Certyfikat absolwent w biznesie (online)

Southern Cross University (Online)

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Certyfikat absolwent w biznesie (online)

Southern Cross University (Online)

OnlineGCBusiness

Czas trwania: Osiem miesięcy w niepełnym wymiarze godzin

Zaawansowane stojąca: Zadzwoń do nas, aby sprawdzić, czy kwalifikują

Okres nauki: Luty, kwiecień, lipiec, wrzesień, październik, grudzień

Opłaty: 2450 $ za sztukę, dowiedzieć się o płatnych POMOC

Jednostki: 4

Rozwijać swoją karierę

Każde osiągnięcie zaczyna się od decyzji, aby spróbować. Jeśli już czeka na powód, aby zrobić kolejny krok w swojej karierze, rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej lub przejście od aktualnej roli w zarządzaniu przedsiębiorstwem, przestać czekać.

Tak się stało z internetowego Graduate Certificate in Business. Zostaniesz wprowadzony do ekonomii, marketingu, księgowości i praktyki zarządzania, i jak stosować te zasady do biznesu.

Certyfikat podyplomowe online w biznesie jest to świetny sposób na „badania wody”. Jeśli jesteś nowy na studia lub powracających po przerwie pojawia się Graduate Certificate in Business online może pomóc budować swoje praktyczne umiejętności, doskonalić swoje umiejętności w zakresie badań i oceny, i rozwijać swoje zaufanie. Jeśli okaże się, że to kochasz, wszystko się uczyć mogą być zapisywane w kierunku SCU Online Graduate Diploma in Business lub Master of Business Administration (MBA).

Możliwości zawodowe

Z certyfikatem podyplomowych w biznesie internetowym w swoim arsenale, perspektywy zatrudnienia są tak zróżnicowane, jak firmom zatrudnianie. Gdzie twój Grad Cert cię? Oto kilka przykładów:

Operations Manager

Będziesz rozwijania procesów operacyjnych i procedur, a mogą być zaangażowane w aktywa i zamówień stronie, wdrożenia technologii, prowadząc ludzi i wpływania na zmianę.

Właściciel firmy

Buck zatrzymuje się z tobą - planowania biznesowego, operacji, personelu, podejmowania decyzji i, oczywiście, zysku.

Analityk Biznesowy

Będziesz przeprowadzenie dogłębnej analizy potrzeb biznesowych i wydawać zalecenia i plany opłacalny projektu, systemów biznesowych i rozwiązań technologicznych.

Kierownik Strategiczny

Często raportowanie bezpośrednio do Prezesa Zarządu, będzie stanowić strategiczne podejście i wgląd Business Operations, zasad i procesów.

Co będziesz studiować ^

Aby uzyskać Graduate Certificate in Business online, musisz wykonać następujące cztery jednostki (są również jednostki węgielne MBA SCU internetowego).

 • Rachunkowość dla menedżerów
 • Komunikat Zarządu
 • Zachowanie Organizacyjne
 • Analiza ilościowa Ekonomii i

Ścieżka do MBA

Kiedy skończysz swoją Graduate Certificate in Business w Internecie, jeśli chcesz wziąć swoją naukę dodatkowo można ubiegać się o SCU Online Graduate Diploma in Business lub Master of Business Administration i odbierać zaawansowaną sytuację dla jednostek zostały zakończone. Ten ia fantastyczny punkt startowy do zdobywania przemysł akredytowanych stopień magistra.

Jeśli uważasz, że można kontynuować dalszej nauki biznesowego, należy zwrócić się do rejestrowania Advisor o tym teraz. Mogą one pomóc zaplanować jednostki badania, aby upewnić się będziesz spełniać wymagania każdego podyplomowych kwalifikacji, na każdym kroku sposób.

Zaawansowane stojąca

Podczas ubiegania się o certyfikat podyplomowych w biznesie internetowym, możemy obliczyć zaawansowanej patrząc na sytuację konkretnego wykształcenia i odpowiedniego doświadczenia. może pojawić zaawansowaną pozycję jeśli:

 • wykazywać inne naukowych lub pozycję zawodową zatwierdzony przez naszą School Board, lub
 • mieć ukończone jednostek za pośrednictwem naszego Management Program wykonawczy, albo
 • mają pięć lat odpowiednie doświadczenie zawodowe lub kwalifikacje zawodowe poprzez formalnej lub nieformalnej badania.

kryteria włączenia

 • Wykazano pozycję zawodową - albo tytuł licencjata (lub podobną kwalifikację) od uniwersytetu, lub masz inne doświadczenia, które uważamy za odpowiednik stopnia.
 • być biegły w języku angielskim.

Nauka z SCU Online

Graduate Certificate SCU internetowego w biznesie pasuje wokół Twojej pracy i życia. Urządzenia są dostarczane przez naukowców wiedzą techniczną poprzez świeże, inteligentnego, współpracy i interaktywny interfejs.

 • 100% online i elastyczny - kompletne sześć jednostek rocznie, lub pominąć okres studiów, czy życie, czy praca wymaga pełnej uwagi.
 • wsparcie sukces student - od zapytania do ukończenia studiów, jesteśmy tu dla Ciebie.
 • Networked sukcesu - spełniają swoich przyszłych kolegów i współpracowników.
^ SCU oferują zarówno wersje online oraz na terenie kampusu tych jednostek. Informacja ta odnosi się do wersji online. Proszę sprawdzić listę jednostkowej w scu.edu.au lub zapytać Studenta Advisor, aby uzyskać więcej informacji.

Ta informacja jest prawidłowa w momencie dopuszczenia i mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Copyright Southern Cross University listopada 2015.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Lipiec 2019
Duration
Czas trwania
8 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
2,450 AUD
za sztukę
Locations
Australia - Australia Online
Data rozpoczęcia : Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Lipiec 2019
Australia - Australia Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą