Przegląd

Certyfikat Graduate Certificate w programie Project Management dostarczy Ci najnowocześniejszych instrukcji w zakresie najlepszych praktyk zarządzania projektami, przywództwa projektu, dynamiki zespołu i negocjacji projektu. Program zapewnia narzędzia progresywne, których potrzebujesz, aby przyczyniać się do rozwoju i rozwijać się w tym szybko rozwijającym się zawodzie. Nasze połączenie uczenia się online i na uczelni pozwala na dalsze kształcenie, przy jednoczesnym zachowaniu aktualnej kariery.

Royal Roads University jest zarejestrowanym dostawcą usług edukacyjnych (REP) ® z Project Management Institute (PMI) ®. Project Management Professionals (PMP's) ® mogą zdobywać Professional Development Units (PDU) w celu utrzymania poświadczenia PMP® po zakończeniu tego programu.

Po pomyślnym ukończeniu, absolwenci mogą ubiegać się o kredyt transferowy w wybranych programach magisterskich Royal Roads University z pominiętą częścią czesnego.

Zarejestrowani dostawcy usług edukacyjnych i Project Management Professional mają zarejestrowane znaki towarowe Project Management Institute, Inc.

Logo PMI Registered Education Provider jest zastrzeżonym znakiem towarowym Project Management Instiitute, Inc.

Facylitatorzy

  • Dale Christenson, Ph.D., PMP, CMC
  • Dave Whittington, PhD

Dla kogo to jest

Zaprojektowany dla profesjonalistów z minimum dwuletnim doświadczeniem zawodowym, program ten zapewnia zaawansowane umiejętności zarządzania projektami, które są potrzebne do osiągnięcia doskonałych rezultatów - w Twojej organizacji i karierze. Specjaliści z branży pomagają ci dalej rozwijać solidne podstawy zarządzania projektami i wykorzystują tę wiedzę w organizacji.

Kandydaci, którzy nie mają formalnego wykształcenia akademickiego, aby kwalifikować się do przyjęcia, mogą być oceniani na podstawie zarówno formalnego wykształcenia, jak i nieformalnego uczenia się, zgodnie z Elastyczną Polityką Rekrutacyjną.

Kursy

ITAI: Wprowadzenie do akademickiej uczciwości

Kurs "Wprowadzenie do akademickiej uczciwości" ilustruje uczciwość akademicką i plagiat w rzeczywistych sytuacjach życiowych. Wyraźne poczucie akademickiej uczciwości i odpowiedzialności jest podstawą dobrej nauki, a uczciwość uniwersyteckiej pracy akademickiej i stopnie naukowe przyznawane przez uniwersytet są zależne od uczciwości i poprawności relacji nauczyciel-uczeń i procesu ewaluacji. Dlatego wszyscy uczniowie muszą rozumieć znaczenie i konsekwencje oszustwa, plagiatu i innych przestępstw akademickich. Kurs "Wprowadzenie do akademickiej uczciwości" służy jako pomocny, interaktywny towarzysz do akademickiej polityki uczciwości i procedur określonych w Polityce Ucznia

Punkty kursu: 0.0

PJMN500: Prawa strona zarządzania projektami

Łączy narzędzia i techniki potrzebne do efektywnego zarządzania ryzykiem, czasem i kosztami, z istotnymi humanistycznymi elementami przywództwa projektu. Uczniowie mogą oczekiwać, że zdobędą kluczowe techniki zaangażowania interesariuszy, w tym negocjacje, rozwiązywanie konfliktów, zmianę przywództwa i współpracy w połączeniu z praktycznym ukierunkowaniem i zastosowaniem ograniczeń dla każdego projektu: ograniczenia czasowe, zasoby ludzkie, materiały, budżet i specyfikacje

Punkty kursu: 3.0

PJMN501: Zarządzanie złożonymi projektami

Kierownicy projektów wykorzystują określone sprawdzone techniki i strategie, aby osiągnąć znakomite wyniki. Opracowano kilka modeli zapewniających ramy kontekstowe do integracji projektów w ramach strategicznych celów organizacji. Kurs obejmuje i analizuje podejście do realizacji świadczeń oraz model SMART (strategicznie zarządzany, dostosowany, regenerujący i przejściowy).

Punkty kursu: 3.0

PJMN502: Planowanie projektu i planowanie

Bada ograniczenia każdego menedżera projektu w dowolnym projekcie i ramach czasowych, budżecie, zasobach ludzkich, specyfikacjach, sprzęcie i materiałach, nie dopuszczając ograniczeń ograniczających innowacyjność i kreatywność. Kurs wprowadza techniki opracowywania struktury podziału pracy, szacowania, prognozowania, oceny i prognozowania, monitorowania i raportowania kosztów oraz interpretowania danych o zarobkach.

Punkty kursu: 3.0

Wyniki

  • Zapoznaj się z modelami zarządzania projektami, cyklem życia i zarządzaniem integracją projektu
  • Zastosuj podstawy zarządzania projektami, w tym Project Management Institute Project Management Body of Knowledge®
  • Opracuj strategie szacowania, oceny, prognozowania, monitorowania i raportowania kosztów oraz interpretowania danych o zarobkach
  • Mistrzowskie techniki motywowania innych i przyjęcia ich roli w zarządzaniu projektami
  • Zaangażuj się w procesy, za pomocą których zarządzane są organizacje, praktyki i projekty
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 19 więcej kursów w Royal Roads University »

Ostatnia aktualizacja June 1, 2019
Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Sie 24, 2019
Duration
6 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
8,023 CAD
Koszty nauki obejmują cały program: 8,023 USD (studenci zagraniczni), 6,410 USD (studenci krajowi).
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 24, 2019
Data końcowa
Mar 19, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 24, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Mar 19, 2020

Why Study at Royal Roads University ISC

Project Management at RRU

Royal Roads University Campus Tour