Bsc (hons) W Naukach Przyrodniczych (biologia)

The Open University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bsc (hons) W Naukach Przyrodniczych (biologia)

The Open University

Biologia to nauka o życiu: struktura i funkcja żywych organizmów oraz ich adaptacja, przetrwanie i ewolucja w zmieniającym się środowisku. W tej specjalistycznej trasie dostępnej w naszych BSc (Hons) Natural Sciences (Q64) , będziesz badać różne aspekty biologii od komórek do całych organizmów, z dalszymi opcjami studiowania obszarów tematycznych, takich jak biologia człowieka, lub odkrywania roli nauki w społeczeństwo.

Rozwiniesz umiejętności analityczne i naukowe, wykonując prace praktyczne (eksperymenty domowe i / lub na ekranie) oraz projekt badawczy. Po ukończeniu studiów będziesz zdolnym, zdolnym do adaptacji absolwentem z szerokim wachlarzem umiejętności, które są bardzo cenne na rynku pracy.

Najważniejsze cechy kursu

 • Obejmuje współczesne rozumienie szerokiej gamy przedmiotów biologicznych wraz ze studiowaniem metody naukowej
 • Rozwija biologiczną obsługę danych, niektóre analizy statystyczne i różnorodne umiejętności prezentacji, z pisaniem raportów i umiejętnościami IT
 • Wbudowana praktyczna praca dzięki szerokiemu zakresowi badań w domu i w terenie, a także wirtualnym i zdalnym eksperymentom dostarczanym za pośrednictwem naszego nagradzanego laboratorium OpenScience
 • Kolejna możliwość rozwoju pracy w terenie i umiejętności praktycznych poprzez opcjonalne krótkie szkoły

Szczegóły kursu

Stopień ten ma trzy etapy, z których każdy zawiera 120 punktów.

 • Rozpoczniesz Etap 1 z wprowadzającym 60-kredytowym modułem wprowadzającym, a następnie kontynuujesz kolejny moduł naukowy wprowadzający 60 kredytów.
 • W Etapach 2-3 skoncentrujesz się na swojej specjalistycznej dziedzinie biologii. Na drugim etapie będziesz studiować dwa moduły 30-kredytowe i dalsze 60 punktów z zakresu modułów naukowych. Na Etapie 3 będziesz studiować moduł 60-kredytowy, wybrać kolejny moduł 30-kredytowy i ukończyć swój stopień z modułem projektu 30-kredytowym.

Wymagania wstępne

Nie ma formalnych wymagań wstępnych dla tej kwalifikacji; jednak, aby uzyskać z tego najlepsze, będziesz potrzebował wiedzy na temat koncepcji naukowych i umiejętności matematycznych, a także umiejętności czytania i pisania na dobry poziom języka angielskiego.

Umiejętności rozwoju kariery

Zanim zdobędziesz kwalifikacje, będziesz zdolnym absolwentem z szerokim wachlarzem umiejętności, które są bardzo cenne na rynku pracy - takimi jak umiejętności analityczne, umiejętności numeryczne i komunikacyjne, praca zespołowa, rozwiązywanie problemów i biegłość w posługiwaniu się komputerami. Będziesz także dobrze rozumiał, na czym polegają twoje mocne strony i zainteresowania, i dobrze przygotuj się na następny krok - czy to dalsze studia czy zatrudnienie.

Pracodawcy szukają również dowodów na doświadczenie w miejscu pracy, aby wesprzeć umiejętności zdobyte przez dyplom. Aby odnieść sukces, absolwenci będą musieli być elastyczni i mieć wiele umiejętności, z możliwością pracy w środowisku wielodyscyplinarnym.

Znaczenie kariera

Absolwentów kierunków ścisłych są dobrze przygotowani do pracy zarówno wejść naukowe i nienaukowe. Logiczne, uzasadnione podejście potrzebne do pracy naukowej jest istotne dla szerokiego zakresu finansów, biznesu i zatrudnienia w sektorze publicznym, więc absolwentów kierunków ścisłych - w szczególności tych, którzy mają dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne - jest popyt.

Do pracodawców należą władze centralne i lokalne, NHS, przemysł wodny, przedsiębiorstwa spożywcze i napoje, media i komunikacja, ogrodnictwo, międzynarodowe koncerny naftowe, przemysł farmaceutyczny, organy ochrony przyrody i uniwersytety - w rolach takich jak:

 • badania i dochodzenie
 • Product Design i Rozwoju
 • Analiza i diagnostyka
 • zarządzanie informatyka
 • komunikacja naukowa
 • sprzedaż naukowa
 • Poszukiwanie i wydobycie zasobów naturalnych
 • zdrowia i opieki zdrowotnej związanych z zawodów
 • gospodarka odpadami, recykling i trwałość
 • zarządzanie środowiskiem, ochrona i zachowanie
 • nauczania (nauka jest przedmiotem niedobór na poziomie szkoły średniej, więc nie mogą być zachęty do pociągu do fizyki, chemii lub matematyki nauczyciela).

Obszary wzrostu przewiduje się: środowiska, energii i zrównoważonego rozwoju; biotechnologia i inżynieria biomedyczna; opieki zdrowotnej; telekomunikacja; farmaceutyki; bioinformatyka; i transfer technologii (transfer wiedzy naukowej do produktów komercyjnych).

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
The Open University

Ostatnia aktualizacja January 1, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
3 - 16 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Wielka Brytania - Milton Keynes, England
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Wielka Brytania - Milton Keynes, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą