ONLINESTUDIES

Certyfikat programów, które mogą zostać zdobyte w około roku, składa się z zajęć akademickich, które są oferowane na różnych poziomach zaawansowania i zdolności. Licencjackich, jak i studentów, w zależności od kierunku studiów, mogą uzyskać certyfikaty.

Jest to międzynarodowy program studiów, który jest przeznaczony dla specjalistów IT, którzy chcą zwiększyć swoją inteligencję biznesową. MSc in Business Intelligence jest kluczem do obiecującej kariery.

Chociaż kursy kształcenia na odległość mają terminy, które muszą być spełnione, jest fantastyczna sprawa zgodności, do kiedy można przeprowadzić zadania podczas studiów na odległość. Z opcji online, można wyjść z grupy dyskusyjnej wymaganych do powrotu do pracy, a następnie przystąpić po pracy w razie potrzeby. Kursy kształcenia na odległość mogą być podjęte w miejscu, które ma dostęp do Internetu. Można nawet zakończyć zajęcia z salonu internetowego w każdym hotelu na świecie, jeśli potrzebujesz wakacje.

Od rdzennej cywilizacji do współczesnych imperiów dziennie, Ameryka Północna ma wiele hands-on szans edukacyjnych do zaoferowania uczonych. Wypełniony wielu różnych kultur, studenci mogą kształcić się w dobrze zaokrąglone sposób.

3 Wyniki z Analityka biznesowa, Ameryka Północna, Kształcenie na odległość Filter

Profesjonalny certyfikat w zakresie implikacji biznesowych i strategii dla 5G (The Linux Foundation)

edX
Certyfikat
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
12 tyg.
Język angielski
Online

Dowiedz się, jak otwarte sieci 5G urzeczywistnią długo obiecane aplikacje IoT i AI.

Czytaj więcej

Profesjonalny certyfikat programu w Six Sigma i Lean: Narzędzia ilościowe pod kątem wydajności i jakości (Technische Universität München)

edX
Certyfikat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
18 tyg.
Język angielski
Online

Master Six Sigma i Lean Basic w celu poprawy produktywności i jakości w organizacji oraz uzyskania certyfikatu TUM Lean i Six Sigma Yellow Belt.

Czytaj więcej

Profesjonalny program certyfikacji w Business Intelligence (Universidad Galileo)

edX
Certyfikat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
3 miesiące
Język hiszpański
Online

Naucz się przekształcać duże zbiory danych w decyzje biznesowe. Ten program certyfikacji zawodowej składa się z dwóch kursów opracowanych przez dr Jorge Samayoa. przez Purdue ...

Czytaj więcej