Przeczytaj oficjalny opis

Nasz program

Ten roczny program Ontario College Graduate Certificate przygotowuje studentów do pracy zawodowej jako komunikatorów technicznych. Studenci uczą się tworzyć różnorodne dokumenty znalezione w miejscu pracy, takie jak propozycje, białe księgi, przewodniki użytkownika, materiały szkoleniowe i zestawy instrukcji. Dzięki aplikacjom i zadaniom w świecie rzeczywistym uczniowie stają się biegli w zakresie badań, analiz i organizacji. Studenci uczestniczą w projektach grupowych i wspólnych działaniach edukacyjnych w ramach programu i na platformach technologicznych.

Komunikatory techniczne stanowią pomost między użytkownikiem a informacją o produkcie lub usługą. Pracują dla organizacji, ale jednocześnie wspierają użytkownika, tworząc przydatną dokumentację, która pozwala użytkownikowi działać zgodnie z informacjami. Komunikatory techniczne to eksperci, którzy rozumieją i analizują różne sposoby wykorzystania produktu przez grupę docelową. Opracowują wiele różnych typów dokumentów używanych w miejscu pracy, aby pomóc użytkownikom cieszyć się wszystkimi funkcjami produktu. Aby sprostać tym zadaniom, komunikatory techniczne mają umiejętność posługiwania się językiem, analitycznym myśleniem, zrozumieniem technicznym i zarządzaniem projektami. Dobrze wyszkoleni komunikatorzy techniczni mogą znaleźć pracę we wszystkich sektorach gospodarki, w tym w przemyśle wytwórczym, w medycynie i medycynie, w instytucjach rządowych, zaawansowanych technologicznie i prywatnych instytucjach szkoleniowych.

Absolwenci mogą starać się o pisanie pracy lub opracowywać komunikaty techniczne w różnych dziedzinach technicznych, w tym w branży zaawansowanych technologii, inżynierii, aeronautyce, robotyzacji, finansach, elektronice użytkowej, biotechnologii i sektorze rządowym.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w Algonquin College »

Ostatnia aktualizacja June 20, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń