Rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie wizerunku i identyfikacji wizualnej spełnia dwie przyczyny.

Z jednej strony, muszą komunikować się efektywnie zorganizowane i przejrzyste dla ich odbiorców zewnętrznych i wewnętrznych; a po drugie, pojawienie się nowych form komunikacji, nowych kanałów i mediów dzięki technologii informacyjnych i komunikacyjnych. W związku z tym rośnie znaczenie komunikacji w organizacji wymaga szkolenia especíõca w tej dziedzinie. Ponadto stałe odnawianie w dziedzinie tożsamości i wizerunku firmy jest niezbędne w celu zaktualizowania wiedzy przez profesjonalistów i ułatwiać kontakt z innowacji konstrukcyjnych, technicznych i metodologicznych, które odbywają się w polu zawodowym.

Międzynarodowy Magister Komunikacji Korporacyjnej jest przeznaczony do szkolenia specjalistów w komunikacji biznesowej, aby gromadzić wiedzę w sposób zintegrowany, aby wyposażyć swoje organizacje w sposób uporządkowany i spójny komunikat.

Główne punkty

1. Światowy Ranking

Według rankingu „250 najlepszych mistrzów” El Mundo, Magister Komunikacji Korporacyjnej w EAE jest najlepszym Mistrzem terytorium komunikacja nauczane w Hiszpanii

2. Ranking Eduniversal

Master in Corporate Komunikacji EAE jest wyróżniony wśród 35 najlepszych europejskich mistrzów komunikatu ( "Top 200 najlepszych mistrzów w rankingu Regionalnej Komunikacja") jako rankingu "Best Masters Klasyfikacja Eduniversal Worldwide 2015-2016". Z tych wyników, Master in Corporate Communication EAE spędził 10 lat rankingu wśród najlepszych

3. Program mieszkaniowy Komunikacja 360

W okresie mieszkaniowej, która odbędzie się między Barceloną i Madrytem, ​​student otrzyma kursy mistrzowskie przez ekspertów w dziedzinie komunikacji sektorowej w różnych dziedzinach komunikacji, warsztaty związane z tematyką kursu, a także wizyt interesów związanych z komunikacji biznesowej

4. EAE jest członkiem głównych stowarzyszeń komunikacji Hiszpanii

Wśród których są: DIRCOM, ADECEC, Corporate Excellence, AM i AEA. Przez tych umów, uczestnicy programu korzystać z dobrodziejstw oferowanych przez stowarzyszenia.

5.Methodology uznawane międzynarodowo

Metodologia programów kształcenia mieszanego EAE był półfinalistą w prestiżowym nauczania innowacji Reimagine 2015, organizowanego przez Wharton Business School, University of Pennsylvania (U-Penn)

6. Wydział dużych firm

Jednym z głównych czynników różnicujących tego pana nad innymi jest to, że wszyscy nauczyciele są Frontline specjalistów, którzy są już aktywne w instytucjach gospodarczych i pierwszej klasy. Udaje im codzienne polityki i działań krajowych, a także poziom często międzynarodowej, szeroki wpływ i doświadczenie zawodowe niezrównany skarb które będą dzielić się ze studentami

Plan 7. Komunikacja

Jednym z kluczowych punktów mastera jest realizacja planu komunikacji w ostatnim okresie realizacji programu. W rezultacie studenci uczą się do opracowania kompleksowej kampanii Komunikacji Korporacyjnej i opłacalne rozwiązania komunikacyjne lub adres w sytuacjach kryzysowych rzeczywistym

8. Komitet Doradczy

Program nauczania Mistrza odbywa się w połączeniu z Rady Doradczej ds Marketingu i Komunikacji, utworzona przez 23 specjalistów z firm takich jak Unilever, Sony, mango, Nielsen, Nisan, OgilvyOne, Heineken, Endesa, BP, La Caixa lub Dockers, m.in.

I warunki przyjęć

Double Degree

Ludzie, którzy ukończyli program uzyska tytuł Międzynarodowego Mistrza w Corporate Communications EAE Business School i Uniwersytetu Króla Juana Carlosa w Madrycie (Campus).

W celu uzyskania stopni, które dają uczelnie, musi spełniać wymagania stosowane zarówno instytucje.

Proces Wstęp

Podstawowym celem naszego procesu rekrutacji jest zapewnienie przydatności kandydatów, poprzez sutrayectoria zawodowego i akademickiego nauczania. Wszyscy uczestnicy muszą uzyskać jak najwięcej z tego doświadczenia uczenia się, poprzez kontekst, w którym możliwe jest opracowanie długoterminowych relacji z kolegami z klasy, nauczycieli i absolwentów.

Aby rozpocząć proces aplikacji, należy wypełnić odpowiedni formularz, aby profilu kandydata może być oceniana przez naszych Akademickiego Komitetu. Jeśli rozdzielczość dopuszczenia wydane przez Komitet Akademicki Międzynarodowego Mistrza w Komunikacji Korporacyjnej jest pozytywny, kandydat może sformalizować ich rejestracji tej Masters.

Perspektywy kariery

Career Services Zawody EAE Business School jest odpowiedzialny za promocję i służyć jako punkt spotkania studentów, absolwentów, partnerów korporacyjnych i innych grup biznesowych zainteresowani pozyskiwaniem specjalistów EAE. Rok po roku, usługa ta pomaga wielu naszych studentów do rozpoczęcia profesjonalnych relacji; Banco Santander, Novartis, Dia i inni.

Nasi studenci pracują nad:

 • Dyrektor komunikacji korporacyjnej
 • menedżerów komunikacji wewnętrznej
 • Public relations menedżerów firm i innych organizacji
 • Dyrektorzy agencji komunikacji i public relations
 • Dyrektorzy biur prasowych i komunikacji z rządami krajowymi i międzynarodowymi
 • Odpowiedzialny za komunikację produktów w firmach
 • Specjaliści w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu
 • Specjaliści w komunikacji finansowej
 • Interesariusze relations specjaliści
 • Konsultanci komunikacji korporacyjnej
 • Consulting obraz
 • Firmy i instytucje publiczne Portavocía
Niektóre dane w raporcie Zatrudnienia 2017:
 • 91% studentów znaleźć pracę w ciągu 6 miesięcy po zakończeniu głównego, a 41% pracy find przed końcem programu
 • 70% studentów poprawy ich statusu zawodowego po ukończeniu studiów
 • 60% zwiększa ich zarobki po przejściu EAE
 • 6% studentów w EAE rozpoczyna działalność po ukończeniu
Program prowadzony przez:
Język hiszpański

Zobacz 1 więcej kursów w EAE Business School »

Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Duration
12 miesięcy
Cena
12,900 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty