Doctor of Business Administration (DBA)

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Podczas pierwszego i drugiego roku twojego Doctor of Business Administration (DBA) podejmiesz sześć kursów do samodzielnej nauki za pośrednictwem naszej innowacyjnej platformy edukacyjnej online. Mają one na celu wyposażenie Cię w umiejętności, których będziesz potrzebować do projektu badawczego biznesowego na trzecim i ostatnim roku.

Twój projekt może skupiać się na rzeczywistej sytuacji biznesowej lub problemie, z którym masz do czynienia w obecnej sytuacji zawodowej. Może to być również pomysł na biznes, który chcesz zbadać lub na którym chcesz się skupić, lub aktualne pomysły, które mają wpływ na branżę, w której pracujesz.

Przez cały czas spędzony w Geneva Business School będziesz wspierany przez menedżera programu DBA i zespół programowy w Barcelonie. W swoim ostatnim roku otrzymasz również bezpośrednie wsparcie od doświadczonego specjalisty z Twojej dziedziny zainteresowań.

Po zakończeniu projektu przedstawisz go panelowi ekspertów z Twojej dziedziny.

140309_pexels-photo-4050315.jpeg

Fakty

 • Czas trwania: 3 lata
 • Napisy: 240 ECTS
 • Język angielski
 • Spożycie: luty i wrzesień
 • Stopień naukowy: Doctor of Business Administration (DBA)

Warunki przyjęć

 • Tytuł magistra lub równoważny, najlepiej w pokrewnej dziedzinie.
 • IELTS 7.0 / TOEFL 85 / DET 115-120 (oficjalne wyniki egzaminu z języka angielskiego) lub dowód wcześniejszej nauki w środowisku anglojęzycznym przez minimum 3 lata.
 • Zeskanowane kopie wszystkich wymaganych dyplomów akademickich, odpisów, certyfikatów.
 • Bogate doświadczenie biznesowe / zawodowe.
 • Kserokopia ważnego paszportu / dowodu osobistego.
 • Wznów / CV.
 • Listy referencyjne od byłej uczelni i od obecnego pracodawcy (jeśli dotyczy).
 • Wypełnienie formularza wniosku o pracę.

Protokoły przyjęcia

 • Złożenie wniosku: Podanie od przyszłych studentów jest rozpatrywane dopiero po złożeniu wszystkich dokumentów i spełnieniu kryteriów przyjęcia.
 • Egzamin z języka angielskiego: Ponieważ angielski jest powszechnym językiem używanym w Geneva Business School , wyniki testów TOEFL / IELTS / DET, wywiady online, telefoniczne lub twarzą w twarz mierzą poziom znajomości języka angielskiego każdego ucznia. W razie potrzeby alternatywą mogą być testy z języka angielskiego online
 • Rozmowa kwalifikacyjna: Po sprawdzeniu wszystkich referencji odbywa się ostateczna rozmowa kwalifikacyjna, a następnie do przyszłego studenta wysyłane jest ostateczne pismo o przyjęciu.
 • Potwierdzenie: Rejestrator zatwierdza wnioski i informuje studentów. Rejestrator rozpatruje wnioski, które mogą nie w pełni spełniać kryteria przyjęcia, i może je przyjąć na podstawie dowodów potwierdzających kompetencje. W niektórych przypadkach można dodać „egzamin wstępny”, aby ocenić biegłość kandydatów w czytaniu, pisaniu, werbowaniu, analityce i ilościach.

Kryteria przyjęć dla studentów z przeniesieniem kredytu

Dodatek na polecenie przelewu: Polecenie przelewu nie jest akceptowane.

Wyjątkowe warunki przyjęć - COVID-19

W świetle pandemii COVID-19 Zarząd Geneva Business School zdecydował, że będzie przyjmować studentów, nawet jeśli nie mogą oni uzyskać wyników egzaminów TOEFL / IELTS z języka angielskiego z powodu pandemii. Podczas rozmów kwalifikacyjnych zastosujemy ten sam poziom rygorystycznej oceny, a także dokładnie ocenimy poziom rozumienia języka angielskiego przez kandydata, aby upewnić się, że każdy ma możliwość uczestniczenia w zajęciach. Kandydaci przyjęci do Geneva Business School bez egzaminu TOEFL / IELTS lub egzaminu maturalnego otrzymają dodatkowy rok akademicki od momentu przystąpienia do naszej szkoły na uzupełnienie brakujących dokumentów. Kandydaci mogą przesłać test z języka angielskiego Duolingo (DET), który łączy test znajomości języka angielskiego z krótką rozmową wideo. Technologia i format Duolingo umożliwia kandydatom ukończenie testu w dowolnym czasie i miejscu z dostępem do Internetu. Więcej informacji tutaj. Więcej informacji na temat naszych wyjątkowych wymagań dotyczących przyjęć można znaleźć na naszym blogu.

Opłaty

 • Opłata za wniosek: 150 € (bezzwrotny, płatny na wniosek)
 • Opłata administracyjna: 1900 EUR
 • Czesne za semestr: 3900 € (program 3-letni / 9-semestralny)
Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Geneva Business School is a leading institution that provides cutting-edge Swiss Quality Education. Taught in numerous campuses around the world, including major European cities such as Geneva, Barcel ... Czytaj więcej

Geneva Business School is a leading institution that provides cutting-edge Swiss Quality Education. Taught in numerous campuses around the world, including major European cities such as Geneva, Barcelona and Madrid. Our innovative methodology means students are taught in small and focused classrooms by carefully chosen faculty members, all of whom are top-level professionals, dedicated to guiding them on their journey to becoming future business leaders. Pokaż mniej
Genewa , Barcelona , Madryt + 2 Więcej Mniej