do praktyki j ... [+]

Wymagania wstępne dla GDLP

Australijski Bachelor of Laws lub Juris Doctor lub międzynarodowy odpowiednik. Dyplom z prawa przyznany przez Komisję ds. Przyjęć prawnych jest również dopuszczony do przyjęcia do tego programu.

Wiek twojej poprzedniej kwalifikacji - limit 5 lat

Od 1 stycznia 2015 r. Obowiązuje wymóg "przestarzałej nauki". Oznacza to, że musisz ubiegać się o przyjęcie na praktykę w ciągu pięciu lat od ukończenia LLB, LLBHons lub JD. Proszę skontaktować się z organem przyjmującym w państwie, w którym chciałbyś zostać przyjęty, jeśli twój stopień poprzedza pięcioletni wyrok.

Praktyczna zasada szkolenia prawnego w zakresie wczesnego startu

Jeśli zamierzasz rozpocząć GDLP przed ukończeniem Bachelor of Laws lub Juris Doctor, musisz znać zasady Early Start (patrz poniżej).... [-]

Australia Canberra
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
6 miesięcy
Online
Czytaj więcej po polsku
Edhec Online

Rozwijaj swoje umiejętności i umiejętności zarządzania, dzięki szkoleniu i kursowi szkoleniowemu, w którym każdy uczy się odważyć się robić inaczej. 100% szkolenia online ... [+]

Rozwijaj swoje umiejętności i umiejętności zarządzania, dzięki szkoleniu i kursowi szkoleniowemu, w którym każdy uczy się odważyć się robić inaczej. 100% szkolenia online menedżera pozwala przyspieszyć rozwój nowych obowiązków i przekształcić swoją praktykę menedżerską.

Szkolenie menedżera online firmy EDHEC w 100% skierowane jest do profesjonalistów z udokumentowanym doświadczeniem zawodowym, którzy chcą wzmocnić swoje umiejętności menedżerskie.

Wymagania wstępne:

BAC 2 i doświadczenie zawodowe potwierdzone

Procedura przyjęcia:

Ustawianie konserwacjiPlik aplikacji i motywacja wideoDecyzja Komitetu Wstępnego... [-]
Francja Île-de-France
May 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku