Bsc w zarządzaniu konstrukcją (online)

Institute of Technology Sligo

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bsc w zarządzaniu konstrukcją (online)

Institute of Technology Sligo

Construction Management to profesjonalne pole, które koncentruje się na każdej części procesu budowy dowolnego środowiska. Zazwyczaj obejmuje on komercyjne budynki budowlane lub wielopokojowe tereny mieszkalne. Budownictwo Zarządzanie terenem może być prowadzone przez generalnego wykonawcę lub odrębny podmiot, a personel lub firma zajmująca się zarządzaniem budowlanym odpowiada na dewelopera i jest odpowiedzialna za nadzorowanie każdego aspektu projektu od początku do końca.

O tym programie

Licencjat W Zarządzaniu Budowlanym jest programem studiów oferowanym drogą elektroniczną przez okres 2 lat w niepełnym wymiarze godzin. Program jest specjalnie zaprojektowany, aby ułatwić specjalistom w branży, w tym; Inżynierów, architektów, techników, nabytników, wykwalifikowanych pracowników stolarzy i stolarzy, lub innych wykwalifikowanych specjalistów z branży budowlanej. Program przygotowuje absolwentów do przejęcia stanowisk technicznych, zarządzania, akademickim i badawczo-rozwojowym w branży budowlanej.

budowa

Organizacja Programu

Kurs odbywa się w ciągu dwóch lat. Kurs składa się z dwunastu modułów tematycznych - trzy na semestr i uczniów może pobierać tyle modułów, ile sobie życzyły i zakończyć program przez wiele lat, odpowiadając ich własnym warunkom.

Profesjonalnie wykwalifikowani i doświadczeni inżynierowie, architekci i inspektorzy ilości nauczą różnych modułów podsumowanych na następnych stronach.

Program zawiera znaczną liczbę testów on-line w każdym z modułów, a celem końcowych egzaminów pisemnych i praktycznych jest zapewnienie prawidłowości wyników testów on-line. Egzaminy pisemne odbędą się w Instytucie (lub w alternatywnym zatwierdzonym centrum egzaminacyjnym) pod koniec każdego semestru.

Wymagania kwalifikacyjne

Kandydaci powinni posiadać pokrewny certyfikat National / Higher Higher Level 6 lub certyfikat dla wyższej klasy rzemiosła (Merit award) lub równoważny i dwa lata odpowiednie doświadczenie zawodowe.

Po wprowadzeniu NFQ w 2003 r. Wprowadzono zmiany w systemie edukacji w Irlandii, co oznaczało, że niektóre nagrody zostały przerwane. Jednak nagrody te są ujęte w NFQ jako starsze nagrody.

Kandydaci posiadający inne kwalifikacje i / lub posiadający odpowiednie doświadczenie będą również rozpatrywane przez proces uznawania przez firmę IT Sligo (RGB). Skontaktuj się z koordynatorem programu, aby przedyskutować.

Jeśli masz kwalifikacje spoza Irlandii, zapoznaj się z bazą danych International Qualifications Database, aby uzyskać więcej informacji.

Wszystkie wykłady, ćwiczenia i praktyczne zajęcia odbywają się po angielsku. Jest niezwykle ważne, aby uczniowie, którzy nie są native speakerami języka angielskiego, mają wymagany standard przy wjeździe, aby mieć pewność, że uzyskają maksymalną wartość od swojego czasu w IT Sligo. Wymagany minimalny poziom znajomości języka angielskiego wymagany przy wejściu do IT Sligo wynosi: 5.5 Wynik egzaminu IELTS na studia licencjackie.

Jakie są moje dalsze możliwości?

Możesz kontynuować naukę, zapisując się do jednego z następujących programów on-line:

  • BSc (z powodzeniem) w zarządzaniu projektami budowlanymi. Ten dwuletni, niepełny etat, program poziomu 8 został uznany przez CIOB (Chartered Institute of Building) jako spełniający wymogi akademickie dotyczące członkostwa w organizacji.
  • BSc (z powodzeniem) w badaniach ilościowych. Ten dwuletni, niepełny etat, program poziomu 8 jest w pełni akredytowany przez Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) / Society of Chartered Surveyors Ireland (SCSI).
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
6,800 EUR
Locations
IIrlandia - Sligo, County Sligo
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
IIrlandia - Sligo, County Sligo
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą