Doktorat z estetyki bio-regeneracyjnej

Informacje ogólne

Opis programu

Doktorat z estetyki bio-regeneracyjnej jest intensywnym programem e-learningowym w trybie mieszanym i jest nadzorowany przez certyfikowanego i doświadczonego dermatologa, który dąży do podniesienia pionierów Nobla i innowacyjnych liderów w branży estetycznej bio-regeneracyjnej.

Bio-Regeneracyjna Estetyka z powodzeniem łączy pogłębione badania odnowy biologicznej z nauką o całościowej estetyce. Ten program jest idealny dla kosmetyczek i estetyków, a także naukowców, pielęgniarek, dietetyków / dietetyków i farmaceutów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat fizjologii skóry i badań nad najnowszymi trendami w estetyce opartymi na naukach biologicznych.

Po co być absolwentem estetyki Bio-Regenarive?

Jako student EWAA doświadczysz siły, jaką ma nowo zdobyta wiedza i wpływu, jaki stworzysz na swoich klientów, potrzeby pisania treści, publikowania artykułów stanowiących konsensus na temat twoich ustaleń, testowania nowych metodologii lub planów rozwiązań, które przekształcą się w zestaw uzgodnionych rozwiązań, które można udostępniać w terenie.

Kurs Bio-Regeneracyjny Estetyk poprowadzi Cię krok po kroku od wprowadzenia do nauk biologicznych Nauk Regeneracyjnych, poprzez fizjologię, która później pozwala rozpoznać patofizjologię i podstawowe rozwiązania w Advance Diploma, opanowanie stanu klienta i dostosowanie od wyszkolonego wizja, w jaki sposób renderować rozwiązanie obejmujące wszystko, co trzeba naprawić, tj. zespół osłabienia i / lub zespołu metabolicznego.

Podejmiesz badania i przedstawisz pracę magisterską poświęconą Twojemu obszarowi zainteresowań Nauk Regeneracyjnych, stając się Dr-Konsultantem, który opanowałby naukę i dogłębnie przestudiował model rozwiązania w Naukach Regeneracyjnych.

Uznanie twoich profesjonalnych decyzji przy podejmowaniu decyzji o najlepszym połączeniu środków estetycznych dla twoich klientów od momentu ich wejścia do momentu powrotu i pozostania z tobą jako ich wybranym estetykiem, twój rozwój w branży zabierze Cię na wyżyny dzięki popartej nauce i wiedza.

Estetyk, który opanował nauki leżące u podstaw obaw klientów, zawsze będzie wartością dodaną i liderem ligi, w przeciwieństwie do popartych nie-nauką estetyków, którzy nie popierają twierdzeń na temat wyników rozwiązań estetycznych, które przedstawiają lub zamierzają przedstawić które zwykle zależą w dużej mierze od produktu lub urządzenia.

Kto powinien uczęszczać

Bio-Regeneracyjni mistrzowie estetyki Absolwenci, naukowcy, dermatolodzy, lekarze ogólni, estetyczni liderzy / pionierzy przemysłu, konsultanci estetyczni, estetycy, lekarze paramedyczni, pielęgniarki.

Cel programu

Aby rozwijać i wzmacniać pozycję certyfikowanych ekspertów, naukowców, pionierów i liderów w dziedzinie bio-regeneracyjnej estetyki, zdrowia i urody, aby uzupełnić szybko rozwijającą się dziedzinę biologicznej medycyny regeneracyjnej i przeciwstarzeniowej.

Umiejętności uzyskane po ukończeniu

Umiejętności badawcze na wysokim poziomie w zakresie bio-regeneracyjnych nauk estetycznych, zaawansowane przywództwo przemysłowe, umiejętności kierownicze w zakresie obsługi bioregeneracyjnych ośrodków estetycznych i włączania estetycznych procedur medycznych do istniejącej praktyki.

Konspekt

 • Zaawansowana patofizjologia układu integumentarnego
 • Zaawansowana farmakologia estetyczna bio-regeneracji
 • Zaawansowana dermatologia estetyczna
 • Zaawansowane zarządzanie bólem
 • Zaawansowane nauki laserowe i oparte na urządzeniach
 • Zaawansowane choroby zakaźne skóry
 • Zaawansowane zagrożenia zawodowe i sterylizacja
 • Konsultacje dotyczące zaawansowanego odżywiania i równowagi stylu życia
 • Międzynarodowe zarządzanie przedsiębiorstwem
 • Zaawansowana psychologia konsumencka
 • Magazynowanie i logistyka
 • Zarządzanie franczyzą
Ostatnia aktualizacja Kwi 2020

Informacje o uczelni

In Bio-Regenerative Esthetics, the focus will be on how BioRegenerative Science can restore the natural condition of the integumentary (skin) system and its corresponding pathophysiology, the esthetic ... Czytaj więcej

In Bio-Regenerative Esthetics, the focus will be on how BioRegenerative Science can restore the natural condition of the integumentary (skin) system and its corresponding pathophysiology, the esthetic pharmacology of bio regeneration, pain management, esthetic dermatology and much more. The program is also designed to impart the requisite business management and entrepreneurship skills that are required for Estheticians to be able to successfully operate their business and even progress towards franchising. Pokaż mniej