$close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Certyfikat jest program akademicki używane, aby pomóc uczniom w nauce specjalistycznych umiejętności dla określonej pracy lub zawodu. W zależności od kariery, certyfikaty mogą być wymagane, aby zakwalifikować się do promocji lub podwyżek płac. Architektura krajobrazu odnosi się do korzystania z roślin i otwartej przestrzeni w sposób twórczy i funkcjonalny sposób. architekci kraj… Czytaj więcej

Certyfikat jest program akademicki używane, aby pomóc uczniom w nauce specjalistycznych umiejętności dla określonej pracy lub zawodu. W zależności od kariery, certyfikaty mogą być wymagane, aby zakwalifikować się do promocji lub podwyżek płac.

Architektura krajobrazu odnosi się do korzystania z roślin i otwartej przestrzeni w sposób twórczy i funkcjonalny sposób. architekci krajobrazu mogą zaprojektować terenie szpitala, które zachęcają spokój i relaks, albo mogą pracować zaprojektować system dachu zielonego, który pomaga firmom zaoszczędzić na kosztach ogrzewania i chłodzenia.

Chociaż kursy kształcenia na odległość mają terminy, które muszą być spełnione, jest fantastyczna sprawa zgodności, do kiedy można przeprowadzić zadania podczas studiów na odległość. Z opcji online, można wyjść z grupy dyskusyjnej wymaganych do powrotu do pracy, a następnie przystąpić po pracy w razie potrzeby. Kursy kształcenia na odległość mogą być podjęte w miejscu, które ma dostęp do Internetu. Można nawet zakończyć zajęcia z salonu internetowego w każdym hotelu na świecie, jeśli potrzebujesz wakacje.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
The Design Ecademy - Online Design Courses

Akredytowany kurs Garden Design - Love Garden Design? Bądź CERTYFIKOWANYM projektantem ogrodów

Akredytowany kurs Garden Design - Love Garden Design? Bądź CERTYFIKOWANYM projektantem ogrodów -
Certyfikat
Studia dzienne
studia niestacjonarne
8 miesiące
Język angielski
Online
 
The Design Ecademy - Online Design Courses

Akredytowany kurs Garden Landscaping Design - bądź licencjonowanym projektantem ogrodów za 1 rok

Akredytowany kurs Garden Landscaping Design - bądź licencjonowanym projektantem ogrodów za 1 rok -
Certyfikat
Studia dzienne
studia niestacjonarne
18 miesiące
Język angielski
Online