Doktoranci i dBA Programy

Doktorat lub doktora filozofii, to studia podyplomowe przyznane przez uniwersytety. Jest to górna stopień naukowy dostępne w polu. Doktorat of Business Administration (DBA) jest stopień podyplomowe oferowane przez szkoły biznesu lub działalności wydziału na uniwersytecie. Zakończenie o dr Online lub dBA może spowodować znacznie lepsze perspektywy zawodowe. Dla studentów i profesjonalistów zainteresowanych przywództwa, nauki, doradztwa, badań i przedsiębiorczości, doktorat lub stopnia DBA może zaoferować przewagę lub wymagane kwalifikacje. Wiele uniwersytetów na całym świecie oferują doktorat online i internetowe programy DBA. Różnorodność innego doktora Online i programów dBA mogą być przytłaczające - don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych stopni doktorskich internetowe i programy DBA wymienionych poniżej.

Nowo dodane programy doktoranckie online

Escuela Española de Negocios Internacionales

Doktorat W Biznesie W Afryce

Kwiecień 20, 2018
Cele specjalizacji Doktorat w biznesie międzynarodowym (DIB) w Afryce (3 lata, 180 punktów ECTS, kształcenie na odległość) mają wyszkolić doktorantów, aby mogli badać tematy związane z biznesem w Afryce.

Alfred Nobel Open Business School

Online: Doctor Of Business Administration

Kwiecień 13, 2018
Doktorat Administracji Biznesowej (DBA) to studia podyplomowe oferowane przez szkołę biznesową lub wydział biznesu na uniwersytecie. Programy DBA opierają się na badaniach i wyposażają kandydatów w umiejętności niezbędne do odniesienia sukcesu w karierze akademickiej lub na wysokim poziomie doradztwa biznesowego.

University of Fairfax

Doktorat Z Cyberbezpieczeństwa

Marzec 10, 2018
Jako doktorant, wszystkie twoje kursy będą omawiać istotne kwestie związane z zasadami cyberbezpieczeństwa w zarządzaniu przedsiębiorstwem. W każdym z nich uzyskasz projekt związany z cyberbezpieczeństwem, umożliwiający natychmiastowy i trwały wkład pracy. Nauczysz się od czołowych, praktykujących wydziałów cyberbezpieczeństwa, których koledzy z zakresu be… [+]zpieczeństwa w Internecie mogą stać się integralną częścią Twojej profesjonalnej sieci przez całą twoją karierę. [-]

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Doktoranckie online i DBA Programy