Ostatnie kilka dni, aby zapisać się!

Studenci w Programy studiów podyplomowych i systemów zarządzania żywnością Przeanalizuje systemy, które rządzą rolnictwem i żywnością na arenie międzynarodowej.

Program rozpoczyna się od zwiedzania najważniejszych kwestii w badaniach żywności, żywności i systemy konceptualizacji handlu kontekstualizacj towarów rolno-spożywczych. Studenci będą także uczyć się umiejętności i metod badań i analizy polityki.

Następnie program dotyczy tych kompetencji do dochodzenia w międzynarodowym prawem żywnościowym oraz analizy instytucji i umów, takich jak Światowa Organizacja Handlu, Światowa Organizacja Zdrowia, Codex Alimentarius, Międzynarodową Organizację Standardów, Międzynarodowej Konwencji Ochrony Roślin i Światowej Organizacji Zdrowia Zwierząt ,

Program ten jest również zdania, niektóre z czynników społeczno-ekonomicznych i kulturowych, które wpływają na regulację produktów rolno-spożywczych, w tym liberalizacji handlu, modyfikacji genetycznej, dystrybucji, bezpieczeństwa żywności, suwerenności żywnościowej, udziale społeczeństwa, globalizacja, lokalizacji i zmian klimatycznych. Celem tego programu jest przekazanie studentom wiedzy i umiejętności analizy problemów związanych z międzynarodowego zarządzania żywności, tak aby być bardziej skuteczne w swoich zajęć zawodowych.

Cele

Ogólnym celem Postgraduate Diploma in Food Systems and Governance jest dostarczenie studentom wiedzy i narzędzi do analizy i zrozumienia:

  • Systemy żywnościowe i ich rola w społeczeństwie.
  • Jak żywność i rolnictwo są regulowane na poziomie krajowym i międzynarodowym.
  • Jak agencje i instytucje regulują rolnictwa i żywności w kraju i zagranicą.

Dyplom zapewniają również studentom ram wymiany wiedzy, doświadczeń, programów i poglądów z innymi uczestnikami reprezentującymi inne uczelnie, organizacje pozarządowe, sektor prywatny i rząd.

Kompetencje

Ten program będzie przygotować się do zaspokojenia popytu na analityków i dobrze wiedzą systemów żywności i przeszkolonych liderów, przez promowanie nauczania praktycznego i krytyczne z perspektywy międzynarodowej.

Zajęcia są ukierunkowane na:

  • Osoby pracujące w sektorze rolno-spożywczym
  • Administracja publiczna
  • Analitycy Polityka
  • Doradcy rolno-spożywczych
  • Prawnicy
  • Dziennikarze specjalizujący się w polityce żywności
  • Organizacji zawodowych, organizacji pozarządowych i międzynarodowych projektów współpracy, które dotyczą kwestii regulacji rolno-spożywczy i ładu.

Zapewnienie studentom narzędzi niezbędnych do poprawy ich zdolności do zatrudnienia, dając im prawo do wiedzy i edukacji, aby odnieść sukces w różnych zawodach, będą musiały w ciągu ich życia, jest podstawowym celem naszych podyplomowych programów.

Wymagania akademickie

Aby uzyskać dyplom studiów podyplomowych w systemach i zarządzaniu żywnością, musisz mieć uznany stopień uniwersytecki.

Studenci mogą nadal stosować się do programu, nawet jeśli nie mają wykształcenie wyższe.

Test Dyplom studiów podyplomowych w systemach i zarządzaniu żywnością jest otwarty dla wszystkich Z dobrą znajomością języka angielskiego. UOC jest Open University, co oznacza, że ​​nawet jeśli nie mają stopień maturę lub uczelni nadal można wziąć nasze kursy.

Jeśli nie masz uznany dyplom uniwersytecki następnie otrzymasz świadectwo równoważności zamiast stopnia.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 15 więcej kursów w UOC Universitat Oberta de Catalunya »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,585 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń