Brighton College Associate of Science w zakresie Business Management przygotuje cię z wiedzą, umiejętnościami technicznymi i zdrowymi zasadami biznesu, aby osiągnąć pozycję wyjściową w różnych dziedzinach biznesu. Jako absolwent możesz szukać stanowisk w takich branżach jak: handel detaliczny, ubezpieczenia, finanse, technologia, telekomunikacja, bankowość, sprzedaż, serwis i wiele innych.

Kto powinien zapisać się na studia wyższe?


Niezależnie od tego, czy obecnie jesteś zatrudniony i szukasz awansu lub szukasz nowej ścieżki kariery, stopień zarządzania przedsiębiorstwem pomoże Ci osiągnąć twoje cele. Czy jesteś pracodawcą, który chce, aby twoi menedżerowie kontynuowali edukację, zwiększali poziom umiejętności i zwiększali produktywność w swojej firmie? Zdobycie tytułu Associate w Business Management otworzy drzwi do tak wielu możliwości./>

Jakie zasady biznesowe i koncepcje będą się uczyć?


Oto kilka z pojęć, których nauczysz się w naszym programie dla Associate Management:/>

 • Jak stosować podstawowe zasady ekonomiczne, finansowe i rachunkowości w środowiskach organizacyjnych
 • Rozpoznawać koncepcje i działania w zakresie zasobów ludzkich w środowiskach organizacyjnych
 • Określ różne zadania i obowiązki menedżerów w organizacjach
 • Określ rodzaje firm oraz przepisy i regulacje dotyczące biznesu
 • Określ i stosuj zasady marketingu i dystrybucji stosowane w biznesie
 • Zidentyfikuj i wykorzystaj odpowiednią technologię w biznesie
 • Wiele innych zasad i koncepcji istotnych dla każdego menedżera firmy

Job Assistance


Rozumiemy, że znalezienie stanowiska po uzyskaniu stopnia Business Management jest ostatecznym celem. Pomożemy Ci zbudować CV i przygotować się do następnego kroku. Nasz personel służy pomocą w poszukiwaniu pracy./>

Konspekt szkolenia


Poniższe kursy znajdują się w programie Business Management. Kursy są wydawane pojedynczo, aby zmaksymalizować uczenie się. Program studiów Business Management ma łącznie 60 godzin kredytowych. Każdy kurs musi być ukończony za 8 tygodni./>

Kursy podstawowe w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem

Identyfikator kursu


Zarządzanie przedsiębiorstwem Kursy kształcenia ogólnego/>

Identyfikator kursu


Specjalizacje w zarządzaniu biznesem/>

Będziesz także wybrać 12 godzin kredytowych obieralnych w obszarze zainteresowania. Listę kursów do wyboru można znaleźć w naszym aktualnym katalogu szkolnym lub zadzwonić do naszego biura pod numer 1-800-354-1254.

Perspektywy kariery


Według danych statystycznych Bureau, zatrudnienie menedżerów biznesowych posiadających stopnie pokrewne ma wzrosnąć od 5 do 24 procent w latach 2014-2024, w zależności od branży, w której odbywa się zatrudnienie./>


Możliwości zatrudnienia/>

Możesz znaleźć możliwości zarządzania firmą w następujących ustawieniach:

 • Ubezpieczenie
 • Sprzedaż
 • Foodservice
 • Gościnność
 • Nieruchomości / nieruchomości
 • Obroty
 • Praca społeczna
 • Opieka zdrowotna


Zyski*/>

Średnie roczne wynagrodzenie dla menedżerów z dyplomem stowarzyszonego wyniosło w maju 2015 r. Około 48 690 USD. Mediana wynagrodzenia to płaca, przy której połowa pracowników w zawodzie zarobiła więcej niż ta kwota, a połowa zarabia mniej. Najniższe 10 procent zarobiło mniej niż 28 780 $, a najwyższe 10 procent zarobiło ponad 83 00 $.

Większość menedżerów pracuje w pełnym wymiarze godzin. Menedżerowie w niektórych branżach często pracują na długich zmianach, a niektórzy z nich pracują ponad 40 godzin tygodniowo, podczas gdy inni mogą pracować w tradycyjnych godzinach pracy. Ci, którzy nadzorują wiele lokalizacji sieci lub franczyzy, mogą zostać wezwani w krótkim czasie, w tym w godzinach wieczornych, w weekendy i święta.

* Bureau of Labor Statistics, US Department of Labour, Working Outlook Manuał, edycja 2016-17, Food Service Managers, w Internecie na stronie https://www.bls.gov/ooh/management/food-service-managers.htm ( odwiedzono 3 marca 2017 r.).

* Bureau of Labor Statistics, US Department of Labour, Occupational Outlook Handbook, wydanie 2016-2017, Management Managerowie, w Internecie na stronie https://www.bls.gov/ooh/management/lodging-managers.htm (odwiedzono 02 marca , 2017).

Czesne


Łączna cena programu Paralegal Institute Associate Degree in Business Management to 10 950 USD./>

Razem czesne


Opcje płatności/>

 • Pełny plan płatności: Zapłać w całości, aby uzyskać całkowitą cenę programu w wysokości 10 450 USD. Zaoszczędź 500 $!
 • Prywatna pożyczka studencka: Sfinansuj swoją edukację, korzystając z niskich płatności i niestandardowych warunków!

Wszystkie zobowiązania akademickie i finansowe wobec szkoły muszą zostać wydane przed wydaniem ostatecznych odpisów i dyplomów.


Pomoc finansowa/>

Programy w Brighton College są zatwierdzone na świadczenia dla weteranów. Brighton College współpracuje również z wieloma programami refundacji czesnego dla pracodawców, jak również z różnymi programami rozwoju kadr i programów rehabilitacji zawodowej. Aby dowiedzieć się, czy kwalifikujesz się do tych programów, zadzwoń do naszego biura pod numer 1.800.354.1254, aby uzyskać więcej informacji.

Usługi karier


Specjalistyczny kurs kariery/>

Po ukończeniu programu będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w kursie eksploracji kariery, który koncentruje się na informacjach zawodowych i przygotuje cię do poszukiwania pracy. Poznaj ważne umiejętności, takie jak nawiązywanie kontaktów, zarządzanie karierą i budowanie relacji międzyludzkich.


Spersonalizowany budynek CV/>

Możesz przesłać swoje CV za pośrednictwem naszego internetowego centrum CV. Nasi koordynatorzy ds. Stażu zawodowego zapewnią indywidualne konsultacje z Tobą i osobiście przejrzą Twoje CV.


Pomoc na jeden list na okładkę/>

Dowiesz się, jak budować i projektować skuteczne listy przewodnie i listy uzupełniające. Ponadto pokażemy konkretne przykłady.


Przygotowanie do wywiadu/>

Poznasz techniki wywiadu i wskazówki, jak odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania.

Rozprowadzane egzaminy


Wszyscy studenci kooperujący są zobowiązani do zdania dwóch egzaminów za pośrednictwem usługi ProctorU online, zgodnie z wymogami poszczególnych kursów. Egzaminy sprawdzone to książki otwarte i można wykorzystywać wyłącznie materiały szkoleniowe, materiały szkoleniowe i notatki osobiste. Uczniowie nie mogą korzystać z Google ani żadnych innych opcji wyszukiwania online, aby znaleźć odpowiedzi podczas egzaminów. Kamera internetowa jest wymagana do ukończenia testowanych testów. Punkty transferu będą rozpatrywane osobno dla każdego przypadku, a kursy alternatywne będą ustalane po rejestracji zgodnie z uzasadnieniem. W przypadku studentów, którzy nie mają dostępu do kamery internetowej, mogą sprawdzić w lokalnej bibliotece, domach kultury i ośrodkach rekreacyjnych dostępność. Aktywni pracownicy i rozmieszczeni członkowie obsługi mogą żądać od prokuratora za pośrednictwem oficera do spraw wojskowych lub urzędnika kontroli testów. Jeśli to konieczne, egzamin sprawdzony może być przeprowadzony osobiście z osobą niepowiązaną, taką jak administrator, bibliotekarz, doradca lub personel działu kadr. Egzaminy sprawdzone osobiście wymagają zatwierdzenia przez kierownika ds. Usług studenckich przed przystąpieniem do egzaminu./>

Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w Brighton College »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
10,950 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Brighton College Online Career Training