3 TOP UNIWERSYTETY = 1 EUROPEJSKI DOKUMENT

Wszyscy studenci będą oprócz ABMS Szwajcaria Doctorate Wspólnego Doktora z Uniwersytetu w Dąbrowie Górniczej (WSB) i Uniwersytetu Narodowego Tarasa Szewczenki (KNU). ABMS jest certyfikowany przez EFRR EOCCS, Szwajcarską Krajową Jakość Edukacji (EduQua) i ASIC UK. WSB jest uczelnią uznaną w Europie, a KNU jest europejskim uniwersytetem publicznym, założonym 200 lat temu i zaliczanym do 500 największych uczelni na świecie.

3 Najlepsze uniwersytety europejskie = najlepszy program wirtualny / online = 1 najlepszy doktorat europejski SWITZERLAND + UE + TOP RANKED 500

Rozwijać swoją wiedzę w ABM

Połączyć się z uczniów i liderów takich jak Ty w naszych internetowych programów doktoranckich. Będziesz iść tak daleko, jak twój umysł będzie cię jako doktorant w ABM.

Dla badaczy akademickich i wychowawców

Jest to najwyższy poziom wykształcenia można studiować w ABM Open University. Pola administracji biznesu rozwijają się w szybkim tempie na całym świecie. Istnieje wiele różnorodności związane z tym zakresie, a w obecnych skomplikowanych sytuacji gospodarczych organizacje domagają silne cechy przywódcze i umiejętności od swoich pracowników. Dla spełnienia tego rodzaju wymogów coraz więcej osób, które są związane z zakresu administracji biznesu pokazują interesy w osiąganiu doktorat w Business Administration kwalifikacji. Właściwie, najważniejsze jest to, że w dzisiejszych trudnych warunkach gospodarczych każdy przemysł potrzebuje wykwalifikowanych administratorów. W tym scenariuszu, jeśli będzie wolisz studiuje doktorat w Business Administration, to z pewnością będzie stanowić silne wsparcie do zatrudnienia związane szans.

Doctor of Business Administration, który jest również znany jako DBA jest bardzo zróżnicowane kwalifikacje, które posiada wielkie znaczenie. Jest uważane za równoważne doktorat, ale w rzeczywistości po DBA podkreśla bardziej praktycznych rozwiązań, a nie aspekty teoretyczne. Normalnie DBA jest realizowany przez tych specjalistów, którzy są bezpośrednio zaangażowani w świecie korporacji. Jeśli są Państwo zainteresowani w dążeniu do tego kwalifikacji, to lepiej, aby uzyskać maksimum informacji o kryteriach przyjęć, które są związane. Dla coraz zapisał się doktorat w Business Administration programu musisz posiadać niżej wymienione kwalifikacje.

Magister w tym samym polu lub doświadczenie w zarządzaniu siedmiu lat, plus licencjackie lub równoważne jest wymagane dla uzyskania uczestniczących w ABM Open University Szwajcarii. Czas trwania kursu wynosi jeden rok oraz teza. Właściwie DBA to kwalifikacje zawodowe, który został zaprojektowany dla osób, które są posiadaczami Dyplom studiów podyplomowych i MBA, jak chcą się zakres ich wiedzy i umiejętności w celu zbadania możliwości związanych z maksymalnych swojej dziedzinie. DBA jest rzeczywiście praktyczny program studiów, który jest związany z badaniami wszystkich w danej dziedzinie biznesu i jest najczęściej podejmowane przez praktykujących menedżerów tak bardzo często jest oferowana jako programu studiów w niepełnym wymiarze godzin.

Wielu z was musi być zainteresowany, aby znać różnicę między doktora i doktora Business Administration. Właściwie DBA to kwalifikacje, który jest przeznaczony dla profesjonalistów, które mają przyzwoite doświadczenie związane z nimi i jest bardziej związane z badaniami, które pokazuje znaczenie kwestii związanych z zarządzaniem natomiast dr skupia się bardziej na aspekcie teoretycznym i zdobywania nowej wiedzy. Jeśli chodzi DBA dotyczy ważny punkt wspomnieć, że DBA jest kwalifikacja, która posiada statusu równoważnego od doktora.

W rzeczywistości, można stwierdzić z pewnością, że DBA jest idealny kwalifikacje, które mogą wykazać zgodność z wymogami współczesnego świata biznesu. Wielu pracodawców zapewnić lepszy odbiór do niego nawet lepiej niż doktorat i głównym powodem obecnego za to, że obejmuje on szerszej perspektywy praktycznej wiedzy. DBA kwalifikacja jest oferowana przez wielu odnotowanych uczelni tego świata, ale od preferencji powinny być zawsze dostać uczestniczących w akredytowanych uczelni. Na koniec można stwierdzić, że DBA jest prawo, które jest obecne kwalifikacje do rozpoznania wymagania profesjonalistów, posiadających tytuł magistra, więc należy go realizować.

Na tym poziomie studenci mają pełną wiedzę nie tylko know-how, nasi uczniowie powinni być w stanie przyjść z nowej teorii oraz powinny być w stanie zarządzać dużą ekipę i uczyć młodych profesjonalistów, jak to zrobić rzeczy lepiej, że wprowadzone do zarządzania, dyscyplina naukowa. Uczą się biznesu na tle różnic kulturowych, jak przejawia się w światowej branży biznesowej.

Nasza działalność programami studiów będzie przygotować się do dzisiejszych wyzwań być lepszym przywódcą i być w stanie rozwiązać problemów można napotkać w każdej dziedzinie biznesu, nasi absolwenci poprawi ich zdolność zrozumienia i skutecznego komunikowania się z pracownikami i kolegę z pracy, samodzielnego myślenia i pracy w zespole, aby rozwijać się w sytuacjach zawodowych. Business Administration została uznana za najbardziej poszukiwanych na świecie badania, badania wykonane przez inne uniwersytety, wykazało, że absolwentem Szkoły z działalności zarabia średnio 45,200 dolarów (NACE Salary Survey). Czy wiesz, że Szwajcaria Zarządzanie edukacją zajęła 1 na całym świecie przez World Economic Forum ?, Jeśli jesteś zainteresowany Business Administration i chcą być w przyszłości menedżera lub uzyskać lepszą pozycję, należy zastosować dzisiaj u nas studiować. Wszystkie nasze programy studiów są wykonane, aby być w stanie ukończyć w ciągu jednego roku akademickiego.

W naszych programach doktoranckich, będzie:

 • Rozwijać i ćwiczyć innowacyjnych metod badawczych.
 • Zarabiaj najwyższą jakość kształcenia.
 • Osiągnąć wiedzę, aby publikować w czasopismach.
 • Z powodzeniem stać się badaczem doktoranckie i pedagog.

Nauka języka: Ten program studiów uczy się w całości w języku angielskim. Mamy 4 nabory w ciągu roku: styczeń, kwiecień, lipiec i październik

Doktorat zajmie swoją pozycję lidera na następny poziom. W naszych programów doktoranckich, będzie:

 • Badanie i zastosowanie innowacyjnych metod badawczych.
 • Połącz badań stosowanych i praktykę zawodową.
 • Przygotuj się, aby wpływ w polityce i praktyce.
 • Dowiedz się strategie, aby ułatwić bardziej skuteczne, elastyczne organizacje i tworzyć pozytywne zmiany.
 • Zostań bardziej innowacyjnym liderem w swojej dziedzinie.

Moduły:

 • Global Management
 • Zarządzanie strategiczne i przywództwo
 • Zarządzanie projektami
 • Nasi Analizy Systemu Informacji
 • Rachunkowość i Finanse
 • Metody badawcze
 • Elektroniczne metody badań
 • Dynamicznych stron internetowych

Warunki przyjęcia:

Czas trwania: jedno-letni program studiów + Thesis (praca trwa od 1 - 4 lata)

Dyplom: Lekarz of Business Administration (dba)

Wiek: Minimalny wiek 25 lat

Poprzednie badania: Magister lub równoważny lub 7 lat Zarządzania Doświadczenie + licencjata lub równoważny

Poziom angielskiego: IELTS lub równoważne (Tylko dla studentów z krajów spoza angielskiego lub studentów mówiących, którzy nie uczą się w szkole anglojęzycznych)

Metoda badania: w Internecie

Opłata: 19.900 Euro

Europejskie ramy kwalifikacji: ten program jest równoznaczne z poziomu 8 ERK

Uwaga: Opłata za badanie nie obejmuje aplikacji i opłaty rezerwacyjnej (aby zapewnić Państwu miejsce studiów) 240 euro (jednorazową płatność i nie podlega zwrotowi).

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 96 więcej kursów w OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
2 - 6 lat
Zaoczne
Cena
3,050 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa