Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Świadectwo to program z naciskiem edukacyjnych, które mogą zostać zdobyte w około dwunastu miesięcy, w zależności od osiągnięć uczniów. Programy te zapewniają szkolenia w danej dziedzinie i mogą pomóc absolwentom zwiększyć swój potencjał zarobkowy.  Kursy z zakresu zrównoważonych studiów ekonomicznych zazwyczaj koncentrują się na planowaniu i strategiach rozwoju, któ… Czytaj więcej

Świadectwo to program z naciskiem edukacyjnych, które mogą zostać zdobyte w około dwunastu miesięcy, w zależności od osiągnięć uczniów. Programy te zapewniają szkolenia w danej dziedzinie i mogą pomóc absolwentom zwiększyć swój potencjał zarobkowy. 

Kursy z zakresu zrównoważonych studiów ekonomicznych zazwyczaj koncentrują się na planowaniu i strategiach rozwoju, które są w stanie maksymalizować wzrost gospodarczy, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnych zasobów środowiska. Obszary zainteresowania mogą obejmować ekosystem i wzajemne powiązania między gospodarką a zależnością od ludzi.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Pokaż mniej
Frankfurt School of Finance & Management
Frankfurt, Niemcy

Coraz większą uwagę zwraca się na rynki finansowe, odzwierciedlając kryteria zrównoważonego rozwoju, zwłaszcza zmiany klimatu, ponieważ możliwości i zagrożenia powstające w ty ... +

Coraz większą uwagę zwraca się na rynki finansowe, odzwierciedlając kryteria zrównoważonego rozwoju, zwłaszcza zmiany klimatu, ponieważ możliwości i zagrożenia powstające w tym kontekście zmieniają praktyki biznesowe. Kurs przygotuje uczestników do zrozumienia głównych czynników i ograniczeń związanych z przekształcaniem systemu finansowego w bardziej zrównoważony. Ponadto zapozna uczestników z biznesową, regulacyjną i techniczną perspektywą zrównoważonego finansowania i zapozna ich z aktywnym udziałem w dyskusji na ten temat. Kurs ma na celu umożliwić specjalistom finansowym zintegrowanie aspektów związanych ze zrównoważonym finansowaniem w ich pracy poprzez nową wiedzę i narzędzia do doradzania klientom i partnerom biznesowym. -
Certyfikat
Zaoczne
6 miesiące
Język angielski, Niemiecki
Mar 2020
Online
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here