$close

Filtry

Zobacz wyniki

Średni kurs dyplom z każdej instytucji trwa jeden do dwóch lat. Programy te zwykle oferują studentom możliwość poznania konkretny przedmiot zainteresowania, najczęściej skupiając się na badań dotyczących wiedzy technicznej lub umiejętności zawodowych.Ludzkość się mnóstwo osiągnięć w dziedzinie świata morskiego. Dlatego programy studiów, takie jak Oceanotechniki i Inżynier… Czytaj więcej

Średni kurs dyplom z każdej instytucji trwa jeden do dwóch lat. Programy te zwykle oferują studentom możliwość poznania konkretny przedmiot zainteresowania, najczęściej skupiając się na badań dotyczących wiedzy technicznej lub umiejętności zawodowych.

Ludzkość się mnóstwo osiągnięć w dziedzinie świata morskiego. Dlatego programy studiów, takie jak Oceanotechniki i Inżynierii Morskiej wprowadza. Magister Oceanotechniki i Magister Inżynierii Morskiej mają na celu podniesienie karierę oceanu lub inżynierów morskich.

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

Pokaż mniej