Doktoranci i dBA Programy

Doktorat lub doktora filozofii, to studia podyplomowe przyznane przez uniwersytety. Jest to górna stopień naukowy dostępne w polu. Doktorat of Business Administration (DBA) jest stopień podyplomowe oferowane przez szkoły biznesu lub działalności wydziału na uniwersytecie. Zakończenie o dr Online lub dBA może spowodować znacznie lepsze perspektywy zawodowe. Dla studentów i profesjonalistów zainteresowanych przywództwa, nauki, doradztwa, badań i przedsiębiorczości, doktorat lub stopnia DBA może zaoferować przewagę lub wymagane kwalifikacje. Wiele uniwersytetów na całym świecie oferują doktorat online i internetowe programy DBA. Różnorodność innego doktora Online i programów dBA mogą być przytłaczające - don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych stopni doktorskich internetowe i programy DBA wymienionych poniżej.

Nowo dodane programy doktoranckie online

National Motorsport Academy

BSc (Hons) in Motorsport Engineering

Grudzień 12, 2017
Program uczy studenta, jak wykonywać fizyczne testy silnika i zapewnić przewagę, poprawić urządzenia aerodynamiczne, pokazać podstawy hybrydowej i elektrycznej architektury pojazdów i technik regeneracji.

Green Mountain College

Magister Nauki W Prężnych I Zrównoważonych Społecznościach (mrsc)

Grudzień 11, 2017
Internetowy ranking Green Mountain College w Resilient and Sustainable Communities (MRSC) przyjmuje przełomowe, bioregionalne podejście GMC, w którym uczniowie stosują to, czego uczą się, do prawdziwych projektów w swoich lokalnych społecznościach.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Doktoranckie online i DBA Programy