Zaprojektuj doktorat edukacji, który Ci odpowiada. Nasz innowacyjny, trójfazowy program można ukończyć w ciągu zaledwie trzech lat.

Możesz naprawdę cieszyć się swoją obecną rolą w edukacji, administracji lub innym sektorze, ale być może interesuje Cię opanowanie różnych przedmiotów, abyś mógł z powodzeniem analizować i rozwiązywać złożone wyzwania stojące przed Twoją organizacją. A może masz pomysły na karierę dyrektora oddziału, kierownika, przejście do administracji - i szukasz smaku każdego z nich. W Concordia University - nowatorskim projekcie Professional Leadership, Enquiry i Transformation (PROLIT) EdD, możesz zaprojektować spersonalizowany program studiów, który zwiększa twoje umiejętności i spotyka Cię tam, gdzie jesteś.

Oferowany w 100% przez Internet program EdD Professional Professional Leadership, Enquiry i Transformation daje kandydatom możliwość wyboru zajęć doktoranckich poza ustalonym, konkretnym programem. W ten sposób możesz zgłębiać różne pasje, odkrywać nieznane obszary i ostatecznie korzystać z tego, czego nauczysz się dzięki temu prestiżowemu programowi studiów na poziomie terminali, aby lepiej pozycjonować siebie w celu odniesienia sukcesu zawodowego i spełnienia określonych celów edukacyjnych.

Dzięki intensywnym programom szkolnym, dyskusjom naukowym i opiekunowi wykładowców wysoko cenionych instruktorów, nasz program EdD produkuje liderów, którzy inspirują zmiany etyczne. Nasz internetowy program doktoranckich studiów doktoranckich składa się z ośmiotygodniowych zajęć i jest ograniczony wielkością klasy, aby wspierać jakość i współpracę. Akredytowany, non-profit i prywatny, Concordia University-Portland rozwija liderów od 1905 roku.


Profesjonalne koncentracje, zapytania i transformacja są idealne dla:

Kandydaci z sektorów rządowych, społeczności / organizacji non-profit, religijnych i innych, którzy chcą zdobyć dogłębną wiedzę, aby jeszcze bardziej poprawić swoje umiejętności rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji i współpracy na wysokim poziomie.


Najważniejsze elementy programu

Ciesz się swoją obecną rolą, ale ciekawi innych tematów? A może jesteś gotowy na zmianę. Concordia University-Portland EdD w Professional Leadership, Enquiry i Transformation daje możliwość wyboru zajęć doktoranckich poza zdefiniowanym programem nauczania. W ten sposób możesz zagłębić się w różne pasje, uzyskać ekspozycję na nieznane obszary i ostatecznie wykorzystać to, czego się nauczysz, aby lepiej pozycjonować siebie w celu odniesienia sukcesu zawodowego.

Program doktorancki Concordia University-Portland koncentruje się na rozwijaniu refleksyjnych praktyków i transformacyjnych liderów, którzy mają chęć rozpoznania potrzeby i skonfrontowania jej z rozumem, którzy są dobrze ugruntowani etyczną perspektywą i mają gotowość do krytycznego myślenia i działania.

W tej konkretnej koncentracji dowiesz się także:

 • Wiedza i umiejętności, aby poprawić swoją zdolność rynkową w stale zmieniającym się otoczeniu zawodowym;
 • Jak zastosować różnorodne umiejętności przywódcze w odmiennych środowiskach;
 • Różne sposoby analizowania złożonych wyzwań;
 • Zaktualizowane umiejętności, aby stworzyć lepsze dopasowanie do twojej aktualnej pozycji.


Rozprawa

Pod kierunkiem przewodniczącego wydziału i komisji rozprawy kandydaci opracują i wykonają wykonalne, etyczne i uzasadnione naukowo badania naukowe rozprawy i napisać rozprawę, aby zgłosić opracowanie, wykonanie i ukończenie badania. Rozprawa będzie zawierać logiczne, zorganizowane Wstęp; zsyntetyzowany przegląd literatury; dobrze artykułowana i zdrowa metodologia; naukowo dokładna i dokładna prezentacja analizy danych i wyników; oraz dobrze rozwiniętą dyskusję i wnioski. Rozprawa jest dokumentem lub prezentacją naukową mającą na celu zademonstrowanie kompetencji badacza autora i uzyskanie większego zrozumienia wynikającego z kompleksowego, logicznego i etycznego postępowania. Rozprawa jest wyrazem wysokiego poziomu myśli krytycznej i ma stanowić istotny wkład do teorii lub praktyki jej dyscypliny lub dziedziny nauki.


Wyniki programu

Dołącz do rosnącej sieci absolwentów z aktywnym wsparciem, wzajemną zachętą i wspólną wiedzą. Rozpocznij zajęcia z 10 000 bezpośrednich połączeń (nasza sieć absolwentów #TenThousandStrong staje się coraz większą siłą w edukacji), dzięki czemu możesz uczyć się od innych nauczycieli, dyrektorów i specjalistów w dziedzinie edukacji. Nasz program nauczania pomaga wyprzedzić branżę i stosuje iteracyjny proces, który zapewnia najwyższą wartość ze studiów.


