ONLINESTUDIES

Zaawansowany Certyfikat jest przyznawany po zakończeniu programu akademickiego, który jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc tym, którzy mają już karierę, ale chcą lub muszą zwiększyć swoją wiedzę pola specyficzne. Zdobywając ten certyfikat, studenci mogą być w stanie zwiększyć swój potencjał zarobkowy.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często znany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu "Państwa ". Ponadto gromadzi ponad 310 milionów ludzi, co jest świat 's trzeci co do wielkości populacji. Obejmuje ona gęsto zaludnionych miast na rozległym przedmieściach i rozległych, obszarów niezamieszkałych i naturalnie piękne w tym samym czasie.

Wyniki wyszukiwania Filter

Zarządzanie projektem Advanced Certificate

NYU Tandon Online
Stany Zjednoczone, Nowy Jork
Certyfikat zaawansowany
01 Sep 2020
Język angielski
Online

Popraw swoją wiedzę techniczną, aby doprowadzić, innowacji i zarządzania projektami w celu poprawy działalności gospodarczej z naszym Advanced Management Certificate Projektu. ...

Czytaj więcej

Tytuł RNCP Level 3: Event Project Manager

ESMAC : École Supérieure des Métiers des Arts appliqués et de la Culture
Francja, France Online + 38 Więcej
Certyfikat zaawansowany
01 Sep 2020
<
Zaoczne
Francuski
Online

RNCP Certyfikat jest wydawany przez Państwową Komisję Certyfikacji Zawodowej (CNCP), pod nadzorem Ministerstwa Pracy. Każde szkolenie zawarte w RNCP spełnia jasno określoną po ...

Czytaj więcej

Zaawansowane bioinformatyka certyfikatu

NYU Tandon Online
Stany Zjednoczone, Nowy Jork
Certyfikat zaawansowany
23 Jan 2020
01 Nov 2016
Język angielski
Online

Uzupełniać swoje nauki o życiu lub MD zaawansowany stopień z Bioinformatyki Advanced Certificate Degree, dostarczając narzędzia do zarządzania i studiowania danych.

Czytaj więcej