Certyfikat ukończenia studiów nad programem zarządzania młodzieżą

Texas Tech University Worldwide eLearning

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Certyfikat ukończenia studiów nad programem zarządzania młodzieżą

Texas Tech University Worldwide eLearning

Certyfikat ukończenia studiów nad programem zarządzania młodzieżą

Certyfikat Absolwent Zarządzania Programem dla Młodzieży ma na celu pomóc młodym profesjonalistom w szkoleniu osób w drugiej dekadzie życia za pomocą umiejętności niezbędnych do pomyślnego przejścia w dorosłość. Docelowi odbiorcy to specjaliści, którzy pracują bezpośrednio z młodzieżą i młodymi dorosłymi lub są zaangażowani w edukację i badania związane z młodzieżą. Great Plains IDEA to jedyny sojusz publicznych uniwersytetów, który oferuje całkowicie specjalistyczny certyfikat dla młodzieży. Program uwzględnia potrzebę zaawansowanego kształcenia w zakresie problematyki młodzieżowej i realizuje to za pomocą programu opartego na silnych stronach.

Omówienie programu

Ten program jest jedynym internetowym stopniem, który koncentruje się wyłącznie na zarządzaniu programami młodzieżowymi. Studenci zostaną zanurzeni w programie nauczania opartym na silnych stronach, podejście, które jest bardzo pożądane w całym kraju, i poznają metodologię wspierającą młodzież, umożliwiającą im stanie się społecznie, emocjonalnie i kognitywnie kompetentnymi dorosłymi.

Świadectwo ukończenia studiów w zakresie zarządzania programami młodzieżowymi przygotowuje studentów do kariery w takich organizacjach jak 4-H i Boys and Girls Clubs of America, organizacje non-profit, grupy religijne, rekreacja społeczna, obiekty dla nieletnich, programy dla szkół średnich i liceów, rozszerzenie usługi i militarne programy młodzieżowe.

Dzięki temu stopniowi będziesz w stanie:

 • Opracuj strategie z pozytywnym skutkiem.
 • Zrozum normatywne Pathways rozwoju.
 • Współpracuj z agencjami, zarządami, rodzinami i innymi specjalistami.
 • Zdobądź umiejętności niezbędne do budżetowania, pisania grantów i zbierania funduszy.
 • Zbadaj wpływ polityki lokalnej, stanowej, federalnej i globalnej na młodzież.
 • Określ, w jaki sposób problemy kulturowe dotyczące młodzieży i rodziny wpływają na pozytywne wyniki młodzieży.

Zalety kursów internetowych

Forma kursów internetowych jest elastyczna i wygodna oraz umożliwia studentom kształcenia na odległość możliwość uczestniczenia w zajęciach, które pasują do ich harmonogramu pracy i domu. Instruktorzy będą obejmować interaktywne doświadczenia edukacyjne, takie jak e-mail, czaty online i dyskusje gwintowane (zwane również "asynchronicznymi web-talkami"). Dyskutowane wątki są formą dyskusji w czasie, co pozwala uczniom rozwijać umiejętności krytycznego myślenia, odzwierciedlać na pytania bardziej uważnie i reaguj w sposób asertywny i przemyślany).

Korzyści z nauki online obejmują również:

 • Awansuj do kariery
 • Zwiększ swój potencjał zarobkowy
 • Utrzymuj pracę i zobowiązania rodzinne
 • Interakcja z instruktorami i kolegami z klasy z całego kraju

Instytucje uczestniczące

Oprócz Texas Tech University w programie biorą udział następujące instytucje IDEA z Great Plains: Kansas State University, Michigan State University, University of Missouri, University of Nebraska-Lincoln i North Dakota State University. Studenci mogą zostać przyjęci do programu na którymkolwiek z uczestniczących uczelni. Ta uczelnia staje się uczelnią "domową" (dyplomową). Studenci będą rejestrować się na wszystkie kursy w macierzystej instytucji, chociaż absolwenci wydziału w którejkolwiek z instytucji członkowskich mogą uczyć kursów.

Proces aplikacji

Texas Tech University na bieżąco sprawdza aplikacje w programie. Jeśli wybierzesz TTU jako instytucję macierzystą / przyznającą stopnie, musisz przyjąć następujące kroki, aby zostać przyjętym:

 • Złóż wniosek o przyjęcie do Texas Tech Graduate School. Aby uzyskać informacje na temat składania wniosków przez Internet, odwiedź stronę TTU Graduate Admissions.
 • Skontaktuj się z Doradcą Absolwenta ds. Rozwoju Młodzieży, aby ustalić dodatkowe materiały aplikacyjne, które mogą być wymagane przez departament.
 • Pracuj z Doradcą Absolwenta ds. Rozwoju Młodzieży w celu opracowania planu certyfikacji i programu studiów.
 • W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt z koordynatorem kampusu Great Plains IDEA, asystentem GPIDEA lub Doradcą ds. Rozwoju młodzieży.

Pomoc finansowa

Aby zakwalifikować się do otrzymania pomocy finansowej, wszyscy absolwenci muszą być zapisani jako studenci studiów stacjonarnych na jesieni, wiosnę, (6 godzin) i semestry letnie (5 godzin).

Formularze FAFSA muszą być wypełnione we wszystkich rządowych programach pożyczkowych. Ta forma używa ubiegłorocznego dochodu. W przypadku zmiany okoliczności (np. Rezygnacji z pracy w szkole, poniesienia dużych kosztów związanych z przeprowadzką lub leczenia) należy skontaktować się z biurem pomocy finansowej Texas Tech. Mogą oni być w stanie dostosować swój pakiet pomocy w oparciu o te informacje, które nie mogły zostać przekazane na formularzach.

Czesne i opłaty

Studenci przyjęci do programu w Texas Tech University zapisują się na TTU na wszystkie kursy, niezależnie od tego, czy uczą się w TTU, czy w uczelni uczestniczącej. Wszystkie kursy będą miały wspólną cenę 485 $ * na godzinę kredytową (3 395 USD za 3-godzinny kurs, jesień, 2011). Nie ma nauczania w stanie lub poza stanem. Cena ta obejmuje wszystkie koszty kursu, z wyjątkiem zakupu podręcznika lub pakietu kursu.

* Wspólna stawka czesnego ustalona przez Radę Dyrektorów Great Plains IDEA w związku i współpracy z uczestniczącymi instytucjami.

Rejestracja kursu

Uczniowie zapisują się na wszystkie kursy w swojej macierzystej instytucji, kontaktując się z koordynatorem Great Plains IDEA. Uczniowie będą mieli tylko jeden proces rejestracji i jedną kontrolę do napisania. Wszystkie ukończone zajęcia zostaną zapisane w transkrypcji instytucji macierzystej.

Studenci, którzy nie zostali przyjęci do programu Great Plains IDEA mogą zapisać się na kurs, jeśli dostępne jest wolne miejsce. Każdy kurs ma maksymalną liczbę zapisów; a ci, którzy zostali przyjęci na studia na jednym z uczestniczących uniwersytetów, otrzymają pierwszeństwo.

Instrukcja klasy

Kursy są prowadzone w trybie online za pomocą systemu zarządzania kursami, do którego można uzyskać dostęp za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Niektóre kursy mają dodatkowe materiały na wideo lub płyty CD, a inne mogą wymagać konferencji telefonicznej.

Forma kursów internetowych jest elastyczna i wygodna, umożliwiając studentom kształcenia na odległość możliwość uczestniczenia w zajęciach, które pasują do ich pracy i harmonogramów. Instruktorzy będą oferować interaktywne doświadczenia edukacyjne, takie jak poczta elektroniczna, czaty online i dyskusje gwintowane, które umożliwiają uczniom rozwijanie umiejętności krytycznego myślenia, dokładniejsze rozważanie pytań i reagowanie w sposób asertywny i przemyślany.

Materiały szkoleniowe

Podobnie jak w przypadku innych kursów, podręczniki i materiały uzupełniające wymagane na każdy kurs są obowiązkiem uczniów.

Transkrypcje

Dziekan Graduate School będzie utrzymywał transkrypcję dla studentów dopuszczonych do programu na Texas Tech University. Każdy semestr, lista kursów i arkusze ocen będą wymieniane między instytucjami, dzięki czemu oceny będą automatycznie zapisywane w twoim spisie w twojej instytucji macierzystej.

Wymagania techniczne

Potrzebujesz komputera spełniającego minimalne wymagania, możliwości dostępu i pobierania materiałów z Internetu oraz przeglądarki odpowiadającej Netscape / Explorer 6.0 lub nowszej. Adres e-mail jest niezbędny, podobnie jak dostęp do magnetowidu (VHS) i faksu. Aby uzyskać dostęp do zajęć, musisz skonfigurować adres e-mail przy użyciu systemu poczty elektronicznej w każdej instytucji szkoleniowej. Na przykład, jeśli weźmiesz udział w kursie w stanie Iowa, członek wydziału wyśle ​​wiadomość e-mail na Twoje konto e-mail w stanie Iowa, a nie na swój adres Texas Tech (zwany adresem "e-Raider") lub na lokalny rachunek usług internetowych ( tj. AOL, Yahoo lub Hotmail).

Wymagania programowe

Program składa się z 13 godzin semestr kredytowych oczywiście pracy, w tym 12 godzin kredytowych kursów podstawowych i 1 godziny kredytowej z fundacji seminarium.

CORE KURSY

 • Polityka dotycząca młodzieży
 • Administracja
 • Współczesne problemy młodzieży
 • Specjaliści ds. Młodzieży jako konsumenci badań
 • Projektowanie programu, ocena i implementacja
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Texas Tech University Worldwide eLearning

Ostatnia aktualizacja April 25, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
485 USD
485 USD za godzinę kredytową
Locations
Stany Zjednoczone - USA Online
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - USA Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą