Przeczytaj oficjalny opis

3 TOP UNIWERSYTETY = 1 EUROPEJSKI DOKUMENT

Wszyscy studenci będą oprócz ABMS Szwajcaria Doctorate Wspólnego Doktora z Uniwersytetu w Dąbrowie Górniczej (WSB) i Uniwersytetu Narodowego Tarasa Szewczenki (KNU). ABMS jest certyfikowany przez EFRR EOCCS, Szwajcarską Krajową Jakość Edukacji (EduQua) i ASIC UK. WSB jest uczelnią uznaną w Europie, a KNU jest europejskim uniwersytetem publicznym, założonym 200 lat temu i zaliczanym do 500 największych uczelni na świecie.

3 Najlepsze uniwersytety europejskie = najlepszy program wirtualny / online = 1 najlepszy doktorat europejski SWITZERLAND + UE + TOP RANKED 500

Doktorat w opracowaniu i ocenie planów ochrony jest silnym kwalifikacje, który jest powiązany z teoriami, które pokazują znaczenie z teoriami, które odnoszą się do rozwoju, jak również oceny planów związanych z jakością. Jest przyzwoity popyt na specjalistów, którzy uzyskali tę kwalifikację, ponieważ potrzeba rozwoju, jak również oceny przez ekspertów jest zawsze obecny. Studenci są prowadzone o różnych koncepcji i teorii, które mogą pomóc w uzyskaniu najlepszych wyników w dziedzinie badań naukowych i biznesu.

Ważnym punktem tutaj wspomnieć jest to, że plan oceny zwykle określa, że ​​to, co rzeczywiście będzie oceniana, cel, jak również kryterium, które zostały ustawione dla oceny, pytania podstawowe związane z oceną, sposób, w jaki dane są gromadzone, metod związanych z kolekcji danych, analizowanie, raportowanie oraz syntetyzowania danych. W tych programach modele logiczne są również zawarte.

Ramy oceny znana jest dostarczenie ogólnych ram dla oceny w różnych programach, a także różne koncepcje ewaluacji obejmujących wokół różnych poziomach. Może to mieć na publikację wskazówek wykorzystanie źródeł danych, a także procedur związanych z zarządzaniem.

Jakość planu ma zasadnicze znaczenie, jeśli chodzi o efektywność jest zaniepokojony, a uczniowie są solidne wskazówki związane z rozwojem, jak również oceny różnych planów związanych z jakością. Można uzyskać szereg korzyści poprzez uzyskiwanie uczestniczących w tych kursach. Najlepszą rzeczą jest to, że ludzie mogą również uzyskać stopień doktora w zakresie opracowywania i oceny stopnia planów jakości w Internecie.

Doktorat w opracowywaniu planów i ocena ryzyka jest jednym z tych nowoczesnych kwalifikacji, które zostały zaprojektowane do odkrywania różnych teorii, jak i koncepcje, które dotyczą ograniczania ryzyka. Przed przejściem do przodu, że ważne jest, aby podkreślić jeden punkt tutaj że realizacja ograniczania ryzyka jest faktycznie procedura których realizacja działań związanych z łagodzeniem ryzyka jest przeprowadzana. Procedura faktycznie prowadzi monitorowanie ryzyka i innych potencjalnych zagrożeń dla sporządzenia planu, który może uchronić Cię przed brutalnymi konsekwencjami. Doktorat w tym dziale ma potencjał pomaga tak, że przetrwanie w środowisku trudnym i konkurencyjnym można zapewnić w możliwie najlepszy sposób.

Wybitny kroków, które są brane pod uwagę w tym względzie są wymienione są poniżej, aby nasi czytelnicy mogą uzyskać lepsze wyobrażenie związane z pojęciami, które będą nauczane.

 • Identyfikacja zagrożeń
 • Ocena wpływu ryzyka
 • Śledzenie ryzyka
 • Analiza Ryzyka Prioritization
 • Ograniczanie ryzyka planowania, wdrażania oraz monitorowania postępu

Poszczególne etapy zaangażowane w rozwój planu zmniejszania zostały faktycznie przeznaczone do zarządzania, a także eliminując zmniejszenia ryzyka do poziomu, które są akceptowalne. Wydarzenia ryzyka oceniane są jako krytyczne, a także średnie ryzyko i są dalej przesyłane do ograniczania ryzyka, jak i realizacji.

Program ten jest równoważny z EQF (Europejskie Ramy Kwalifikacji) Poziom 8 - poziomu doktoratu.

Program ten odpowiada 180 ECTS

Jak długa powinna być moja praca?

Zazwyczaj od 60.000 - 100.000 słów, uczniowie mogą mieć 10% mniej lub więcej.

Czy można wymienić na dr online lub odległość?

Nie.

Czy mogę używać tytułu?

Poprosiliśmy władze szwajcarskie o tytuł, a ich odpowiedź była (Studenci mają prawo do używania tytułu dostali od szkoły)

Czy istnieje "Obrona pracy magisterskiej"?

Tak, i zalecamy studentów to zrobić w Szwajcarii jednak można to zrobić online, musisz kamery i mikrofonu.

Nauka języka: Ten program studiów uczy się w całości w języku angielskim. Mamy 4 nabory w ciągu roku: styczeń, kwiecień, lipiec i październik

Czy ABMS Akredytowane przez uznaną europejską organizację akredytacji?

Tak, ABMS jest upoważniony, zatwierdzone, certyfikowane i akredytowane członkiem instytucjonalnym w ponad 50 organizacji publicznych / prywatnych.

Warunki przyjęcia

 • Czas trwania: 1 rok teza analitycznej + (praca trwa średnio 2 lata)
 • Wiek: Minimalny wiek 25 lat
 • Poprzednie badania: Master Degree lub równoważny
 • Poziom angielskiego: IELTS lub odpowiednik (Tylko dla studentów z innych niż angielski lub studentów mówiących, którzy nie studiują na anglojęzycznych szkole)
 • Metoda Badanie: 100% online / Odległość
 • Opłata: 24.900 Euro (dla całego programu)

Uwaga: Opłata za badanie nie obejmuje aplikacji i opłaty rezerwacyjnej (aby zapewnić Państwu miejsce studiów) 240 euro (jednorazową płatność i nie podlega zwrotowi).

Moduły:

Dla doktora, twoja praca jest najważniejszą częścią, trzeba napisać całą tezę o "Opracowanie i ocena" z jednym z naszych przełożonych.

Następujące moduły będą się uczyć w pierwszym roku:

 • Global Management
 • Zarządzanie strategiczne i przywództwo
 • Zarządzanie projektami
 • Nasi Analizy Systemu Informacji
 • Rachunkowość i Finanse
 • Metody badawcze
 • Elektroniczne metody badań
 • Dynamicznych stron internetowych
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 96 więcej kursów w OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
3 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,460 EUR
Łączna opłata
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa