ONLINESTUDIES

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Certyfikaty są jednostki badania, które pomagają uczniom zdobyć umiejętności i szkolenia niezbędne do pracy w konkretnych dziedzinach. Wiele uczelnie oferują programy certyfikat, a niektóre mogą być zakończone w ciągu zaledwie jednego roku studiów.

Business Intelligence odnosi się do różnych aplikacji, które są wykorzystywane do analizy danych organizacji. Ci studiowanie dyscypliny może badać takie tematy, jak przetwarzanie analityczne, raportowania i zapytań.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

3 Wyniki z Analityka biznesowa, Stany Zjednoczone, Kształcenie na odległość Filter

Profesjonalny certyfikat w zakresie implikacji biznesowych i strategii dla 5G (The Linux Foundation)

edX
Certyfikat
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
12 tyg.
Język angielski
Online

Dowiedz się, jak otwarte sieci 5G urzeczywistnią długo obiecane aplikacje IoT i AI.

Czytaj więcej

Profesjonalny certyfikat programu w Six Sigma i Lean: Narzędzia ilościowe pod kątem wydajności i jakości (Technische Universität München)

edX
Certyfikat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
18 tyg.
Język angielski
Online

Master Six Sigma i Lean Basic w celu poprawy produktywności i jakości w organizacji oraz uzyskania certyfikatu TUM Lean i Six Sigma Yellow Belt.

Czytaj więcej

Profesjonalny program certyfikacji w Business Intelligence (Universidad Galileo)

edX
Certyfikat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
3 miesiące
Język hiszpański
Online

Naucz się przekształcać duże zbiory danych w decyzje biznesowe. Ten program certyfikacji zawodowej składa się z dwóch kursów opracowanych przez dr Jorge Samayoa. przez Purdue ...

Czytaj więcej