Certyfikat: Prognozowanie trendów i analityka

Informacje ogólne

Opis programu

Jesteśmy brytyjskim dostawcą edukacji online, dostępnym na całym świecie w 3 różnych językach.

Przegląd kursu

Pojawiające się pomysły i przyszłe trendy są korzystne dla firm poszukujących kierunku i potwierdzenia rozwoju produktów i strategii marketingowych. Tendencji tych nie można rozpatrywać w oderwaniu od obecnego otoczenia rynkowego, ale raczej jako część szerszego obrazu mającego zastosowanie w innych obszarach projektowania i marketingu. W tym kursie poznasz nowe trendy, które będą kształtować nasz świat i ich wpływ na dzisiejszy globalny rynek.

Oczekuje się od ciebie krytykowania i opracowywania metod prognozowania i mechanizmów badawczych w celu tworzenia własnych prognoz i przekazywania strategicznych informacji marketingowych. Wykorzystasz swoją wiedzę teoretyczną i kontekstową, aby zidentyfikować i zdefiniować odpowiednią koncepcję oraz pokazać, w jaki sposób wizjonerska technologia marketingowa może być wykorzystana do komunikacji z docelowymi odbiorcami.

Szczegóły programu

 • Megatrendy
 • Narzędzia badawcze do prognozowania
 • Analiza makrootoczenia
 • Przesunięcia tektoniczne
 • Trendy marketingowe
 • Trendy w sprzedaży detalicznej
 • Zmieniacze gry
 • Czarne łabędzie
 • Alternatywne scenariusze

Kierownik kursu

Manuel Gouveia, kierownik kursu: doktorant, profesor college'u, badacz marketingowy oraz profesjonalny konsultant marketingowy.

113849_1_Easy-Resize.com.jpg

Cele kursu

Celami tego kursu są:

 1. Dostarczenie wiedzy i krytycznej świadomości w zakresie prognozowania trendów oraz procesów wykorzystywanych w identyfikacji i wykorzystaniu trendów na dzisiejszym rynku globalnym.
 2. Aby umożliwić Ci analizę i ocenę różnicy między megatrendami biznesowymi, zmianami tektonicznymi i zmieniaczami gier oraz zastosowanie ich w planie marketingowym.
 3. Aby umożliwić Ci dalsze badanie, opracowywanie i artykułowanie nowych pomysłów na alternatywne scenariusze i omawianie ich skutków.

Metoda oceny

Raport trendów i prezentacja wideo

Wyniki nauki

Po pomyślnym ukończeniu kursu będziesz mógł:

 1. Analizuj i krytycznie oceniaj trendy i opracowuj świadome spostrzeżenia poprzez zastosowanie i ocenę nowych alternatywnych scenariuszy.
 2. Zidentyfikuj, przeanalizuj i podsumuj swoją świadomość i wiedzę na temat megatrendów, przesunięć tektonicznych i zmieniaczy gier.
 3. Zademonstruj poprzez trendy i badania analityczne, jak analiza scenariuszy wpływa na strategie marketingowe, tworząc oryginalną propozycję marketingową z metodami teoretycznymi i narzędziami badawczymi prognozowania i prognozowania trendów.

Kurs jest przeznaczony dla studentów, profesjonalistów, przedsiębiorców i menedżerów, którzy mają ambicje osiągnięcia ugruntowanej kariery w branży marketingowej. Kurs przygotowuje Cię do zatrudnienia i przedsiębiorczości poprzez opracowywanie projektów z prawdziwym zastosowaniem, refleksją i analizą rzeczywistych studiów przypadku z branży marketingowej sugerowanych w trakcie całego kursu.

113823_2_Easy-Resize.com.jpg

Orzecznictwo

Certyfikat London School Of Design And Marketing

Daty i opłaty

 • Lipiec 2020 / październik 2020
 • Opłaty wynoszą 1.250,00 £ (jedna rata)

Wymagania wstępne

Poziom licencjata w pokrewnym projekcie / temacie biznesowym lub Uznanie wcześniejszego uczenia się / doświadczenia zawodowego.

Ostatnia aktualizacja May 2020

Informacje o uczelni

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and mad ... Czytaj więcej

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and made available in English, Spanish and Portuguese. We offer a learning experience with practical results through systematic orientation, combining the students' vocational features with the advanced design of technical skills. We are committed to offering exclusive online courses, accredited by the University for the Creative Arts, through the acquisition of new knowledge suited to the challenges of an increasingly demanding job market. Pokaż mniej
Londyn , Madryt , Porto + 2 Więcej Mniej