Profesjonalne przywództwo, śledztwo i transformacja koncentruje się na transformacyjnych liderach, którzy:

 • Chcesz poprawić atrakcyjność rynkową w stale zmieniającym się otoczeniu zawodowym;
 • Trzeba się uczyć i stosować różnorodne umiejętności przywódcze w odmiennych środowiskach;
 • Są zatrudnieni na kierowniczym stanowisku wymagającym zróżnicowanej i odrębnej wiedzy i umiejętności;
 • Wymagaj zaktualizowanych umiejętności, aby stworzyć lepsze dopasowanie do przywództwa na ich aktualnej pozycji;
 • Chcesz skorzystać z samodzielnie zainicjowanego i dostosowanego do siebie kierunku studiów;
 • Dążenie do wzmocnionej pozycji lidera wymagającej innej bazy umiejętności;
 • Potrzebujesz wiedzy specjalistycznej w różnych dziedzinach, aby analizować złożone wyzwania.


Dlaczego Concordia University-Portland?

Jako innowator w dziedzinie nauki, Concordia University-Portland College of Education od ponad wieku wzmacnia pozycję nauczycieli i nadal wpływa na edukację od poziomu prenatalnego do poziomu doktoranckiego. W rzeczywistości nasze Kolegium Edukacji mieści się w flagowej szkole naszego nowego modelu edukacyjnego, znanego jako 3toPhD®. Te odważne umysły stojące za tym innowacyjnym prototypem to także te, które kształtują nasze ciągłe badania edukacyjne, nasze programy studiów licencjackich i magisterskich.

Akredytowani, non-profit i nauczani przez praktyków, wszystkie programy MEd Concordia University-Portland odzwierciedlają to samo znaczące doświadczenie, które dostarczamy na kampusie od 1905 roku. Wygoda w 100 procentach w trybie online, jasno zdefiniowana praca w terenie z realistycznymi terminami i umiejętność natychmiastowego zastosowania tego, czego uczysz się w klasie - sprawia, że nasze programy są idealne do intensywnego trybu życia. Potencjalne korzyści związane z karierą - od wyższej płacy po promocje - są na drugim miejscu po nagrodach za wywieranie wiecznego wpływu na życie uczniów.

Rozwijamy naszą społeczność profesjonalnych nauczycieli, aby rozwijać uczenie się na każdym etapie - dołącz do nas.


Dostępność stypendialna

Jeśli uważasz, że nasz program EdD jest dla Ciebie odpowiedni, nic nie stanie Ci na przeszkodzie.

Edukacja jest wartościową inwestycją, dlatego chętnie pomożemy Ci znaleźć odpowiednie możliwości finansowania. Skontaktuj się z nami w sprawie programu, który Cię interesuje, a my przeanalizujemy możliwości stypendiów i udostępnimy informacje o finansowaniu i innych programach - w zależności od Twoich indywidualnych okoliczności.

Oferujemy stypendia w wysokości do 6000 $ , a teraz możesz kwalifikować się * do bezpłatnych podręczników.


Warunki przyjęć

Następujące wymagania przyjęcia są dla obywateli amerykańskich i stałych mieszkańców ubiegających się o programy edd Concordia University-Portland. Porozmawiaj ze specjalistą ds. Rejestracji, by uzyskać szczegółowe informacje.

 • Wypełniona aplikacja online.
 • Tytuł magistra lub wyższy z instytucji akredytowanej regionalnie.
 • Oficjalne stenogramy z każdej instytucji przyznającej stopnie.
 • Aktualny życiorys z referencjami, w tym relacje i informacje kontaktowe.
 • GPA 3.0 lub wyższy w programie magisterskim lub dowolnym zadaniu po master.
 • List intencyjny (nie więcej niż dwie strony) powołując się na powody, dla których powinieneś zostać przyjęty na studia doktoranckie, w tym powody, dla których wybrałeś Concordia Portland i ilustrujesz swoje zaangażowanie w ukończenie studiów. Proszę podać w swoim liście przewodnim: Oświadczam, że jestem autorem tego dokumentu i że wszelka pomoc otrzymana w jego przygotowaniu została w pełni potwierdzona i ujawniona w dokumencie. Przytoczyłem również źródła, z których korzystałem z danych, pomysłów lub słów, cytowanych bezpośrednio lub parafrazowo.
 • Aktualny życiorys zawierający odniesienia (proszę wyjaśnić swój związek z referencjami i podać ich dane kontaktowe).
 • Prześlij przykład oryginalnego, naukowego lub zawodowego pisania z pracy na poziomie magisterskim, który pokazuje najlepsze twoje pismo. Próbka powinna mieć około 5-10 stron.
 • Na wniosek komisji przeglądowej może być wymagana rozmowa kwalifikacyjna.
 • Kandydaci na stanowisko Professional Leadership, Enquiry and Transformation przedstawią Dyrektorowi Studiów Doktoranckich uzasadnienie, które zawiera ich cel i cele, wraz z wyborem czterech kursów koncentracji, które należy podjąć.
 • Kandydaci mogą zostać poproszeni o wzięcie udziału w pisemnej ocenie z oceną wstępną, tak aby program miał ocenę biegłości pisania kandydatów w czasie rzeczywistym.
Program prowadzony przez:
Język angielski
Concordia University Portland

Zobacz 3 więcej kursów w Concordia University Portland »

Ostatnia aktualizacja December 18, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
3 lat
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa