Przeczytaj oficjalny opis

Joint Doctor of Education w Edukacji Rolniczej

Czy chciałbyś zdobyć stopień doktora, gdziekolwiek jesteś? Jest to możliwe, jeśli szukasz Doktora Edukacji w Edukacji Rolniczej poprzez wspólny program oferowany przez Texas A

Omówienie programu

Ten wyjątkowy, innowacyjny i pierwszy w swoim rodzaju wspólny program został zatwierdzony przez Texas Coherating Board (THECB) w Teksasie w 2000 r. Z udziałem 20 profesjonalistów z Teksasu w połowie kariery. Wprowadziliśmy osoby z różnych krajów i wielu stanów w USA, takich jak Arizona, Kalifornia, Georgia, Indiana, Montana, Nowy Meksyk, Nevada, Georgia, South Carolina, Tennessee i Teksas. Absolwenci są na różnych stanowiskach instruktażowych, nadzorczych i administracyjnych w zawodach związanych z edukacją i szkoleniami. Teraz kończymy naukę od szóstej kohorty.

Wspólny wydział to zespół 30 członków wydziału, którzy posiadają swoje oryginalne spotkanie akademickie w Teksasie A.

Dostawa programu

Program wykorzystuje różnorodne metody dostarczania wraz z podstawowymi narzędziami wykorzystującymi eCampus lub Blaclboard (środowiska wirtualnego uczenia się używane do dostępu do materiałów szkoleniowych), WebEx (oprogramowanie do dyskusji internetowej), Skype i czasami Interaktywne wideokonferencje (ITV). W ciągu pierwszych dwóch lat trwania programu studenci będą mieli co najmniej dwa kursy w każdym semestrze, zwykle dostarczane jako asynchroniczne, z możliwością sesji na żywo, które mają być uzupełnieniem kursu. Oprócz kursów, kohorta będą współpracować regularnie, w tym spotkania twarzą w twarz w kampusie i profesjonalnych lokalizacjach.

Przeglądy rekrutacyjne odbywają się co dwa lata. Wstęp na jesień 2017 jest już zamknięty. Następny proces przeglądu kohortowego zostanie ponownie otwarty 1 stycznia 2019 r., Na jesień 2019 r. Wstęp. Rozpoczynamy przegląd aplikacji 1 kwietnia 2019 r. Aby przygotować się do tego doświadczenia i ukończyć program studiów, obie instytucje przedstawiły oczekiwania programowe. Wnioskodawcy będą musieli wprowadzić poprawki w swoim życiu, aby spełnić wymagania dla tego programu.

Wymagania technologiczne

Osoby zainteresowane muszą mieć zestaw umiejętności sprzętowych i programowych, a także dostęp do odpowiedniej technologii, w tym szybkiego połączenia z Internetem, aby ukończyć stopień. Osoby powinny mieć kamerę i mikrofon (wbudowany lub wtyczkę) do celów Skype i wideokonferencji. Możliwość ubiegania się przez wnioskodawcę o połączenie z różnymi systemami technologicznymi programu zostanie przetestowana przed przyznaniem ostatecznego dopuszczenia do programu. Zabezpieczenie najnowocześniejszych połączeń na odległość jest obowiązkiem ucznia.

Koszty

Koszty nadal się zmieniają. Koszty czesnego i opłat wynoszą około 1060 USD za semestr (około 2110 USD za trzy godziny kredytowe) dla mieszkańców Teksasu i około 1485 USD za godzinę kredytową (około 3380 USD za każdą godzinę kredytową) dla studentów niebędących rezydentami. Pamiętaj, że te opłaty są jedynie szacunkowe i mogą ulec zmianie na podstawie zasad obowiązujących w uczelni. Aby uzyskać dokładniejsze kwoty, należy skontaktować się z każdą instytucją finansową.

Celem wspólnego absolwent wydziału jest zapewnienie dostępu do wysokiej jakości stopnia doktora za pomocą technologii e-learningu w przystępnej cenie. Dodatkowe wydatki ponoszone są na materiały edukacyjne, dostęp do szerokopasmowego Internetu i niezbędne podróże. Wszystkie koszty są w dolarach amerykańskich.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Texas Tech University Worldwide eLearning

Zobacz 65 więcej kursów w Texas Tech University Worldwide eLearning »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,060 USD
Koszty czesnego i opłat wynoszą około 1060 USD za semestr dla mieszkańców Teksasu i około 1485 USD za godzinę kredytową dla studentów niebędących rezydentami.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa