ONLINESTUDIES

Certyfikat jest cel edukacyjny dla wielu studentów, którzy chcą poprawić ich widoczność wśród agresywnych kandydatów do pracy. Certyfikaty mogą pomóc zapewnić studentom zwiększonych umiejętności i doświadczenia w wielu różnych dziedzin, takich jak biznes, finanse, gościnność, przywództwa i zarządzania.

Zarządzanie środowiskiem jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą zbadać, jak zrównoważyć potrzeby rozwojowe i handlowe z potrzebami środowiska. W zależności od programu, studenci mogą skupić się na nauki i biznesu tematy zarówno środowiskowych.

Obejmujące 23 kraje, Ameryka Północna to kontynent pełen możliwości edukacyjnych. Studenci mają możliwość nauki wielu języków i rozwijania zrozumienia bardzo różnych kultur.

2 Wyniki z Zarządzanie środowiskiem, Ameryka Północna Filter

Certyfikat online w zakresie zarządzania środowiskiem

University of California, Irvine - Division of Continuing Education
Certyfikat
<
Zaoczne
<
9&nbsp;-&nbsp;15 miesiące
Język angielski
Online

Zgodność z wymogami regulacyjnymi, działania naprawcze i planowanie zrównoważonego rozwoju w dużym stopniu wpływają na korporacyjne kwestie operacyjne i decyzje biznesowe. Cer ...

Czytaj więcej

Certyfikat Absolwent: Environmental Management

Columbia Southern University
Świadectwo studiów magisterskich
Sie 2020
<
Zaoczne
Online

Absolwent CSU oferuje Certyfikat Zarządzania Środowiskowego Programu. The Graduate Certificate Program w pełni korzystać z kursów stężenia CSU stopnia.

Czytaj więcej