ONLINESTUDIES

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Stany Zjednoczone

Zaawansowany Certyfikat jest przyznawany po zakończeniu programu akademickiego, który jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc tym, którzy mają już karierę, ale chcą lub muszą zwiększyć swoją wiedzę pola specyficzne. Zdobywając ten certyfikat, studenci mogą być w stanie zwiększyć swój potencjał zarobkowy.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Stany Zjednoczone, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Wyniki wyszukiwania Filter

Zaawansowany certyfikat w zakresie poradnictwa klinicznego w zakresie zdrowia psychicznego (online)

Medaille College
Certyfikat zaawansowany
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Online

Zaawansowany certyfikat Medaille w zakresie klinicznego poradnictwa zdrowia psychicznego jest przeznaczony dla studentów z tytułem magistra w pokrewnej dziedzinie, którzy chcą ...

Czytaj więcej

Zaawansowany certyfikat w badaniach nad terroryzmem

John Jay College of Criminal Justice Online
Certyfikat zaawansowany
Sie 2021
Język angielski

Internetowy program Advanced Certificate in Terrorism Studies z John Jay College of Criminal Justice oferuje dynamiczną edukację online prowadzoną przez wiodące autorytety w d ...

Czytaj więcej