$close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

PhD jest skrótem łacińskiego słowa philosophiae doctor, czyli doctor of philosophy. W większości przypadków reprezentuje najwyższy stopień oferowany w danej dziedzinie. Studenci są na ogół uprawnieni tylko po ukończeniu studiów licencjackich i podyplomowych. Programy doktoranckie różnią się długością, ale większość trwa od trzech do dziesięciu lat. Co to jest doktorat z… Czytaj więcej

PhD jest skrótem łacińskiego słowa philosophiae doctor, czyli doctor of philosophy. W większości przypadków reprezentuje najwyższy stopień oferowany w danej dziedzinie. Studenci są na ogół uprawnieni tylko po ukończeniu studiów licencjackich i podyplomowych. Programy doktoranckie różnią się długością, ale większość trwa od trzech do dziesięciu lat.

Co to jest doktorat z przedsiębiorczości? Przedsiębiorca to ktoś, kto rozwija, organizuje i zarządza firmą. Chociaż często dotyczy to małych firm, przedsiębiorcy, którzy osiągnęli dobre wyniki i mają wsparcie finansowe, mogą również znaleźć większe firmy. Skuteczna przedsiębiorczość wymaga zidentyfikowania lukratywnego potencjalnego rynku, innowacyjnej metody zbliżania się do wspomnianego rynku i skutecznego przezwyciężenia zmian w biznesie i rynku. Wiele instytucji zaleca korzystanie z oprogramowania do badań marketingowych i zarządzania zasobami ludzkimi.

Program przedsiębiorczości przede wszystkim uczy umiejętności komunikacyjnych, które mogą przynieść korzyści uczniom w ich karierze zawodowej oraz w życiu osobistym. Inne wszechstronne umiejętności obejmują innowację i adaptację.

Wielu przyszłych studentów martwi się kosztem zaawansowanego stopnia. Ze względu na różnice w długości kursu, opłatach uniwersyteckich i polityce krajowej trudno jest podać konkretną cenę za doktorat z przedsiębiorczości. W zależności od programu stypendia lub stypendia mogą być dostępne w zamian za pracę jako asystent nauczyciela.

Po ukończeniu studiów doktoranckich w dziedzinie przedsiębiorczości wiele osób jest zainteresowanych tworzeniem przedsiębiorstw na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla, takich jak dyrektorzy generalni i dyrektorzy finansowi. Innowacyjne umiejętności opracowane przez uczniów mogą również przynieść im korzyści jako konsultantów biznesowych pomagających przyszłym startupom. Niekonwencjonalne wykorzystanie tego stopnia może obejmować objęcie stanowiska dyrektora wykonawczego organizacji non-profit. Organizacje non-profit potrzebują dyrektorów, którzy potrafią identyfikować potencjalne problemy i tworzyć unikalne rozwiązania.

Studenci mogą otrzymać ten stopień na uniwersytetach na całym świecie. W zależności od instytucji mogą być dostępne kursy online, niestacjonarne i stacjonarne. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Zurych, Szwajcaria

Doktor Przedsiębiorczości to kwalifikacje wysokiej klasy, który został zaprojektowany z uwzględnieniem wymagań utrzymania, które są nakładane przez współczesnego świata biznes ... +

Doktor Przedsiębiorczości to kwalifikacje wysokiej klasy, który został zaprojektowany z uwzględnieniem wymagań utrzymania, które są nakładane przez współczesnego świata biznesu w celu szkolenia studentów, aby mogli stać się porządni i udane biznesmenów z czasów współczesnych. -
Doktorat
Studia dzienne
studia niestacjonarne
3 lat(a)
Język angielski
Online