Doktor edukacji: instruktażowe przywództwo

Informacje ogólne

Opis programu

Zdobądź EdD w instruktażowym przywództwie od Concordii, w pełni online i zaprojektowany, aby pomóc Ci wywrzeć pozytywny wpływ

W niektórych stanach nauczyciele są zobowiązani do dalszego kształcenia w celu zwiększenia skali wynagrodzeń - ale jeśli jesteś podobny do wielu nauczycieli, możesz chcieć rozwinąć edukację, aby stać się bardziej efektywnym nauczycielem i liderem. Niezależnie od tego, czy chcesz pozostać w klasie, potencjalnie pracować na poziomie kolegialnym w późniejszym życiu, czy po prostu chcesz poprawić nauczanie i prowadzić innych do poprawy, Concordia EdD in Instructional Leadership jest dla Ciebie.

 • 100% online - wirtualna rezydencja
 • 20 uczniów / klasa - instrukcja jakości
 • Reputacja na 113 lat - Concordia University-Portland College of Education

Co będę studiować?

Program doktorancki Concordii koncentruje się na rozwijaniu praktyków refleksyjnych i liderów transformacji, którzy są gotowi dostrzec potrzebę i skonfrontować ją z rozumem, dobrze ugruntowani etycznymi perspektywami i gotowi myśleć i działać krytycznie. W tej konkretnej koncentracji instruktażowej nauczysz się również:

 • Jak zaprojektować i przeprowadzić rzetelne i dokładne oceny uczenia się uczniów.
 • Sposoby stosowania zasad i metod przywództwa sług w celu wprowadzania zmian organizacyjnych bez upoważnienia.
 • Umiejętności komunikacyjne do wykorzystania w organizacji i poza zainteresowanymi stronami na temat kluczowych tematów w edukacji
 • Cele, teorie i metody osiągania gotowości szkolnej w szkołach.

Dlaczego Concordia?

Jako innowatorzy w dziedzinie uczenia się, Concordia University-Portland's College of Education od ponad wieku wspiera nauczycieli w zakresie edukacji od prenatalnej do doktoranckiej. W rzeczywistości nasze College of Education mieści się w sztandarowej szkole naszego nowego modelu edukacyjnego, znanego jako 3toPhD®. Te same śmiałe umysły stojące za tym innowacyjnym prototypem są również tymi, które kształtują nasze bieżące badania edukacyjne oraz nasze programy studiów licencjackich i magisterskich. Rozwijamy naszą społeczność profesjonalnych nauczycieli, aby rozwijać naukę na każdym etapie - dołącz do nas.

Dostępność stypendium

Jeśli uważasz, że nasz program EdD jest dla Ciebie odpowiedni, nic nie stanie Ci na przeszkodzie.

Edukacja jest wartościową inwestycją, dlatego chętnie pomożemy Ci znaleźć odpowiednie możliwości finansowania. Skontaktuj się z nami w sprawie programu, który Cię interesuje, a my przeanalizujemy możliwości stypendiów i udostępnimy informacje o finansowaniu i innych programach - w zależności od Twoich indywidualnych okoliczności.

Oferujemy do 6000 $ na stypendia , a teraz możesz kwalifikować się do bezpłatnych podręczników.

Warunki przyjęć

Następujące wymagania przyjęcia są dla obywateli amerykańskich i stałych mieszkańców ubiegających się o programy edd Concordia University-Portland. Porozmawiaj ze specjalistą ds. Rejestracji, by uzyskać szczegółowe informacje.

 • Wypełniona aplikacja online.
 • Tytuł magistra lub wyższy z instytucji akredytowanej regionalnie.
 • Oficjalne stenogramy z każdej instytucji przyznającej stopnie.
 • Aktualny życiorys z referencjami, w tym relacje i informacje kontaktowe.
 • GPA 3.0 lub wyższy w programie magisterskim lub dowolnym zadaniu po master.
 • List intencyjny (nie więcej niż dwie strony) powołując się na powody, dla których powinieneś zostać przyjęty na studia doktoranckie, w tym powody, dla których wybrałeś Concordia Portland i ilustrujesz swoje zaangażowanie w ukończenie studiów. Proszę podać w swoim liście przewodnim: Oświadczam, że jestem autorem tego dokumentu i że wszelka pomoc otrzymana w jego przygotowaniu została w pełni potwierdzona i ujawniona w dokumencie. Przytoczyłem również źródła, z których korzystałem z danych, pomysłów lub słów, cytowanych bezpośrednio lub parafrazowo.
 • Aktualny życiorys zawierający odniesienia (proszę wyjaśnić swój związek z referencjami i podać ich dane kontaktowe).
 • Prześlij przykład oryginalnego, naukowego lub zawodowego pisania z pracy na poziomie magisterskim, który pokazuje najlepsze twoje pismo. Próbka powinna mieć około 5-10 stron.
 • Na wniosek komisji przeglądowej może być wymagana rozmowa kwalifikacyjna.
 • Kandydaci na stanowisko Professional Leadership, Enquiry and Transformation przedstawią Dyrektorowi Studiów Doktoranckich uzasadnienie, które zawiera ich cel i cele, wraz z wyborem czterech kursów koncentracji, które należy podjąć.
 • Kandydaci mogą zostać poproszeni o wzięcie udziału w pisemnej ocenie z oceną wstępną, tak aby program miał ocenę biegłości pisania kandydatów w czasie rzeczywistym.
Ostatnia aktualizacja Gru 2019

Informacje o uczelni

If education is your passion, this is your university. One of the most respected names in learning today, Concordia University–Portland is reshaping the way the world views teachers and students. We o ... Czytaj więcej

If education is your passion, this is your university. One of the most respected names in learning today, Concordia University–Portland is reshaping the way the world views teachers and students. We offer education degree programs at every level – many of which can be earned online – from a Bachelor in Education to master and doctorate degree programs. Pokaż mniej