Doktoranci i dBA Programy

Doktorat lub doktora filozofii, to studia podyplomowe przyznane przez uniwersytety. Jest to górna stopień naukowy dostępne w polu. Doktorat of Business Administration (DBA) jest stopień podyplomowe oferowane przez szkoły biznesu lub działalności wydziału na uniwersytecie. Zakończenie o dr Online lub dBA może spowodować znacznie lepsze perspektywy zawodowe. Dla studentów i profesjonalistów zainteresowanych przywództwa, nauki, doradztwa, badań i przedsiębiorczości, doktorat lub stopnia DBA może zaoferować przewagę lub wymagane kwalifikacje. Wiele uniwersytetów na całym świecie oferują doktorat online i internetowe programy DBA. Różnorodność innego doktora Online i programów dBA mogą być przytłaczające - don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych stopni doktorskich internetowe i programy DBA wymienionych poniżej.

Newly added Online PhD Programs

Edureka

Szkolenie Certyfikujące Ataków Burzy Apache

Lipiec 22, 2017
To samozgodne szkolenie online ma za zadanie przeanalizować potężny, rozproszony w czasie rzeczywistym system obliczeniowy "Apache Storm" do przetwarzania dużych i dużych strumieni danych.

Los Angeles College of Music

Stopień Associate W Produkcji I Nagrywaniu Muzyki

Lipiec 22, 2017
Program Associate of Arts w dziedzinie produkcji i nagrywania muzyki to program studiów magisterskich w wymiarze 9-ciu kwartetów.

Instituto Artes Visuales

Magister Web Design

Lipiec 22, 2017
Plan treningowy jest dedykowany do przeliczenia tej wiedzy do Internetu. Opierając się prace nad realizacją projektów opartych na standardach internetowych. Student zna główne języki projektowanie stron internetowych, takich jak HTML i CSS, UI-UX, Responsive podstaw projektowania lub WordPress.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Doktoranckie online i DBA Programy