ONLINESTUDIES.PL

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Średni kurs dyplom z każdej instytucji trwa jeden do dwóch lat. Programy te zwykle oferują studentom możliwość poznania konkretny przedmiot zainteresowania, najczęściej skupiając się na badań dotyczących wiedzy technicznej lub umiejętności zawodowych.

Proces tworzenia dobrze wykonaną strukturę wymaga znacznie więcej niż tylko podpieranie cztery ściany. Znajomość architektury jest niezbędne w celu zapewnienia, że ​​budynki spełniały określonych z góry pragnienia i wytyczne prawne.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

8 Wyniki z Architektura, Kształcenie na odległość Filter

Dyplom projekt zabytków

MADIN USAL
Online Zaoczne Wrzesień 2019 Hiszpania Salamanca

Wnętrze Modulo_diploma historyczny wygląd przy użyciu projektu jako narzędzie do regeneracji środowiska zamieszkałego i silnika gospodarczego, jednak biorąc pod uwagę ograniczenia wynikające z materiału, społeczno-kulturalnych i historycznych pre-egzystencji.

Stopień renowacji architektonicznej

MADIN USAL
Online Zaoczne 3 miesięcy Wrzesień 2019 Hiszpania Salamanca

Specyficzne problemy rehabilitacji zostaną opracowane, student będzie uczyć się odpowiednią terminologię techniczną, jednak są bardzo zindywidualizowane nauczanie każdy student oznaczyć swój poziom.

Dyplom w profesjonalnym projektowaniu ogrodów (nagrody AIM)

National Design Academy
Online Zaoczne 10 - 12 miesięcy Wrzesień 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

STUDIUM elastycznie ONLINE, opłaty za kurs od £ 61,88 ZA MIESIĄC otrzyma wsparcie z funduszy. START każdej porze roku Włącz hobby Garden Design w swojej karierze, w tym nauka na odległość poziomu 3 do dyplomu. Jeśli Twoi znajomi często pytają, czy pomóc zaprojektować swój ogród, jeśli "uzależniony" od programów i magazynów ogrodniczych, to jest to kurs dla Ciebie!

Akredytowany dyplom w dziedzinie architektury krajobrazu - CPD

iStudy
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania London

Czy chcesz nauczyć się, jak robić krajobraz w bardziej zorganizowany sposób, nie wydając dużych pieniędzy? Czy masz plany zagospodarowania terenu na zewnątrz domu? Istnieje wiele sposobów, dzięki którym możesz ułożyć krajobraz za pomocą tego kursu. Zapisz się teraz! Architektura krajobrazu to fantastyczna okazja, aby oprawić swój dom w atrakcyjny i praktyczny sposób, który w pełni wykorzystuje przestrzeń i naturalne cechy, zwiększa atrakcyjność czasu spędzanego w ogrodzie i zdecydowanie dodaje wartość do nieruchomości. Poprawa estetyki każdego domu i stworzenie inspirującego środowiska na zewnątrz pozostaje zawsze ważna. W dzisiejszych czasach projektowanie ogrodów polega na planowaniu, ustawianiu i budowie ogrodów. Prawidłowo zarysowany krajobraz jest źródłem szczęścia dla całej rodziny. W tym kursie dowiesz się, jak wykonać podstawowe plany. W tym kursie poznasz schematy, jak tworzyć projekty zgodnie z Twoimi potrzebami i satysfakcją. Aby uzyskać najlepszy ogród i dobre zagospodarowanie terenu, musisz mądrze zaplanować i wykonać swoje rośliny. Zalety kursu Akredytowany dyplom w dziedzinie krajobrazu to nagradzany i najlepiej sprzedający się kurs, który otrzymał certyfikat CPD

Dyplom z projektowania i konserwacji ogrodu - Certyfikat CPD

John Academy
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne

Aby zostać projektantem ogrodu, koniecznie musisz nauczyć się projektowania i organizowania krajobrazu w ogrodzie. Musisz wiedzieć o umiejętnościach i wiedzy w projektowaniu i utrzymaniu ogrodu. Ten kurs zapewni wszystkie umiejętności w projektowaniu i utrzymaniu ogrodu, dzięki czemu nie będziesz musiał brać lekcji osobno. Znajomość technik od podstaw ogrodnictwa do ekologicznego ogrodnictwa do konserwacji ogrodu pomoże ci w karierze ogrodniczej. Będziesz miał wprawę we wszystkich tych metodach projektowania ogrodnictwa, bez marnowania dużych pieniędzy i czasu.

Dyplom w dziedzinie architektury krajobrazu - certyfikat CPD

John Academy
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne

Chcesz wiedzieć więcej na temat krajobrazu? Chcesz nauczyć się, jak robić krajobraz w bardziej zorganizowany sposób, nie wydając dużych pieniędzy? Jeśli tak, zarejestruj się teraz, aby dowiedzieć się więcej na temat krajobrazu i korzystać ze wszystkich dostarczonych informacji. Architektura krajobrazu była praktykowana przez jednostki od stuleci. Ludzie korzystali z ogrodu zarówno ze względów dekoracyjnych, jak i praktycznych. W dzisiejszych czasach projektowanie ogrodów polega na planowaniu, ustawianiu i budowie ogrodów. Prawidłowo zarysowany krajobraz jest źródłem szczęścia dla całej rodziny. W tym kursie dowiesz się, jak wykonać podstawowe plany. Najważniejsze jest zaprojektowanie strony. Bardzo ważne jest, aby wybrać projekt, lokalizację, rozmieszczenie i rozwój krajobrazu jednocześnie. W tym kursie poznasz również schematy, jak tworzyć projekty zgodnie z Twoimi potrzebami i satysfakcją. Aby uzyskać najlepszy ogród i dobre otoczenie, musisz mądrze zaplanować i wybrać rośliny. Podczas tego kursu zostaniesz poproszony o wybór i zakup odpowiednich roślin do swojego ogrodu oraz o to, jak i gdzie je umieścić, co pomoże Ci zaoszczędzić czas i energię. Nauczysz się również ulepszać swoją architekturę, dodając podwórko. Dowiesz się o niezbędnych umiejętnościach i lekcjach związanych z krajobrazem przez naszych profesjonalnych mentorów za pośrednictwem naszego kursu.

Architektura krajobrazu - HND / Associate Degree Course (Online)

The Design Ecademy - Online Design Courses
Online

Akredytowany kurs Landscape Design - kwalifikacja Get Landscaping Design w ciągu 2 lat z możliwością uzyskania pełnego BA. Kursy online, nie wymaga doświadczenia ani kwalifikacji

Dyplom z projektowania wnętrz i architektury

The Design Ecademy - Online Design Courses
Online

Akredytowane kursy projektowania wnętrz - możesz zostać projektantem wnętrz w ciągu 2 lat