Budowanie solidnych podstaw umiejętności zarządzania

Postgraduate Diploma in Business Administration (PGDipBA) został zaprojektowany, aby zapewnić studentom solidne podstawy w podmiotów zarządzających bazowych. Może być również stosowany jako odskocznię do Global MBA jako uczniów, którzy ukończyli PGDipBA mogą wyrazić bezpośrednio na MBA z pełnym przeniesieniem kredytu.

Efekty uczenia się

Po zakończeniu tego programu, uczniowie powinni być w stanie: - Prowadzenie działalności przenikliwe analizy i dokonać świadomych decyzji biznesowych.

  • Zbadać złożonych problemów biznesowych z wielu perspektyw - efektywne zarządzanie przedsiębiorstw, procesy pracy, a ludzie - efektywnie współpracować w ramach globalnej, zespołem wielokulturowym - Opracowanie strategicznych i taktycznych zaleceń, które prowadzą do osiągnięcia zakładanych celów biznesowych

CZAS TRWANIA

Korzystanie nasz model Flexi-Pace, studenci zazwyczaj zakończyć program w 18 miesięcy, ale może zakończyć program w tak szybko, jak 12 miesięcy.

Normalny okres kandydatura jest 2 lata, ale studenci mogą studiować poza normalnym okresie kandydatury przez przedłużony kandydatury.

Warunki przyjęcia

Wszyscy kandydaci będą brane pod uwagę na ich indywidualne zasługi. Może być przyjęta do programu poprzez spełnienie następujących kryteriów: - licencjat z uznanych uczelni - dowód znajomości języka angielskiego dla kandydatów, których pierwszym językiem nie jest angielski i którzy nie podjęte szkolnictwa wyższego w języku angielskim.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w GlobalNxt University »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
18 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
16,000 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację