ONLINESTUDIES

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Studenci, którzy chcą uzyskać najwyższy poziom wykształcenia w swojej dziedzinie, mogą zapisać się na doktorat (doktor filozofii). Jest to długi etap, który trwa średnio od czterech do siedmiu lat. Daje uczniom możliwość przeprowadzenia oryginalnych badań w określonej dziedzinie badań. Zazwyczaj wymagana jest pisemna rozprawa.

Studenci mogą zastanawiać się, "Czym jest doktorat z filozofii?" Ten stopień akademicki analizuje i próbuje odpowiedzieć na wielkie pytania dotyczące istnienia, wiedzy, rozumu i wartości. Studenci często uczą się starożytnych pisarzy greckich, średniowiecznych teoretyków i modernistów, takich jak Karol Marks i René Descartes. Niektóre uniwersytety wymagają biegłości w nauce, na przykład łacinie, grece, francusku lub niemiecku.

Doktorat z filozofii może pomóc uczniom wzmocnić swoje umiejętności badawcze. Mogą stać się mistrzami w syntezowaniu i organizowaniu ilości informacji. Mogą także nauczyć się być zorganizowani i wydajni. Każda z tych umiejętności może być korzystna dla każdej kariery.

Każda uczelnia ustala własne czesne, dlatego koszt doktoratu z filozofii będzie różny w poszczególnych szkołach. Inne czynniki, takie jak pokój i wyżywienie oraz liczba wymaganych kredytów, również odgrywają ważną rolę. Uczniowie mogą skontaktować się ze szkołą i poprosić o podsumowanie wydatków.

Dzięki doktoratowi z filozofii uczniowie mogą podejmować wiele różnych zawodów jako nauczyciele, profesorowie i doradcy edukacyjni. Studenci mogą pracować w biznesie jako menedżerowie ds. Reklamy lub menedżerowie rozwoju. Mogą stać się autorami, dziennikarzami, redaktorami lub wydawcami czasopism lub gazet. Mogli również wejść do polityki i zostać burmistrzami, przedstawicielami itp.

Istnieje wiele dobrych uniwersytetów zlokalizowanych zarówno w kraju jak i za granicą, oferując doktorat z filozofii. Jeśli uczniowie mieszkają w odległych miejscach i potrzebują kursów online, mogą to być również opcja. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

4 Wyniki z Filozofia Filter

Doktor filozofii

Institute of Lutheran Theology
Doktorat
<
Studia dzienne
<
4&nbsp;-&nbsp;6 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Celem Ph.D. Program ma na celu wyłonienie nauczycieli-naukowców dla kościoła i akademii, którzy mogą kształcić osoby do chrześcijańskiej służby i życia w służbie chrześcijańsk ...

Czytaj więcej

Doktor filozofii (doktor nauk politycznych)

Selinus University of Science and Literature
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Włoski
Online

Umiejętności uczenia się na odległość od Wydziału Sztuki

Czytaj więcej

Lekarz filozofii (d.phil.)

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2&nbsp;-&nbsp;6 lat(a)
Język angielski
Online

Cały świat DPhil jest znany jako Stopień badawczej, która oznacza, że ​​nie będzie żadnych badań lub egzaminy, tak ostateczna obrony pracy magisterskiej, nasze

Czytaj więcej

Doktor filozofii (doktorat) z filozofii i krytycznego myślenia

Selinus University of Science and Literature
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Online

Praca naukowa dotycząca filozofii daje studentom uczestniczącym w programie możliwość doskonalenia umiejętności analitycznych, krytycznych, ekspresyjnych i interpretacyjnych o ...

Czytaj więcej