Doktoranci i dBA Programy

Doktorat lub doktora filozofii, to studia podyplomowe przyznane przez uniwersytety. Jest to górna stopień naukowy dostępne w polu. Doktorat of Business Administration (DBA) jest stopień podyplomowe oferowane przez szkoły biznesu lub działalności wydziału na uniwersytecie. Zakończenie o dr Online lub dBA może spowodować znacznie lepsze perspektywy zawodowe. Dla studentów i profesjonalistów zainteresowanych przywództwa, nauki, doradztwa, badań i przedsiębiorczości, doktorat lub stopnia DBA może zaoferować przewagę lub wymagane kwalifikacje. Wiele uniwersytetów na całym świecie oferują doktorat online i internetowe programy DBA. Różnorodność innego doktora Online i programów dBA mogą być przytłaczające - don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych stopni doktorskich internetowe i programy DBA wymienionych poniżej.

Nowo dodane programy doktoranckie online

Aston American University

Doctoral Research - Doktor (online)

Sierpień 6, 2018
Program doktorancki (doktorancki) to rygorystyczny program akademicki odzwierciedlający niezależne opanowanie wyspecjalizowanej dziedziny wiedzy i udanych poszukiwań oryginalnych badań. Wysiłki wymagają dyscypliny akademickiej oraz znacznego zaangażowania czasu i wysiłku.

Walden University

Doktor Administracji Publicznej (DPA)

Lipiec 11, 2018
Z Doktorem Administracji Publicznej (DPA) z Walden, możesz prowadzić zmiany społeczne i pracować nad rozwiązaniem problemów zarządzania. Ten ukierunkowany na karierę program doktorancki ukierunkowany na praktykę pomaga przygotować się do odgrywania kluczowej roli w organizacjach rządowych, publicznych i non-profit.

Royal Roads University

Doktor Nauk Społecznych

Lipiec 10, 2018
Program doktora nauk społecznych jest pierwszym tego rodzaju w Ameryce Północnej. Podchodzi do badań złożonych, rzeczywistych problemów w ramach interdyscyplinarnych i transdyscyplinarnych. Projekt programu przenosi intensywność badań tradycyjnego doktoratu na stosowane, profesjonalne skupienie.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Doktoranckie online i DBA Programy